کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

44 بازدید
درج شده در روز شنبه, 27 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

به عقیده بسیاری از صاحبنظران کشور کانادا یکی از کشورهای خوب و مناسب در زمینه راه اندازی کسب و کار و اشتغال زایی است. این بستر مناسب برای اشتغال زایی به سبب دارا بودن نیروهای کار خوب و بی نظیر و همینطور یک دولت پایدار و مقاوم است. البته این کشور از نظر ذخیره منابع طبیعی نیز در وضعیت خوب و مناسبی است. بنابراین بسیاری از افراد که تمایل به مهاجرت به کشورهای خارجی دارند، یکی از گزینه های خود را کشور کانادا انتخاب می کنند. 
کانادا پیوسته مهاجرانی را می پذیرد که دارای تجاربی مانند: کارآفرینی، مستعد و نوآور جهت شروع، مدیریت و راه اندازی شغل های جدید باشند. این کشور می تواند از طریق سرمایه گذاری های جدید مهاجرین، موجب تنوع، موفقیت، توسعه اقتصاد خود شود. کانادا در صورتی که اهداف سرمایه گذار را در راستای اهداف خود بداند، مجوز اقامت را به او می دهد. بنابراین اگر شما از جمله این سرمایه گذاران هستید و قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارید پس به کانادا سفر کنید. 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

 

چگونه ویزای سرمایه گذاری کانادا بگیریم؟

چنانچه می خواهید از روش سرمایه گذاری به کانادا سفر کنید در مرحله اول بهتر است با یک مشاور یا وکیل صحبت کرده و از او راهنمایی های لازم را دریافت کنید. اما به طور کلی برای سفر به یک کشور انگلیسی زبان، باید مدرک زبان خود را اخذ کنید. کلاس های آمادگی آیلتس و کسب نمره قبولی در حد نمره 5 خیال شما را از جهت مدرک زبان آسوده می کند. البته لازم به ذکر است که برای برخی از برنامه های مهاجرت به مدرک کارشناسی نیاز دارید. 
بعد از اخذ مدرک زبان باید سفارت کانادا را متقاعد کنید که توانایی مدیریت یک شغل را دارید و تجربه اداره یک بیزینس را در کشور خود داشته اید که جهت این امر می توانید از ارائه جواز کسب، سوابق شغلی یا آگهی روزنامه رسمی در مورد تغییر شرکت و غیره استفاده کنید. این مدارک می تواند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و اخذ ویزای آن را برای شما تسهیل سازد. در صورتی که برای این روش مهاجرت نیاز به اثبات توان مالی بالا دارید، در جهت این امر از طریق ارائه مدارک مالی و بانکی و همینطور سندهای ملکی اقدام کنید. 
در این کشور می توانید از طریق ثبت شرکت هم سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب یک شرکت به نام شما در کانادا ثبت می شود. گزارش های پیوسته شما در زمینه کسب و کار به اداره مهاجرت و اقامت به مدت دو سال در ایالت مورد نظر می تواند یک روش خوب برای مهاجرت شما محسوب شود. 
 

مبالغ مناسب سرمایه گذاری در کانادا 

اگر بخواهید با برنامه های مهاجرتی کانادا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید، معمولا باید تمکن مالی 350 هزار دلار کانادا داشته باشید. میزان سرمایه ای که در کشور کانادا برای مهاجرت کردن مورد نیاز است از اغلب کشورهای دنیا پایین تر است. شما می توانید صرفا با 100 هزار دلار کانادا نیز به این کشور مهاجرت کنید. مرحله بعد از اثبات سرمایه مناسب جهت مهاجرت به کانادا باید در یکی از ایالت های این کشور طبق شرایط و قوانین آن سرمایه گذاری خود را انجام دهید.
بر اساس هر ایالت و شهر این کشور سرمایه گذاری متفاوت است. به عنوان مثال در یک ایالت برای دو شهر نزدیک هم مبالغ مختلف است. بنابراین میزان سرمایه لازم بستگی به برنامه مهاجرت و محل آن دارد.   

انواع روش های مهاجرت

 

آیا اقامت کانادا به طور مستقیم از طریق سرمایه گذاری وجود دارد؟

شما برای اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری باید در ابتدا ویزای سرمایه گذاری کانادا را دریافت کنید و همچنین به مدت دو سال در ایالت مورد نظر حضور داشته باشید. بنابراین بر اساس هیچ برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نمی توانید از همان ابتدا در این کشور مجوز اقامت را اخذ کنید. لازم به ذکر است در این دو سالی که باید بیزینسی را در کانادا اداره کنید، نیازی به شغل سود آوری ندارید، فقط صرفا باید به طور منظم به ادارات مهاجرت و ایالتی، گزارش کار خود را اعلام کنید و در این دو سال ایالت را ترک نکنید. 
 

جمع بندی

یکی از روش های خوب مهاجرت به کشورهای دیگر، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. در این روش باید تمکن مالی مناسب و همینطور توان مدیریتی خوبی داشته باشید. کشورهایی مانند کانادا با پذیرفتن مهاجرین توانا در زمینه اداره کسب و کار و همینطور سرمایه مالی خوب، اشتغال زایی را در کشور خود افزایش می دهند.  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب