کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

واحد خسارت بیمه ایران

393 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 08 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیمه ایران اولین موسسه بیمه دولتی در ایران است. بیمه شدگان بسیاری تحت پوشش این شرکت بزرگ بیمه قرار دارند. افراد به جهت اینکه در هنگام حوادث و بیماری ها بتوانند از جان و مال خود محافظت کرده و خسارات وارده را جبران کنند، خود و اموالشان را بیمه می کنند. خسارت وارد شده بر اموال یا جان انسان ها در برخی اوقات به قدری بالاست که امکان جبران آن برای عده ای وجود ندارد. کسانی که تحت پوشش بیمه ایران هستند برای دریافت خسارت وارده باید به واحد خسارت بیمه ایران مراجعه کنند.برای خرید آنلاین بیمه می توانید از طریق وب سایت های معتبر بیمه انواع بیمه مانند : بیمه تکمیلی ، بیمه ورزشی ، بیمه شخص ثالث ، بیمه عمر و .. را به راحتی خرید کنید و از شرایط هر کدام با خبر شوید.

واحد خسارت بیمه ایران

نحوه و میزان دریافت خسارت در موارد مختلف با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال دریافت خسارت تصادف ماشین با خسارت مربوط به آتش سوزی منزل متفاوت است. شما باید به واحدهای مربوط به بیمه خود مراجعه کرده و نحوه دریافت خسارت و میزان آن را سوال کنید. در این مطلب می خواهیم درباره خسارت بیمه و دیه و مسائل مربوط به آن با شما صحبت کنیم. تا انتهای مطلب را بخوانید.   

خسارت سیار بیمه ایران

بیمه و خرید آن یکی از امور مهم در زندگی افراد جامعه امروزی است. افراد به جهت اینکه در صورت بروز خسارت در اموال مهم و نفیس خود بتوانند خسارت آن را جبران کنند، آنها را بیمه می کنند. موسسات بیمه سعی می کنند خدمات بیمه خود را گسترش داده و امکانات مختلفی برای بیمه شوندگان فراهم کنند. یکی از این خدمات خوب و مفید، خسارت سیار بیمه ایران است. خسارت سیار این شرکت بیمه به عنوان اولین تجربه طرح پرداخت فوری در محل در صنعت بیمه کشور شناخته می شود.

طرح خسارت سیار بیمه ایران از سال 86 اجرا شده است. کارشناسان خسارت و محاسبه کننده های این موسسه به وسیله خودرو به محل حادثه اعزام می شوند و به ارائه خدمت می پردازند. شرکت بیمه ایران این امکانات را در نقاط مختلف شهر مستقر کرده است که بتواند بلافاصله بعد از وقوع حادثه و تماس با پلیس 110، نیروهای خود را به محل حادثه برسانند. این افراد بعد از حضور در محل حادثه و بررسی آن و همچنین در صورت تکمیل بودن مدارک طرفین نظیر گواهینامه و بیمه نامه، فورا خسارت بیمه به بیمه گزار پرداخت می شود.

خسارت سیار بیمه ایران

شرکت های بیمه به دلیل رقابت تنگاتنگی که دارند، از جهت سرعت خدمات دهی نیز با یکدیگر مسابقه می دهند. بیمه ایران تلاش کرده است که با اعزام تیم دونفره به محل حادثه، خسارت های جزئی را در بازه زمانی 30 تا 45 دقیقه پس از اعلام پرداخت کند. طرح خسارت سیار شرکت بیمه ایران در بسیاری از کلانشهرها اجرا می شود و بیمه گزاران در کوتاهترین مدت می توانند خسارت های خود را دریافت کنند.

بازدید اولیه بیمه

بازدید اولیه برای بیمه یک امر ضروری است و به منظور اهداف مختلفی انجام می شود که برخی از آنها عبارتنداز:

  • در این بازدیدها نقاط ضعف و قوت مورد بیمه بررسی می شود.
  • کارشناسان توصیه های ایمنی و مشاوره های گوناگون در زمینه آتش سوزی را به بیمه شوندگان ارائه می دهند.
  • در زمینه پذیرش ریسک و عدم ریسک از سوی شرکت بیمه تصمیم گیری می شود.
  • ریسک به طور دقیق و کامل شناسایی می شود.  
  • در این بازدیدها ریسک های مورد بیمه تفکیک شده و نرخ ها ارائه می شود.
  • تدابیر و اقدامات پیشگیرانه از بروز مجدد حادثه توسط کارشناسان بیمه اجرا می شود.
  • پوشش های متناسب با اموال تحت پوشش بیمه ارائه می شود.

بازدید اولیه برای بیمه آتش سوزی

یکی از بیمه های ضروری و لازم، بیمه آتش سوزی است. عده ای منزل، محل کسب و اموال خود را تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار می دهند. در صورت بروز آتش سوزی، موسسه بیمه کارشناسان خود را برای بازدید اولیه به محل حادثه اعزام می کنند.

بازدید اولیه برای بیمه آتش سوزی

دیه کامل

دیه یکی از مجازات های جرایم در قانون مجازات اسلامی است و به مقدار مال معینی می گویند که در قبال جنایت غیرعمد بر نفس یا عضو یا منفعت شخص به شخص آسیب دیده یا ورثه او پرداخت می شود. برخی اوقات دیه در قبال جنایات عمدی نیز پرداخت می شود که در هر صورت قصاص ندارند. میزان دیه هر ساله توسط رئیس قوه قضائیه در اول سال اعلام می شود. در سال 99 دیه کامل در ماه غیر حرام معادل 330 میلیون تومان و در ماه های حرام (محرم، رجب، ذی القعده و دی الحجه)  معادل 440 میلیون تومان است. هنگامی که جرمی رخ می دهد و موجب آسیب به جان شخص یا اعضای بدن او می شود، مطابق حکم شرع مقداری پول به عنوان دیه مشخص می شود و مجرم باید آن مقدار مال را به شخص آسیب دیده یا ورثه او پرداخت کند.برای خرید آنلاین بیمه می توانید از طریق وب سایت های معتبر بیمه انواع بیمه مانند : بیمه آتش سوزی ، بیمه خدمات درمانی ، بیمه زنان خانه دار ، بیمه بدنه خودرو و .. را به راحتی خرید کنید و از شرایط هر کدام با خبر شوید.

دیه کامل

دیه سال 99

در تصادفات با اتومبیل ممکن است فرد یا افرادی دچار صدمات جانی شده یا فوت کنند. بیمه شخص ثالث اتومبیل به جهت جبران خسارت جانی طراحی شده است. سقف تعهدات مالی بیمه شخص ثالث معادل با 5/2% مبلغ دیه هر سال در ماه های حرام بوده و بنابراین حداقل تعهد مالی موسسات بیمه برای بیمه شخص ثالث در سال 99 معادل یازده میلیون تومان است.

جمع بندی

افراد به جهت بروز آسیب های جانی یا مالی و جبران خسارت های آن، جان خود و اموالشان را بیمه می کنند. شرکت های بیمه خدمات مختلفی برای جبران این خسارات ارائه می دهند. یکی از خدماتی که بیمه ایران ارائه می دهد، خسارت سیار این موسسه بیمه است. شرکت بیمه ایران یک تیم دونفره را در هنگام بروز حادثه به محل اعزام می کند. کارشناسان این شرکت به سرعت حادثه را بررسی کرده و خسارت آن را مشخص می کنند.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب