کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

هزینه لیفت شقیقه

133 بازدید
درج شده در روز شنبه, 08 آبان,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه یا لیفت تمپورال یک فرآیند می باشد که انتهای ابروها را بالا برده و فرم و حالت آنها را زیباتر و جذاب تر می کند، در صورتی که این جراحی را انجام دهید چشم ها و ابروهایتان فرم می گیرد و زیبایی آنها تا حد چشمگیری افزایش پیدا می کند. در حقیقت مورد استفاده قرار دادن لیفت شقیقه باعث نه تنها باعث درشت تر به نظر رسیدن چشم ها می شود بلکه میان آنها و ابروها هم فاصله متناسبی به وجود می آید، همچنین تمام چین و چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم به طور کامل محو  و حالت چشم ها زیبا خواهند شد. پس این نوع جراحی فقط به منظور افزایش زیبایی افراد جوان کاربرد ندارد خانم ها و آقایان و تمام کسانی که در گوشه های چشم خود چین و چروک دارند با پرداخت هزینه لیفت شقیقه می توانند آن را انجام دهند.

قیمت لیفت شقیقه با جراحی

هزینه لیفت شقیقه

لیفت شقیقه با جراحی یک شیوه کاملا تهاجمی می باشد و بیمار توسط پزشک تحت بیهوشی قرار می گیرد، در این شیوه دستگاهی مورد استفاده قرار می گیرد که آندوسکوپ نام دارد، لازم به ذکر است که متخصص در لیفت شقیقه با جراحی در خط رویش مو برش هایی را ایجاد می کند.  تا کلیه چروک های زیر شقیقه برطرف شده و لیفت ابروها و چشم ها کمی به طرف بالا انجام شود، هزینه لیفت شقیقه با جراحی بالا است اما هیچ گونه تاثیری بر روی چروک های عمیق صورت نمی گذارد. خوب است این نکته را ذکر کنیم که اگرچه تاثیر لیفت شقیقه با جراحی به مدت چند سال طولانی دوام دارد ولی در صورت مصرف الکل و دخانیات و عدم پیروی از سبک زندگی سالم برگشت دارد. هزینه لیفت شقیقه با جراحی در سال 1400 تغییر کرده و با توجه به عوامل مختف تعیین می شود.

قیمت لیفت شقیقه با نخ

لیفت شقیقه با نخ به عنوان یکی دیگر از روش های این نوع جراحی می باشد که در میان افراد طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، در این شیوه پزشک به وسیله نخ هایی که در زیر پوست قرار می دهد شقیقه یا هر بخش از صورت را لیفت خواهد کرد. این نخ ها از نوع جذبی می باشند و پس از اینکه 2 الی 3 سال از جراحی گذشت به طور کامل جذب پوست می شوند، بنابراین می توان گفت که لیفت شقیقه با نخ به مدت 2 تا 3 سال دوام و ماندگاری دارد و پس از آن فرد باید بار دیگر برای انجام آن اقدام نماید. این شیوه بدون نیاز به عمل جراحی انجام می شود و متخصص از بی حسی موضعی استفاده می کند، هزینه لیفت شقیقه با نخ با توجه به نوع نخ، تعداد نخ و هزینه پزشک مشخص می گردد.

مزیت های لیفت شقیقه

عوارض جانبی لیفت شقیقه

یکی از مهمترین مزیت ها انجام لیفت شقیقه این است که چهره زیباتر، جذاب تر، جوان تر و شاداب به نظر می رسد، از آنجایی که از طریق بالا بردن ابروها و چشم ها افتادگی آنها را برطرف می کند و از بین بردن چین و چروک هایی که در اطراف این نوحی وجود دارد جوانی را به چهره باز می گرداند. یکی دیگر از مزایا پرداخت هزینه لیفت شقیقه و انجام آن این است که در فرم ابروها تقارن ایجاد می کند و امکان به وجود آوردن حالت موردنظر در چشم ها و ابروها با استفاده از آن امکان پذیر می باشد. در نتیجه با کشیده شدن ابروها به سمت بالا زیبایی و جذابیت چهره دوچندان می شود و در صورتی که دارای چشم های کوچکی هستید به کمک لیفت شقیقه چشم هایتان درشت تر به نظر رسیده و فرم آنها زیباتر می گردد.

سخن پایانی
هزینه لیفت شقیقه براساس نوع روشی که برای انجام آن به کار گرفته می شود و میزان تجربه و تخصص پزشک مشخص خواهد شد، توجه داشته باشید که برخی از پزشکان در این زمینه تخصص و تجربه کافی ندارند. میزان تجربه و مهارت پزشک بر  نتیجه جراحی و ماندگاری آن بسیار موثر می باشد، به همین جهت توصیه می شود برای این نوع جراحی به متخصص مجرب و ماهر مراجعه نمایید. در غیراین صورت ممکن است لیفیت شقیقه کمتر از شش ماه بر روی صورت شما تاثیر داشته باشد و موجب نارضایتی و هدر رفتن هزینه های شما شود، دقت در انتخاب پزشک یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید قبل از انجام لیفت شقیقه آن را درنظر بگیرید. در صورتی که می خواهید با نخ لیفت شقیقه را انجام دهید تعداد و نوع نخ ها بر هزینه لیفت شقیقه تاثیرگذار هستند. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب