کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

123 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 28 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو 

در بررسی هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو در ابتدا نیاز است که این عمل را به صورت مختصر معرفی کنیم. لیپوماتیک یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به فرم ایده آل اندام و رفع نواقص فرم اندامی است. این عمل با استفاده از بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی انجام میشود. در این روش چربی های زائد بدن در نواحی مختلف به وسیله جراحی کاملا تخلیه میشوند. پزشک بعد از بررسی بدن بیمار نقاطی از بدن که لازم است تغییر کند را به صورت کاملا دقیق اندازه گیری میکند. و سپس این نواحی را به صورت کامل بی حس می‌کند. سپس شکاف های بسیار کوچک دو تا شیش میلی متری بر بدن بیمار ایجاد میکند و سپس لوله ها ظریف به نام کانولا را وارد بافت چربی بیمار می‌کند و به وسیله ساکشن و تخریب چربی ها، چربی های زائد در این نواحی را از بدن خارج میکند. خارج شدن این چربی ها باعث میشود که بیمار به فرم ایده آل هیکلی خود برسد، عمل لیپوماتیک به علت مزایایی که دارد در بین بیمارانی که میخواهند فرم اندام خود را تغییر دهند بسیار محبوب است. در ادامه این مقاله قصد داریم هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو و عوامل موثر بر آن را بررسی کنیم.

بهترین لیپوماتیک شکم و پهلو در تهران

مزایا استفاده از لیپوماتیک 

قبل از بررسی هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو لازم است که به بررسی مزایایی انجام این عمل بپردازیم. این عمل به علت مزایایی بسیاری که دارد در بین افراد مختلف بسیار محبوب است. یکی از مزیت های انجام لیپوماتیک شکم و پهلو انجام ندادن بیهوشی است. داروی  بیهوشی میتواند عوارض بسیاری برای بیمار داشته باشد. به همین دلیل است که افراد زیادی از انجام عمل های دارای بیهوشی اجتناب می‌کنند. مزیت دیگر انجام این عمل ها کم خطر بودن آن ها است. انجام لیپوماتیک به نسب سایر عمل های زیبایی اندام دارای ریسک بسیار کمتری است که باعث شده است این عمل در بین مردم بسیار. محبوب شود. نکته دیگری که باعث محبوبیت بیشتر این عمل شده است این نکته است که بعد از انجام لیپوماتیک شکم و پهلو میتوان به سرعت نتیجه این عمل را مشاهده کرد. همچنین دوران نقاهت این عمل به نسب سایر عمل های زیبایی اندام بسیار کم تر است که خود نکته ای بسیار حائز اهمیت است. اگر شما هم با توجه به مزیت های این عمل تصمیم به انجام آن گرفته آید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو بپردازیم.

عوامل موثر بر لیپوماتیک شکم و پهلو 

قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو

یکی از نگرانی های بیماران از انجام عمل لیپوماتیک، مربوط به هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو است. هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو به عوامل متعددی بستگی دارد، این عوامل باعث میشوند که هزینه لیپوماتیک پهلو و شکم متغیر باشد. عامل اولی که بر هزینه لیپوماتیک پهلو و شکم تاثیر میگذارد، کلینیکی است که این عمل را انجام میدهد. کلینیک ها نسبت به خدماتی که به بیماران خود عرضه می‌کنند دارای قیمت های متفاوتی هستند. در انتخاب کلینیک مناسب باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت را به هیچ وجه فدای قیمت نکنید. زیرا این عمل رابطه مستقیمی با سلامتی شما دارد. نکته دیگری که بر هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو تاثیر میگذارد، تعداد نقاطی از بدن است که میخواهید آن ها را تغییر دهید، هر چه قدر که تعداد نقاط از بدن که میخواهید لیپوماتیک را بر آن انجام دهیدبیشتر باشد، هزینه لیپوماتیک پهلو و شکم بیشتر میشود.

سخن پایانی
داشتن اندامی زیبا و متناسب برای هممه افراد جذاب است. بهترین راه رسیدن به اندام ایده آل  رعایت رژیم غذایی و ورزش است. اما گاهی به علت های مختلف افراد نمیتوانند نتیجه مناسبی از ورزش و رژیم بگیرند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های مختلفی برای رسیدن به اندام ایده آل به وجود آمده است. یکی از این روش ها روش های لیپوماتیک است. در روش لیپوماتیک چربی های زائد بدن با استفاده از شکاف های ظریف که در چند نقطه از بدن ایجاد میشوند، تخلیه میشوند و فرم ایده الی از بدن را میسازند. در این مقاله به معرفی روش لیپوماتیک برای رسیدن به اندام ایده ال پرداختیم که شما میتوانید از اطلاعات این مقاله بسیار بهره ببرید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب