کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

نظافت ساختمان

98 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 07 بهمن,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خیلی از افراد مشغله های زیادی دارند و نمی توانند به سراغ نظافت منزل بروند و یا خیلی از افراد نیز توانایی انجام این کار را ندارند از این رو به سراغ شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافتی رفته و برای منزل خود نظافتچی استخدام می کنند. نظافت ساختمان یکی از کارهایی می باشد که ممکن است خیلی از افراد در آن سررشته نداشته باشند و نتوانند به آن صورت که می خواهند آن را انجام بدهند از این رو به سراغ شرکت های خدماتی نظافتی می روند که این خدمات را ارائه می دهند.

نظافت ساختمان تهران

نظافت ساختمان تهران

به دلیل مشغله های زیادی که افراد دارند و آپارتمان نشینی، ممکن است بعضی از افراد نتوانند ساختمان و خانه خودشان را تمیز کنند از این رو شرکت های خدمات نظافت ساختمان این خدمات را به آنها ارائه می دهند و این خدمات را انجام می دهند. نظافت ساختمان تهران یکی از معضلاتی می باشد که افراد با آن رو به رو هستند به دلیل این که خیلی از افراد بیشتر ساعت های روز خود را خارج از خانه هستند ممکن است وقتی برای تمیزی ساختمان نداشته باشند. 
به همین هزینه این خدمات را به شرکت های ارائه دهنده این خدمات داده و آنها این خدمات را برای شما انجام می دهند.

مزایای نظافت آپارتمان

نظافت آپارتمان از کارهای روتین و نرمال هر خانه ای محسوب می شود همچنین این کار روتین باعث می شود که ساعت های زیادی از روز خود را مشغول آن باشید. خیلی از روانشناس ها اعلام می کنند که اگر می خواهید یک زندگی منظم و با برنامه ای داشته باشید بهتر است که در یک محیط تمیز و مرتبط زندگی کنید به این دلیل اگر خانه و آپارتمان شما مرتب باشد باعث می شود هواس شما دائم پرت شود و شما تمرکز کتفی روی زندگی اصلی خود نداشته باشید.
علاوه بر این ها بعضی افراد هستند که با دیدن بهم ریختگی خانه دچار آشفتگی ذهنی می شوند از این رو اولین فایده نظافت آپارتمان و منزل آرامش خیال برای این افراد است. جالب است بدانید که گاهی اوقات درمان گرها نظافت ساختمان و منزل را توصیه می کنند زیرا این کار باعث آرام شدن اعصاب می شود.

وظیفه شرکت های خدمات نظافت ساختمان

خدمات شرکت های خدماتی نظافتی منزل شامل مرتب کردن خانه، جارو زدن و شستشوی دیوار و کف، گردگیری وسایل منزل، شستشوی سرویس بهداشتی و حمام، نظافت آشپزخانه، شستشوی لباس و ظروف، تمیز کردن کابینت ها شستن پنجره ها، شستن راه پله ها می باشد. که افراد می توانند با توجه به نیاز خود از خدمات تخصصی شرکت های نظافتی استفاده کنند. در این شرکت های خدمات مختلفی ارائه می شود که شما براساس نیاز خود از شرکت درخواست خدمات میکنید مثلا در این نوع شرکت ها می توانید نگهبان ساختمان، باغبان، پرستار، نظافتچی خانم، آشپزخانه نیز دریافت کنید.
اما مهمترین خدماتی که شرکت های نظافت منزل ارائه می دهند به شرح زیر می باشد:

  • نظافت امور داخل منزل و ادارات و ساختمان های اداری
  • نظافت حیاط و پارکینگ ساختمان های اداری و مسکونی
  • نظافت و تمیزکاری فضای مشترک ساختمان های مسکونی و اداری و راه پله ها

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نظافت ساختمان

یکی از کارهایی که در طول سال بارها و بارها باید انجام شود نظافت هر ساختمانی می باشد. همه افراد این امکان را ندارند که خودشان آپارتمان و ساختمان مسکونی شان را نظافت کنند یا این که بعضی از شرکت ها به دلیل ادرای بودند نیز امکان تمیز شدن روزانه وجود ندارد. به همین دلیل اقدام به گرفتن نیرو کارگر نظافت ساختمان می کنند. معمولا بر اساس نیاز شما نیرو به محل کار یا محل مسکونی شما اعزام می شود.
قیمت نظافت ساختمان بستگی به نوع خدمات، هزینه رفت و آمد، تعداد طبقات ساختمان، تعداد کارگران بستگی دارد. متراژی که قرار است ساختمان نظافت شود بر قیمت نظافت منزل تاثیر گذار می باشد. مدت زمان کار نظافتچی نیز یکی دیگر از عواملی می باشد که بر روی هزینه نظافت منزل و ساختمان تاثیر می گذارد.
نظافت بخش های مشترک ساختمان مانند شستشو و جارو کردن راه پله ها، پاک کردن شیشه های ساختمان و تمیز کردن پارکینگ و ... بر هزینه نظافت ساختمان تاثیر می گذارد. بعضی از نیروها و شرکت های خدماتی نظافتی تعرفه نظافت منزل را با توجه به متراژ خانه حساب می کنند. در این صورت عواملی مانند متراژ خانه، تعداد اتاق ها و سرویس های بهداشتی بر میزان دستمزد کارگر نظافتچی ساختمان تاثیر خواهند داشت. ممکن است برای اینکه کارهای یک خانه سریع تر انجام شوند لازم باشد چند نفر همزمان کار نظافت را انجام دهند. پس با اضافه شدن تعداد نیرو‌های خدماتی، به مبلغ کل هزینه نظافت منزل هم افزوده می‌شود.

هزینه نظافت ساختمان چقدر است؟

اگر به دنبال یک نیروی نظافتچی برای انجام کارهای دقیق و ظریف مانند گردگیری لوازم منزل، تمیز کردن هود آشپزخانه، اتو کردن لباس ها و تمیز کردن لکه های فرش و روی مبل هستید، انتخاب نیروی خانم برای شما گزینه ی بهتر و مناسب تر و دقیق تری می باشد. از نظر قیمت تمامی عواملی که اعلام نمودیم تاثیر گذار می باشد. اما اگر بخواهیم هزینه برای نظافت خانه و ساختمان در نظر بگیریم باید این گونه اعلام کنیم که برای یک فرد با متراژ ساختمان متوسط، از ساعتی 80 هزار تومان شروع می شود تا 300 هزار تومان. تمامی هزینه بستگی به نوع خدمات می باشد که ارائه می شود و تعداد افرادی که برای ارائه خدمات به منزل شما مراجعه می کنند دارد.

 وظایف شرکت نظافت ساختمان 

شرکت های نظافتی ساختمان معمولا خدمات متنوعی ارائه می دهند. در هر کدام از این شرکت براساس تخصصی که دارا هستند می تواند خدماتی ارائه بدهند اما بیشتر این شرکت ها به ارائه خدماتی به این صورت می پردازند:

  • خدمات تخصصی نظافت منزل و راه پله 
  • تامین نیرو / اعزام نیرو به منازل 
  • خدمات پرستاری از بیمار و همراه بیمار در بیمارستان
  • نگهداری از کودک و سالمند
  • اسباب کشی، بسته بندی و چیدمان وسایل
  • سرایداری و نگهبانی

شماره نظافتچی ساختمان

برای این که بتوانید یک نظافتچی ساختمان خوب داشته باشید بهتر است که به سراغ شرکت های ارائه خدمات نظافتی ساختمان بروید و از آنها بخواهید که بهترین شماره نظافتچی ساختمان را به شما بدهند یا این که بهترین نظافتچی ساختمانی که دارند را به محل مورد نیاز شما اعزام کنند تا خدمات قید شما توسط شما را انجام بدهند. در نظر داشته باشید که هیچ کدام از کارگر نظافتچی وظیفه بیشتر نسبت به ارائه خدمات بیشتر نسبت به زمان عقد قرارداد شما به شرکت را ندارند و در صورتی که خدمات بیشتر ارائه بدهند هزینه بیشتری نیز دریافت می کنند.

نظافتچی ساختمان کیست؟

بعضی از ساختمان نیز به طور کلی یک نظافتچی ساختمان استخدام می کنند که هر روز در ساعت های مشخص شده ای اقدام به تمیز کردن و طی کشیدن راهرو های ساختمان می کند و به این صورت ساختمان شما همیشه پاکیزه می باشد. نظافتچی ساختمان تمامی راهروها، راه پله، پارکینگ و ... را تمیز میکند. همچنین ممکن است وظیفه رسیدگی به باغچه و درخت های موجود در حیاط ساختمان را نیز بر عهده داشته باشد.

هزینه نظافت آپارتمان بر عهده چه کسی است؟

ممکن است شما نیز در یک آپارتمان زندگی کنید برای اینکه آپارتمان شما هر یک هفته یا دو هفته تمیز شود باید یک فرد از شرکت های ارائه خدمات نظافت در منزل مراجعه کند و آپارتمان شما را تمیز کنند. در نظر داشته باشید در این مورد، تمامی راه پله ها، پارکینگ ساختمان، حیاط ساختمان، درب و پنجره ها ، راهرو های ساختمان تمیز می شود. هزینه افرادی که برای این کار استخدام می شوند و یا برای یک روز گفته می شود به عهده تمامی ساکنین ساختمان می باشد.

شماره تلفن نظافت ساختمان

برای این که بتوانید یک ساختمان تمیز داشته باشید باید حتما با شماره نظافت ساختمان تماس بگیرید و از آن ها برای ارائه خدماتشان درخواست کنید. معمولا درخواست این چنینی به صورت حضوری ثبت می شود و باید اطلاعات لازم و مدارک لازم برای عقد قرارداد امضا شود.

وظیفه شرکت های خدمات نظافت ساختمان

نکات استخدام کارگر نظافت ساختمان

زمانی که می خواهید یک کارگر برای نظافت و تمیز کردن ساختمان خانه خود استخدام کنید حتما باید به نکاتی مانند سوپیشینه او، نحوه تمیز کردن ساختمان و ... توجه داشته باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید. همچنین در صورتی که شما راحت نباشید می توانید از شرکت ارائه دهنده این خدمات کارگر خانم برای نظافت و تمیز کردن ساختمان و منزل خود درخواست کنید.
کارگر تمیزکاری منزل برای نظافت خانه، باید با بررسی محل منزل و مشورت با صاحب منزل، کار نظافت را آغاز کند. نظافت باید طبق درخواست صاحبخانه و با کیفیت بالا در محل‌های مورد نظر انجام شود و محل‌ها به بهترین شکل ممکن نظافت شوند. هیچگونه اثری از آلودگی در محل‌های مورد نظر نباید باقی بماند و اثرات نظافت باید به وضوح قابل مشاهده باشند. 
وظیفه تامین مواد شوینده و پاک کننده های مورد نیاز برای نظافت کردن ساختمان نیز بر عهده نظافتچی نیست و باید توسط صاحبخانه و یا صاحب شرکت تامین شود. اما در مواردی ممکن است شرکت یا صاحبخانه در مورد برند های مواد شوینده و ... اطلاعاتی نداشته باشند بر این اساس طبق توافق قبلی، با پرداخت هزینه، صاحبخانه یا شرکت از نظافتچی درخواست می کند که نسبت به تامین مواد شوینده و لوازم لازم برای نظافت منزل اقدام کند. هزینه ایاب و ذهاب و غذا و سایر هزینه های نظافت منزل نیز با توجه به توافقات قبلی بر عهده صاحب منزل و یا نظافتچی خواهد بود.

دلایل نظافت ساختمان اداری 

ساختمان های اداری و شرکت ها و سازمان های خصوصی به دلیل رفت و آمد زیادی که دارند ممکن است زود به زود کثیف و آلوده شوند و نیاز به تمیز کردن داشته باشند . نظافت باید به گونه ای باشد که هیچ گونه آلودگی و کثیفی به جای نماده باشد.
 به همین دلیل نظافت ساختمانهای اداری بسیار حائز اهمیت می باشد همچنین پاکیزگی این ساختمان ها باید بسیار مشخص باشد تا در نگاه مشتریان ساختمان تاثیر مثبتی بگذارد. زمانی که رییس سازمان یا شرکت، از این شرکت های خدماتی درخواست نظافتچی و خدمات نظافتی می‌کنند، شرکت با توجه به درخواست نظافت، مناسب‌ترین نظافتچی را برای نظافت محل مورد نظر اعزام خواهد کرد.

مزایای نظافت آپارتمان

لیست قیمت نظافت ساختمان

برای دریافت لیست قیمت نظافتی ساختمان ها بهتر است که به نزدیکترین مرکز ارائه خدمات نظافت منزل مراجعه کنید و از آن ها نرخ تعیین شده توسط اتحادیه را درخواست کنید. تمامی این شرکت ها موظف هستند که قیمت های تعیین شده اتحادیه را به مشتریان خود ارائه بدهند.
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب