کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

وسترن ینیون

230 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 17 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نقل و انتقال پول همیشه موضوع مهمی برای انسانها بوده است. در گذشته اینکار نیاز به صرف زمان زیادی داشت تا افراد بتوانند پول را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهند، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی ساده به اینترنت در کوتاه ترین زمان ممکن می توان مبالغ زیادی را از کشوری به کشور دیگر انتقال داد و این روشها کاملا ایمن هستند. به سادگی می توان از خرید از سایت های خارجی را به مطمئن ترین روش انجام داد. شرکت وسترن ینیون که فعالیتهای مختلف اقتصادی از جمله انتقال و حواله پستی پول را انجام می دهد در سال 1851 در آمریکا تاسیس گردید. این شرکت توانست تحولی عظیم در زیر ساخت های اقتصادی آمریکا به وجود بیاورد و حتی روشهای اقتصادی در سراسر دنیا را نیز تحت تاثیر قرار داد. امروزه شرکت وسترن ینیون برندی معتبر در زمینه نقل و انتقالات مالی تبدیل شده است و همین امر سبب شده است که این برند جایگاه ویژه ای را در میان کسانی داشته باشد که قصد دارند مبالغ زیادی را انتقال دهند. در ادامه بیشتر به وستریونیون و خرید اینترنتی از سایت های خارجی می پردازیم.

وسترن ینیون

البته این حرف به این معنا نیست که شما تنها در صورتی می توانید از این سرویس استفاده کنید که مبلغ زیادی پول داشته باشید! این سرویس برای تمامی کسانی که قصد انتقال پول را از مکانی به مکان دیگر دارند مهیاست و تلاش می کند در کمترین زمان ممکن پول را برای شخص درخواست کننده انتقال دهد.

وسترن یونیون چیست؟

یکی از سوالات پرتکرار در مورد وسترن ینیون این است که روش انتقال پول با استفاده از این روش به چه صورت است؟!. بهتر است بدانید که انتقال پول با استفاده از این روش روندی بسیار ساده دارد و برای انتقال پول با استفاده از این روش نیاز به انجام عملیات های پیچیده نیست.
 

وسترن یونیون چیست؟

برای انتقال پول با استفاده از سرویس وسترن ینیون فرد درخواست کننده باید با در دست داشتن کارت شناسایی و مبلغی که می خواهد انتقال دهد به یکی از شعب وسترن ینیون مراجعه کند. در آنجا فرمی در اختیار فرد درخواست کننده قرار داده می شود و فرد  اطلاعات مرتبط به خود مانند نام و نام خانوادگی و اطلاعات فرد دریافت کننده را در فرم وارد می کند. سپس پول همراه با فرم های تکمیل شده به کارگزار تحویل داده می شوند.
 
سرویس وسترن ینیون

در این مرحله کارگزار کدی را به فرد درخواست کننده می دهد. به این نکته توجه داشته باشید که این کد باید تنها در اختیار کسی قرار گیرد که می خواهد پول را دریافت کند. فرد دریافت کننده با کارت شناسایی معتبر به دفتر وسترن ینیون در کشور مورد نظر مراجعه می کند و با ارائه کارت شناسایی و کدی که از قبل در اختیار وی قرار داده شده است اقدام به دریافت حواله وسترن یونیون می کند. این پروسه معمولا در طی چند ساعت انجام می شود.
در واقع، یکی از ویژگی های منحصر به فردی که سبب شده است برند وسترن ینیون به برندی محبوب در میان افرادی تبدیل شود که قصد انتقال پول را از کشوری به کشور دیگر دارند این است که رویه انجام کار بسیار کوتاه است و فرد در طی چند ساعت پول را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهد. با توجه به این موضوع که امروزه تمامی افراد تمایل دارند کارهایشان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، سرویس وسترن ینیون سرویسی معتبر و محبوب به شمار می رود.

کارمزد وسترن یونیون

کارمزد وسترن یونیون

یکی از سوالات دیگری که همواره در مورد استفاده از روش وسترن ینیون و روشهای دیگر نقل و انتقال پول پرسیده می شود کارمزد آن است. برخی از سرویس های نقل و انتقال پول کارمزد زیادی را بابت اینکار دریافت می کنند، به همین دلیل اطلاع از کارمزد سرویس انتخابی برای نقل و انتقال پول به شما کمک می کند بهترین گزینه را انتخاب کنید. این موضوع به ویژه برای افرادی که از سایر کشور ها خرید می کنند بسیار اهمیت دارد. زیرا کارمزد خرید از سایتهای خارجی می تواند به مراتب بیشتر از سایت های داخلی باشد.
 

کارمزد وسترن یونیون

میزان کارمزد وسترن یونیون با توجه به کشوری که قصد دارید پول را انتقال دهید و همچنین مبلغی که در این پروسه انتقال داده می شود تعیین می گردد. به طور کلی، کارمزد این سرویس بین 5 تا 50 دلار متغییر است. همچنین، این سرویس هزینه ای را بابت تبادل ارز دریافت می کند. به این نکته توجه داشته باشید که این سرویس برای نقل و انتقال مبالغ پایین هزینه زیادی دارد! بنابراین بهتر است از این روش تنها در صورتی استفاده کنید که قصد انتقال پول در مبالغ زیاد را دارید. در این صورت هزینه آن برای شما قابل قبول است.

قیمت دلار وسترن یونیون

این موضوع معمولا در کشورهایی مطرح می شود که قیمت دلار دائما در حال تغییر است و همین امر پروسه حواله پول را تحت تاثیر قرار می دهد. بهتر است بدانید که در این شرایط شما باید قیمت دلار را در کشوری که قصد انتقال پول را دارید در همان روزی که می خواهید پول را انتقال دهید در نظر داشته باشید و سپس بر طبق آن هزینه کارمز را حساب کنید.
 

قیمت دلار وسترن یونیون

 به این موضوع توجه داشته باشید، اگر حواله پول را با استفاده از وسترن ینیون انجام دهید و سپس از انجام اینکار منصرف شوید و درخواست عودت پول را داشته باشید، کارمز به شما عودت داشته نمی شود. بنابراین اگر قصد دارید از این سرویس استفاده کنید، از قبل تمامی جوانب را در نظر داشته باشید و وقتی از انجام این کار مطمئن هستید از این سرویس استفاده کنید!

وسترن یونیون در ایران

همانطور که می دانید ایران (مانند بسیاری از کشورهای دیگر دنیا) نیازمند نقل و انتقال پول است. یکی از گروه های هدف که نیاز به نقل و انتقال پول دارند، دانشجویانی هستند که می خواهند در کشورهای دیگر تحصیل کنند و در اینجاست که انتقال پول برای آنها اهمیت ویژه ای پیدا می کند. به همین دلیل این سوال مطرح می شود که آیا امکان استفاده از وسترن ینیون در ایران وجود دارد؟
 

وسترن یونیون در ایران

متاسفانه تحریم های اقتصادی بر ایران سبب شده است که بسیاری از شرکت های نقل و انتقال پول در ایران اجازه فعالیت نداشته باشند و برند وسترن ینیون یکی از این شرکت هاست. ممکن است برخی از افراد سودجو شرکتی را به عنوان شرکت نماینده وسترن یونیون در تهران به شما معرفی کنند، اما باید بدانید که این برند هیچ شعبه ای در ایران ندارد.
 
وسترن یونیون در تهران

 با توجه به این موضوع که این شرکت می تواند گزینه خوبی برای انتقال پول باشد، اگر شما قصد دارید از این سرویس استفاده کنید باید از شرکت های واسطه کمک بگیرید. برای ارائه درخواست به این شرکتها باید مواردی را در نظر داشته باشید تا در پروسه نقل و انتقال پول دچار ضررهای زیادی نشوید. برخی از این راهکارها به شرح زیر هستند
•    ابتدا در مورد اعتبار شرکت مطمئن شوید. این شرکت باید دارای وب سایت معتبری باشد و آدرس سایت در آن آمده باشد. سپس می توانید با استعلام از طریق آدرس شرکت از اعتبار این شرکت مطمئن شوید.
•    شرکت واسطه باید اطلاعات کاملی را در زمینه انتقال پول در اختیار شما قرار دهد. این اطلاعات باید در طی پروسه نقل و انتقال پول به شما اعلام شوند و شما باید در هر لحظه در جریان پروسه انتقال پول باشید. همچنین، با توجه به این موضوع که این پروسه تنها چند ساعت طول می کشد و فرد می تواند در کشور دیگر آن را دریافت کند می توانید از فرد دریافت کننده در زمینه دریافت حواله مطمئن شوید.
تا بدین جا تلاش کردیم تا شما را با سرویس وسترن ینیون آشنا کنیم. اگر قصد دارید از این روش برای انتقال پول استفاده کنید، می توانید به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی را کسب کنید.

همانطور که میدانید به طور مستقیم سفارش از سایت های خارجی بدون ویزاکارت و مستر کارت امکان پذیر نیست و اگر کارت اعتباری برای خرید از سایت های خارجی ندارید و یا با نحوه خرید از سایت های خارجی آشناییت ندارید و می خواهید با خرید اینترنتی از سایت های خارجی اکانت یا کالایی دریافت کنید ، باید این کار را از سایت های معتبر واسط انجام دهید تا بتوانید تهیه اکانت یا خرید از سایت آمازون و خرید لوازم مورد نیاز مانند: موبایل ، تبلت ، لبتاپ ، خرید دارو خارجی یا دکوراسیون داخلی و ... را به راحتی انجام دهید.

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب