کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پرداخت ارزی

359 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 10 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
3.0

پرداخت ارزی به این معنی است که شما می توانید انواع پرداخت های بین المللی و خارجی را در سراسر دنیا انجام دهید. پرداخت ارزی به شما کمک می کند به سادگی خرید از سایت های خارجی را انجام دهید. به این ترتیب خرید و فروش های گسترده تجاری ممکن می شود. شاید با خود فکر کنید چگونه خرید اینترنتی از سایت خارجی برای تبادلات مالی چگونه در ایران ممکن می شود در حالی که در تحریم به سر می بریم؟ سوال صحیحی است اما خوشبختانه هیچ چیز در دنیای امروز غیر ممکن نیست. شرکت های واسطه به شما کمک می کنند تا با درگاه های پرداخت ارزی کسب درآمد ارزی داشته باشید. حتما شنیده اید که بسیاری از کاربران سایت یوتیوب به ازای افزایش بازدید از ویدئوشان می تواند از این سایت درآمد دلاری داشته باشند. حال سوال اینجاست که این درآمد دلاری چگونه به حساب بانکی یک ایرانی واریز می شود؟ اگر به دنبال کسب جواب این سوال هستید، پیشنهاد می کنیم مطلب حاضر را از دست ندهید.

پرداخت ارزی

پرداخت ارزی به چه معنی است؟

پرداخت ارزی به این معنی است که شما قصد واریز پول به حسابی که خارج از ایران است را داشته و یا برعکس حسابی در خارج از کشور دارید و می خواهید آن پول به حساب داخل کشوریتان واریز شود. لذا برای سفارش از سایت های خارجی حتما باید از درگاه های پرداخت ارزی استفاده کنید. این خدمات بیشتر به درد کسانی می خورد که قصد تجارت بین المللی را دارند. برای مثال سایت هایی که خدمات بین المللی ارائه می دهند مانند آمازون برای ارسال کالا به سراسر دنیا نیاز به پرداخت های ارزی دارند. درست است که خرید از این سایت ها برای ایرانیان داخل کشور چندان راحت نیست اما شما در هر کجای دنیا که باشید و قصد خرید از آمازون آمریکا را داشته باشید، باید دارای حسابی بین المللی با قابلیت پرداخت ارزی باشید. این حساب های بین المللی همان درگاه های پرداخت اند که امروزه تنوع بسیاری دارند. در ادامه این مطلب شما می توانید با انواع درگاه های پرداخت معتبر آشنا شوید.

درگاه پرداخت ارزی اسکریل

Skrill سرویس تبادل مالی بین المللی در انگلستان است. سرعت و کار مزدهای به صرفه در این سیستم موجب محبوبیت آن در میان کاربران شده است. در سیستم اسکریل، شما می توانید از واحدهای پول مختلفی برای تبادلات ارزی استفاده کنید. برای استفاده از آن ابتدا لازم است حسابی در اسکریل باز کرده و سپس با کمک شرکت های واسطه آن را شارژ نمایید. البته افتتاح حساب نیز به دلیل تحریم ها امکان پذیر نبوده و باز هم به کمک افراد ماهر در این زمینه نیاز خواهید داشت.

درگاه پرداخت ارزی اسکریل

درگاه پرداخت پی پال

با کمک درگاه پرداخت پی پال می توانید با ویزاکارت یا مسترکارت خود پول پرداخت کنید. امروزه بسیاری از فروشگاه های معتبر جهانی مانند آمازون و eBay از این درگاه برای انجام تعاملات تجاری خود استفاده می کنند. پی پال برای پرداخ آنلاین 26 واحد ارزی را پشتیبانی می کند. از آنجایی که تبادل پول با پی پال نیز برای ایرانیان داخل کشور ممکن نیست، روند انجام این کار را نیز باید به دست افراد کاربلد بسپارید. برای خرید داروهای خارجی کمیاب یا هر نوع کالای دیگری خرید از سایت خارجی یکی از مطمئن ترین راه ها استفاده از درگاه پرداخت پی پال است.

درگاه پرداخت ارزی پرفکت مانی

بسیاری از سایت ها و فروشگاه های خارجی از درگاه ارزی پرفکت مانی برای پرداخت ارز به خارج از کشور مبدا یا دریافت ارز استفاده می کنند. برای استفاده از خدمات پرفکت مانی نیز لازم است حسابی در آن ایجاد کنید. حساب شما می تواند ممتاز، عالی یا به صورت همکاری باشد. یکی از خدمات بسیار محبوب پرفکت مانی این است که به کمک این حساب مالی شما می توانید دلار، بیت کویین، طلا و یورو نیز خرید و فروش کنید.

درگاه پرداخت ویزاکارت یا مسترکارت

خرید از سایتهای خارجی از طریق ویزا یا مسترکارت نیز به یکی از درگاه های ویزا و مستر کارت متصل اند. ویزاکارت و مسترکارت از جمله درگاه های محبوب و بسیار کار آمدند که امروزه بسیاری از سایت ها و فروشگاه های بین المللی از آن برای انجام خرید و فروش های آنلاین استفاده می کنند. خرید راحت با سرعت بالا را می توانید با داشتن ویزا یا مسترکارت تجربه کنید. همانطور که قبلا نیز ذکر شد، خرید این درگاه های بانکی در ایران تحریم است و به سادگی صورت نمی گیرد اما شرایط خرید این کارت ها را می توانید از شرکت های واسطه که در سایت نیازیتو معرفی شده اند را جویا شوید.

خدمات شرکت های واسطه

گفتیم که شرکت هایی وجود دارند که در واقع تحریم ها را برای شما دور می زنند. خرید انواع درگاه پرداخت برای شما، تنها بخشی از خدمات این شرکت ها است. با کمک شرکت های واسطه می توانید از این خدمات بهره مند شوید:

  • خرید از آمازون
  • تبلیغات آنلاین
  • نقد درآمد ارزی
  • خدمات بین المللی
  • باز کردن حساب های ارزی بین المللی

خدمات شرکت های واسطه

جمع بندی

پرداخت ارزی به این معنی است که شما قصد انتقال ارزی به خارج از کشور مبدا و یا انتقال آن از کشوری خارجی به کشور مبدا را دارید. برای این کار، لازم است حسابی بین المللی داشته باشید تا بتوانید به کمک آن به خرید و فروش بین المللی بپردازید. بسیاری از ایرانیان داخل کشور علاقه زیادی به خرید از سایت های خارجی دارند اما به دلیل تحریم های موجود نمی توانند به راحتی این کار را انجام دهند. از آنجایی که خرید از چنین سایت هایی نیاز به داشتن حساب در درگاه های بین المللی مانند پی پال را دارد، بسیاری از شرکت های داخلی با دور زدن تحریم ها می توانند به شما برای باز کردن حساب در درگاه های کمک کرده و در ادامه نیز کارت صادر شده را تحویلتان بدهند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب