کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

نحوه پاک کردن انواع لکه روی چرم

312 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

باید توجه کنید که در زمان پاک کردن چرم از آب بسیار کمی استفاده نمایید. رطوبت زیاد باعث آسیب دیدن چرم و کوچک شدن سایز آن می شود. نحوه پاک کردن انواع لکه روی چرم به این صورت است که از پارچه آغشته به محلول سرکه، آب و شامپو بچه بر روی لکه استفاده کنید و محل تمیز شده را بعد از خشک کردن با پارچه نرم، به دور از نور آفتاب و حرارت به شکل طبیعی خشک نمایید. از مزایای پارچه چرم این است که چرم ذاتا قابلیت تنفس دارد. به همین علت اگر جوهر خودکار روی لباس و کیف شما پاشیده شد، می بایست خیلی زود چرم آن را پاک کنید. چون اگر کمی درنگ کنید، رنگ جوهر به لایه ‌های داخلی چرم نیز سرایت می کند که دیگر پاک کردن چرم به راحتی امکانپذیر نیست. به هیچ وجه از الکل برای پاک کردن جوهر خودکار استفاده نکنید.  نحوه پاک کردن انواع لکه روی چرم به خصوص جوهر خودکار استفاده از پارچه آغشته به محلول سرکه، آب و شامپو بچه است و پس از پاک کردن لکه، چرم را در مجاورت هوا بگذارید تا خشک گردد. برای خرید چرم می توانید از طریق وب سایت های خرید آنلاین  محصولات چرم انواع محصولات مانند : کفش چرم مردانه ، کیف چرم زنانه ، کت چرم مردانه ، دستکش چرم ، کمربند چرم ، کاپشن چرم و انواع ست چرم  را مشاهده کنید و از قیمت محصولات چرم با خبر شوید.

از بین بردن لکه الکل روی کیف چرم

محصولات چرمی از جمله کیف چرم زنانه وغیره باید به دقت نگهداری شوند و استفاده از آنها قاعده مخصوص خود را دارد. به همین علت اکثر افراد با وجود اینکه عاشق زیبایی و کیفیت این محصولات هستند، از خرید آنها اجتناب می کنند. در صورتی که از چرم به دقت نگهداری کنید می توانید سال های متمادی بدون هیچ گونه تغییر ظاهری، از آن استفاده نمایید.  اما مشکلی که وجود دارد این است که با وجود مراقبت از کیف چرم خود، نمی توانید از شر لکه های ناخواسته مصون باشید. نحوه پاک کردن انواع لکه روی چرم، استفاده از اسپری، محلول یا فوم های مخصوص چرم هستند.

در صورتی که با لکه الکل بر روی چرم روبرو شدید، اول آن را با محلول لکه بر مخصوص چرم پاک کرده و دوباره  از واکس مخصوص چرم استفاده کنید. راه حل های مراقبت از چرم نیز به شما این امکان را می دهد تا برای زمان طولانی بتوانید از زیبایی و ظرافت کیف چرمی خود لذت ببرید. اگر نحوه پاک کردن انواع لکه روی چرم را بدانید، در مواجهه با این موارد و رفع لکه بهتر می توانید اقدام کنید.

از بین بردن لکه الکل روی کیف چرم

پاک کردن لکه از روی چرم سفید

نحوه پاک کردن انواع لکه روی چرم مخصوصا لکه چربی روی می توانید مقداری آرد ذرت روی آن بریزید و با مسواک به مدت 10 دقیقه خوب بمالید تا پاک شود. برای رفع لکه های سیاه روی کیف تان می توانید از مخلوط آب اکسیژنه و بوراکس بهره بگیرید. این ترکیب را به وسیله گوش پاک کن روی لکه ها مالیده و بعد از 5 دقیقه با یک پارچه یا اسفنج پاک کنید.

برای پاک ‌سازی بر روی دستمال سفید و یا ‌یک گوش پاک‌کن اسپری تافت مو ریخته و آنگاه به شکل ضربه‌ای بر روی لکه ‌ها بزنید؛ این کار را تا جایی ادامه دهید تا چرم مصنوعی سفید رنگ شما فاقد لکه شود. بعد ‌از آن بر روی تکه دستمالی دیگر از الکل سفید رنگ ریخته و دوباره به شکل ضربه‌ای بر روی بقیه لکه بزنید تا باقیمانده رنگ آن جذب گردد. باید بدانید الکل حتما سفید رنگ باشد و از استفاده الکل ‌های زرد رنگ بپرهیزید. هنگامی که لکه به ‌خوبی تمیز شد، با استفاده از نرم کننده لطافت را به چرم بازگردانید که در این صورت چرم به حالت اولیه باز می گردد.برای خرید چرم می توانید از طریق وب سایت های خرید اینترنتی محصولات چرم انواع محصولات مانند : کفش چرم ، کیف چرم ، کت چرم ، کمربند چرم ، دستکش چرم ، کاپشن چرم مردانه و انواع ست چرم  را مشاهده کنید و از قیمت محصولات چرم با خبر شوید.

پاک کردن لکه از روی چرم سفید

جمع بندی

محصولات چرمی از جمله محصولات پرطرفدار هستند که به دلیل جلوه و ظاهر زیبایی که دارند، بسیار مورد توجه هستند. ممکن است هنگام استفاده از کیف یا کاپشن چرمی، دچار لکه شوند. نحوه پاک کردن انواع لکه روی چرم به این صورت است که باید به محض ریختن لکه آن را پاک کرد وگرنه به دلیل قابلیت تنفس چرم به لایه های آن نفوذ می کند. برای پاک کردن لکه از روی چرم باید از محلول سرکه، شامپو بچه و آب استفاده کنید. نحوه پاک کردن انواع لکه روی چرم سفید با استفاده از آرد ذرت، آب اکسیژنه و بوراکس و غیره امکانپذیر است. اگر بتوانید از چرم به خوبی مراقبت کنید و از راهکارهای مربوط به نگهداری از چرب استفاده کنید می توانید برای سال های طولانی از محصولات چرمی خود استفاده کرده و لذت ببرید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب