کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

وست هایلند تریر سفید

375 بازدید
درج شده در روز شنبه, 29 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

درباره تریر وست هایلند تریر سفید بیشتر بدانیم

سگ های تریر وست هایلند تریر سفید سگ هایی هستند که گونه‌های گوناگونی دارند و به‌طور نوعی کوچک، پرجنب جوش، پر طاقت و همچنین بسیار شجاع و بی باک هستند.خیلی از انواع سگ های تریر در انگلیس و ایرلند به وجود آمدند. از آن‌ها برای کنترل جمعیت موشها و خرگوش و روباه استفاده می ‌شد و از نوع بزرگتر آن ‌ها برای شکار گورکن استفاده می‌ شد. در واقع کلمه تریر از زبان فرانسوی گرفته شده که نتیجه کلمه «ترا» در لاتین به معنی زمین می ‌باشد. برخی از تریر ها به شرح زیر است:

 • دو تریر یورک شایر
 • وست هایلند وایت تریر
 • بول و تریر؛ که این از پیوند این دو نزاد انواعی چون تریر بوستون و بول تریر به وجود امد نوع دیگر بول تریر بول تریر مینیاتوری می‌باشد.
 • تریر اسکاتلندی
 • تریر شکارچی؛ از این سگ هنوز در پیدا کردن یا تعقیب یا آوردن حیوان شکار شده استفاده می‌ شود. نژاد این سگ ها معمولاً خالص نمی‌باشد.از انواع این نژاد می‌ توان به این دو گونه زیر اشاره نمود:
 • تریر جسور؛ این نوع تریر در شمال انگلستان برای شکار روباه پرورش داده شد.
 • تریر شکار؛ که در جنوب انگلستان برای رم دادن شکار و پیدا کردن محل روباه‌ها پرورش داده شد.
 • تریر عروسکی؛ که می‌توان از آن‌ها به تریر عروسکی انگلیسی و تریر یورکشایر اشاره نمود.

معرفی سگ وست هایلند تریر سفید

اکنون بهتر است با ویژگی ها و مشخصات ظاهری و رفتاری سگ وست هایلند تریر سفید آشنایی پیدا کنیم.

خصوصیات رفتاری

وستی صفات تریرها را دارد. او حفاری می کند و به دنبال حشرات موذی است. اما با آموزش مناسب، می تواند در انجام این کارها کنترل شود. او نمی تواند از تعقیب حیوانات خانگی کوچک، مانند خرگوش و پرندگان دست بکشد. این سگ به طور کلی در آموزش دیدن آسان است. به یاد داشته باشید که وستی اراده بسیار قوی و اعتماد به نفس زیادی دارد که می تواند باعث بروز برخی مشکلات آموزشی شود. اگر آموزش او خسته کننده شود بیش از حد سرسخت می شود.

درباره تریر وست هایلند تریر سفید بیشتر بدانیم

ویژگی های ظاهری وست هایلند تریر سفید

این نژاد سفید رنگ است به همین خاطر سریعا کثیف می شود. با این حال وستی به راحتی آراسته می شود و تنها نیاز برس زدن مرتب مویش دارید. موی او بهتر است دو بار در سال کوتاه شود. موی او بسیار کم می ریزد. او نیاز به پیاده روی روزانه و بازی دارد. به طور کلی دارای سطح انرژی پایینی در داخل خانه است و در این زمینه با دیگر تریر ها متفاوت است. وزن در نرها ۷-۱۱ کیلوگرم و در ماده ها  ۶-۸ کیلوگرم می باشد.

خصوصیات اجتماعی

وست هایلند تریر سفید به خوبی در هر نوع خانه ای از جمله آپارتمان زندگی می کند (هر چند اگر آموزش ندیده باشد پارس می کند که به احتمال زیاد باعث مشکلات با همسایگان می شود.) او یک سگ اجتماعی است که با همه همراه می شود. وستی کودکان را در هر سنی دوست دارد اما با کودکان بزرگتر راحت تر استاگر حیوان خانگی دارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی پت شاپ تمامی وسایل گربه خانگی و هر حیوان دیگر را تهیه کنید تفاوتی نمی کند شما از یک سگ نگهداری می کنید یا گربه و پرنده تمامی وسایل ، دارو ها ، غذاها  ، اسباب بازی گربه را از پت شاپ سگ ، گربه ، پرندگان می توانید تهیه کنید.

بیماری ها

بیماری ها و مراقبت های پزشکی و بهداشتی این نژاد به شرح زیر می باشد:

 • امراض استخوانی

این وضعیت استخوانهای جمجمه را تحت تاثیر قرار می دهد و در حالی که یک توله سگ در حال رشد است، جمجمه او نامنظم بزرگ می شود. علائم این بیماری معمولا بین چهار تا هشت ماهگی ظاهر می شود. علت آن ناشناخته است اما گویا ارثی است. اغلب فک توله سگ متورم خواهد شد و او قادر به باز کردن دهان نخواهد بود. هیچ درمانی وجود ندارد، اما ضد التهاب و ضد درد برای کاهش درد موثر است. تغذیه مناسب ضروری است. در موارد شدید، لوله تغذیه ممکن است لازم باشد.

 • آب مروارید

آب مروارید گاهی اوقات درسگ های نسبتا جوان (کمتر از شش سال) رخ می دهد. معمولا ارثی است.

 • در رفتگی کشکک

این بیماری یک مشکل شایع در سگ های کوچک است. این بیماری هنگامی ایجاد میشود که کشکک، که دارای سه بخش است – استخوان ران (استخوان ران)، پاتلا (کشکک) و درشت نی – به درستی شکل نگرفته باشد که باعث لنگش در پا و یا راه رفتن غیر طبیعی می شود، نوعی که مانند جست و خیز و یا هاپ به نظر برسد. این شرایط ممکن است در هنگام تولد رخ بدهد، اگر چه بی نظمی فعلی و یا در رفتگی تا خیلی بعد نمایان نمی شود. در رفتگی کشکک ناشی از مالش می تواند به ورم مفاصل یا بیماری دژنراتیو مفصل منجر شود. در رفتگی شدید کشکک ممکن است نیاز به جراحی ترمیمی داشته باشد.

معرفی سگ وست هایلند تریر سفید

برای فروش وست هایلند وایت تریر یا اطلاع از قیمت سگ وست هایلند وایت تریر می توانید به فروشگاه های مجاز حیوانات خانگی مراجعه کنید. قیمت سگ وست هایلند وایت تریر با توجه به سن، واکسن های تزریق شده و تربیت او متفاوت می باشد.

جمع بندی

سگ وست هایلند سفید، نوعی از سگ های نژاد تریر است که به دلیل هوش بالا، شخصیت اجتماعی و ظاهر زیبا بسیار محبوب هستند. این سگ ها اجتماعی بوده و با کودکان رابطه خوبی برقرار می کنند. از بیماری های شایع این سگ ها می توان به آب مروارید و امراض استخوانی اشاره کرد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب