کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

نحوه نگهداری از شلوار جین

138 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 06 آبان,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

محبوبیت شلوار جین یا همان لی در میان افراد باعث شده که اکثر افراد، یک یا حتی چند مدل شلوار جین را دارا باشند. مهم ترین دلیل این امر از مد نیافتادن این مدل شلوار است. با این که در طی سال های اخیر شاهد عرضه انواع و اقسام شلوار جین در بازار هستیم اما هیچ گاه ندیده ایم که این مدل شلوار را قدیمی بنامند و از آن با عنوان از مد افتاده یاد کنند. دلیل نگرانی خیلی از افراد، خراب شدن، له شدن و یا رنگ باختن شلوار جین مورد علاقه خود است. این افراد همواره به دنبال راهی برای جلوگیری از خراب شدن شلوار محبوب خود هستند. از آن جایی که شلوار جین داری جنس عالی است، می توان در صورت نگهداری درست از آن این نوع شلوار ها را سال های طولانی از آن استفاده کرد. 

نحوه درست نگه داری از شلوار های جین

نحوه نگهداری از شلوار جین

برای این که رنگ شلوار جین شما ماندگار باشد و تغییر رنگ ندهد، باید آن را با آب سرد بشویید. هم چنین برای سالم ماندن پود و پارچه دنیم بهتر است در صورت امکان شلوار خود را با دست بشویید. چرا که این کار موجب سالم ماندن الیاف پارچه می شود. اما اگر برای شما شست و شوی شلوار با دست امکان پذیر نباشد، بهتر است برای شستن شلوار جین خود درجه ماشین لباس شویی را بر روی درجه دستی تنظیم کنید. اگر بر روی شلوار شما لکه ای باشد قبل از انداختن آن در ماشین لباس شویی به لک گیری آن اقدام کنید و به هیچ عنوان از مایع سفیده کننده استفاده نکنید. برای شستن این مدل از شلوار ها می توانید از مایع شست و شوی ملایم استفاده کنید.
اگر در هنگام شستن شلوار جین خود آن را زیر و رو کرده و زیپ و دکمه آن را هم بسته و سپس شلوار را در لباس شویی بیندازید، باعث حفظ و ماندگاری رنگ لباس می شود. نکته دیگر که باید به آن توجه کرد این است که شلوار جین های خود را با لباس هایی هم وزن خود در ماشین لباس شویی قرار دهید؛ چرا که عدم انجام این کار می تواند باعث اسیب دیدن پارچه لباس های ظریف و نازک بشود. برای خشک کردن شلوار جین خود بهتر از آن را در فضای آزاد روی رخت آویز، آویز کنید. زیرا استفاده از خشک کن در خشک کردن شلوار جین محبوب شما، باعث آب رفتن شلوار و از بین رفتن رنگ آن می شود. برای اتو کردن شلوار خود از بخار استفاده کنید. وقتی که شلوار جینی به رنگ تیره خریداری می کنید، بهتر است قبل از استفاده کردن از آن یک بار آن را بشویید تا رنگ غلیظ آن از بین برود و به بدنتان رنگ تیره ندهد.

کاربرد شلوار جین و علت وجود جیب کوچک برای روی آن

شلوار جین

شلوار جین به علت زیبایی، کیفیت عالی و تنوع در انواع مدل های خود دارای محبوبیت زیادی در بین افراد است. همان طور که می دانید شلوار جین بیشتر از آن که کاربرد رسمی داشته باشد کاربردی غیر رسمی دارد. البته اگر آن را با بلوز های رسمی یا کت ست کنید می توانید از آن برای جلسه های رسمی استفاده کنید، اما به طور کلی بهتر است از این نوع شلوار فقط برای جلسات یا مهمانی های غیر رسمی استفاده کنید. 

شاید برای شما هم سوال شده باشد که وجود جیب های کوچک بر روی شلوار جین خود به چه علت است. آن گونه که شواهد نشان می دهد اولین مشتریان این مدل از شلوار ها نجار ها، کشاورزان، افرادی که در راه آهن کار می کنند و معدن چیان بوده اند. این افراد برای حمل و جابه جایی آسان تر ساعت خود در خواست دوختن این جیب کوچک را داده اند. در نتیجه علت اصلی دوخت این جیب های خاص بر روی شلوار جین، ساعت های جیبی بوده است. اما در طی دهه های اخیر این جیب کوچک نام های گوناگونی هم چون جیب بلیط و جیب سکه به خود گرفته است. 

جمع بندی

شلوار های جین برای اولین بار توسط ملوانان دریایی مورد استفاده قرار گرفته است که تاریخچه آن به سال پنجاه میلادی بر می گردد. جنس پارچه این مدل از شلوار ها از دنیم است. شلوار جین در مدل ها و رنگ های گوناگونی در بازار عرضه می شود. این مدل از شلوار ها در بین مردم به خصوص جوانان و نوجوانان محبوبیت خاصی دارد. به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال راه کار هایی برای افزایش عمر شلوار جین خود هستند. از آنجایی که اکثر شلوار های جین دارای جنسی عالی هستند می توان با نگهداری درست از آن ها سال ها از آن ها استفاده کرد. ما در اینجا برای شما انواع این راه کار ها را جمع آوری کرده ایم.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب