کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

پارچه هازان

221 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 22 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

با شناخت بیشتری که نسبت به الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی و شیوه های ترکیب آن ها به وجود آمد، پارچه های بیشتری بافته شده و مورد استفاده قرار گرفتند. در نسل جدید پارچه ها تلاش شد تا نیاز های افراد به خوبی شماسایی شود و سپس به این نیاز ها با کیفیت قابل توجهی پاسخ داده شود. اگر کمی با دنیای خیاطی و دوخت و دوز آشنا باشید متوجه می شوید که برای هر لباس و یا هر موقعیتی یک نوع پارچه به خصوص مناسب شناخته شده و توصیه می شود. تولید کنندگان پارچه با به کارگیری ایده های خود متناسب با ویژگی های مورد نیاز در هر موقعیت موفق شده اند تا بتوانند پارچه هایی کاملا مطابق با شرایط تولید کنند. یکی از موقعیت هایی که در آن از پارچه استفاده می شود و ویژگی ها و شرایط زیادی برای نمای خوب پارچه وجود دارد، روی تخت است.

پارچه هازان

تخت خواب ها و ظاهر آن ها تاثیر مهمی بر روی زیبا و مرتب دیده شدن کل محیط اتاق خواب خواهند گذاشت از سوی دیگر علاوه بر زیبایی رو تختی بایستی ویژگی های دیگری نیز وجود داشته باشد تا شما بتوانید شرایط آسان تری را حین مرتب کردن و یا نگهداری روتختی تجربه کنید برای حل این مساله و پاسخ گویی به این موقعیت از پارچه هازان استفاده می شود. در ادامه این متن بیشتر در خصوص این نوع خاص از پارچه و ویژگی های آن صحبت خواهیم کرد.

کارخانه پارچه هازان

در کارخانه های تولید پارچه های هازان تلاش می شود تا با استفاده همزمان از الیاف نخ و پنبه و همچنین الیاف مصنوعی و پلیمری، کیفیتی مناسب و ويژگي هایی همگام با محیط به وجود آورند. پارچه هازان نمونه ای موفق برای همین تلاش است. این پارچه که در آن از نخ و پنبه طبیعی استفاده شده است، درصد قابل توجهی از الیاف مصنوعی را نیز در خود جای داده است. چنین ترکیبی توانسته است ویژگی های مثبت بسیاری را با خود به همراه داشته باشد به گونه ای که استفاده از این محصول به عنوان پرده، رو تختی موارد مشابه بسیار کاربرد دارد. از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به جلوه زیاد طرح های چاپی و ماندگاری بالای آن ها، اشاره نمود. با توجه به اینکه از الیاف مصنوعی در ساخت پارچه استفاده شده است، طرح های چاپی با کیفیت بالا تری بر روی سطح پارچه اجرا خواهد شد از سوی دیگر وجود این الیاف باعث می شود تا پارچه ظاهری براق پیدا کند و از همه مهم تر طرح ها روی آن ماندگاری بالاتری خواهند داشت.

کارخانه پارچه هازان

روتختی هازان

پارچه هازان، پارچه ای به نسبت سنگین است این سنگینی باعث می شود هنگامی که از آن به عنوان رو تختی استفاده می کنید پارچه کاملا روی تخت به اصطلاح بخوابد و شکل تخت را به خود بگیر و دیگر نیازی نیست که شما وقت زیادی را برای نرتب سازی صرف کنید و یا نگران این باشید که کوچکترین حرکتی می تواند حالت پتو را به هم بزند. نکته دیگری که خوب است به آن توجه کنید این است که همان طور که گفتیم از الیاف طبیعی نخ و پنبه در بافت این پارچه استفاده شده است.

استفاده از الیاف طبیعی این چنینی باعث می شود شما تهویه هوای خوبی داشته باشید بدین ترتیب هنگامی که از این پارچه به عنوان روتختی استفاده می کنید، مشکلاتی مانند تعریق بیش از حد و بو گرفتن پارچه و حتی لک شدن آن کمتر مشاهده می شود البته شما باید به هر حال مراقب سلامت و بهداشت محصولات این چنینی باشید. رو تختی ای از این جنس علاوه بر اینکه می تواند طرح های مختلفی داشته باشد، راحتی و بهداشت را نیز با خود به همراه دارد.جهت خرید لباس می توانید به وب سایت های فروش اینترنتی لباس مراجعه کنید و انواع لباس مانند : خرید لباس بچه ، پيراهن مجلسي ، لباس نوزادی دختر ، لباس ورزشی مردانه ، لباس نوزادی پسرانه ، لباس ورزشی زنانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

روتختی هازان

قیمت پارچه مبلی هازان

با توجه به ویژگی های گسترده ای که گفده شد استفاده از این محصول به عنوان رو مبلی نیز مناسب شمره می شود. پارچه هازان مخصوص رو مبلی اغلب با بافت های متفاوتی تولید می شود از سوی دیگر رنگ های منحصر به فردی به خود اختصاص می دهد. شما می توانید این مدل پارچه را در رنگ های مخنلف، بافت های گوناگون، ضخامت های مختلف و... تهیه کنید.

تعیین قیمت با توجه به تنوع هایی که در بازار موجود است سخت و حتی غیر ممکن است اما به طور کلی شما می توانید پارچه های بایفیت این چنینی را با پایه قیمت متری 400 هزار تومان تهیه کنید. نکته جالب دیگری که در کنار سنگینی و فرم گیری زیبای این پارچه از ویژگی های برجسته شناخته می شود، عدم تاثیر آب یا آبرفت بر روی آن است. شما می توانید با خیال راحت بدون نگرانی از بابت کوتاه و بلند شدن پارچه، پارچه هازان را بشویید و به سادگی تمیز کنید. این جنس از پارچه خیلی کم چروک می شود و می توان آن را هم به شکل دستی و هم به کمک چرخ های خیاطی دوخت زد.

قیمت پارچه مبلی هازان

جمع بندی

پارچه هازان، پارچه ای است که از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی در کنار یکدیگر تولید شده است و به واسطه ویژگی هایی مانند سنگینی، ماندگاری بالا و تمیز شدن آسان و بدون چروک برای موقعیت هایی مانند رو مبلی و یا رو تختی بسیار مناسب شناخته می شود. این پارچه با طرح های بسیار متنوعی و همچنین در رنگ های بسیار مختلفی تولید می شود. قیمت این پارچه با توجه به ویژگی های مثبت زیادی که دارد بسیار مناسب است و البته بازه قیمتی گسترده ای برای آن وجود دارد. شما می توانید این پارچه را به سادگی از طریق فروشگاه های حضوری یا اینترنتی خریداری کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب