کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

ملزومات حیوانات خانگی

404 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 10 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه، بسیاری از افراد تمایل دارند که حیوانات خانگی را در کنار خود نگه دارند. به همین دلیل مطالعات گسترده ای در این زمینه صورت گرفته اند و همگی آنها این مطالعات بر این امر تاکید می ورزند که وجود حیوانات خانگی در محل زندگی نقش بسیار مهمی در کاهش استرس دارد و همین امر بر کارآیی فردی اثر می گذارد. همچنین باید بدانید با توجه به این موضوع که در این روش، استرس و اضطراب کاهش پیدا می کند سیستم ایمنی فرد تقویت می شود. بسیاری از روانشناسان بر این عقیده هستند که رشد کودک در کنار حیوانات خانگی به رشد شناختی کودک کمک می کند. وجود حیوان خانگی معمولا به عنوان روشی مکمل برای درمان افسردگی در نظر گرفته می شود و تا حد زیادی به پروسه درمان کمک می کند. به همین دلیل جای تعجب نیست که شاهد پروش روز افزون حیوانات خانگی در کنار خود باشیم! برای خرید ملزومات حیوانات خانگی می توانید این کار را به راحتی از فروشگاه پت شاپ حضوری و پت شاپ انلاین انجام دهید.

ملزومات حیوانات خانگی


سگ، گربه و پرنده، پرطرفدارترین حیوانات خانگی!

در همین راستا، باید به این نکته توجه داشته باشید که حیوانات خانگی مانند انسان ها نیازمند شرایط خاصی برای زندگی هستند و کسانی که می خواهند حیوانات خانگی را نگهداری کنند باید به ملزومات حیوانات خانگی توجه داشته باشند. وقتی صحبت از حیوان خانگی می شود ناخودآگاه سگ، گربه و برخی از پرنده ها به ذهن خطور می کنند. به طور کلی آمارها نشان می دهند که این حیوانات بیشترین درخواست را برای نگهداری در محل امن خانه ها دارند، بنابراین توجه به ملزومات حیوانات خانگی برای این دسته حیوانات اهمیت زیادی دارد و سبب می شود محیطی امن و دوستانه برای آن ها فراهم شود. 

فروشگاه آنلاین لوازم حیوانات خانگی

 تهیه ملزومات حیوانات خانگی سبب می شود حیوانات مانند انسان ها بتوانند از آنچه که حقشان است بهره مند شوند، به همین دلیل انجمن حقوق حیوانات دائما بر این امر تاکید می ورزند باید به افرادی که می خواهند حیوانات خانگی را پرورش دهند آموزش هایی داده شود و در صورت امکان جلسات آموزشی برگزار شود. در طی این جلسات، آن ها با روانشناسی حیوانات و ملزومات حیوانات خانگی برای پاسخ به نیازهای حیوانات آشنا می شوند. به طور کلی، اگر می خواهید حیوان خانگی در خانه نگهداری کنید باید بتوانید شرایط زیر را برای آن ها فراهم سازید:

 • غذای حیوان 
 • محل نگهداری حیوان ( به طور مثال اتاقکی کوچک برای نگهداری سگ و یا قفس برای پرنده) 
 • محل ادرار حیوان ( به طور مثال خاک برای ادرار سگ و گربه) 
 • قلاده (برای حیواناتی نظیر سگ و گربه)

 

فروشگاه آنلاین لوازم حیوانات خانگی


امروزه بسیاری از فروشگاه ها وجود دارند که به صورت آنلاین به ارائه خدمات در مورد ملزومات حیوانات خانگی می پردازند. اگر می خواهید از این فروشگاه ها اقدام به خرید نمایید، باید به مواردی توجه داشته باشید. اولا این فروشگاه ها باید دارای مجوز رسمی کسب و کار آنلاین باشند. هرگز به فروشگاه های نامعتبر که دارای این مجوز نیستند و یا آن را در صفحه عمومی خود نمایش نداده اند اعتماد نکنید. همچنین، از خرید ملزومات حیوانات خانگی که پایین تر از قیمت معمول به فروش می رسند، بپرهیزید! این امر در مورد غذای حیوانات اهمیت بسیار زیادی دارد!!

فروشگاه لوازم حیوانات خانگی در تهران 

برای خرید لوازم حیوانات خانگی خود می توانید از فروشگاه پت شاپ حضوری یا پت شاپ آنلاین لوازم مورد نیاز را تهیه کنید این فروشگاه ها تمامی لوازم مورد نیاز حیوانات مانند: غذای حیوانات ، تشویقی سگ ، اسباب بازی سگ ، غذای خشک سگ و گربه و خیلی از لوازم دیگر را در محصولات خود موجود دارند.با توجه به این موضوع که تهران، به عنوان پایتخت ایران، یکی از شهرهای مهم است، بسیاری از افراد به دنبال فروشگاه ملزومات حیوانات خانگی در تهران هستند. لیستی که در ادامه به شما معرفی می کنیم از فروشگاه های معتبر فروش ملزومات حیوانات خانگی در تهران به شمار می روند و در زمینه فروش عمده لوازم حیوانات خانگی نیز فعالیت دارند:

 • لی لی پت 
 • پت شاپ اینترنتی باران بد 
 • آریا دام ایرانیان گستر 
 • ایران چکاوک 
 • پت پخش آرامیش 
 • جونده بازار 
 • پت لند ایران 
 • ایران زو مد 
 • دایان پت 
 • گویی پت شاپ 
 • پتیو

 

فروشگاه لوازم حیوانات خانگی در تهران


همچنین، باید بدانید بسیاری از این فروشگاه ها که ملزومات حیوانات خانگی را به فروش می رسانند دارای پانسیون هایی برای نگهداری این حیوانات هستند و در صورتی که می خواهید چندین روز به مسافرت بروید می توانید با اطمینان خاطر حیوانات خانگی خود را به آن ها بسپارید. در این مراکز تلاش می شود تا شرایط لازم برای نگهداری از حیوانات فراهم شود.

فروش لوازم دست دوم حیوانات خانگی 

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای تهیه ملزومات حیوانات خانگی از لوازم دست دوم استفاده کنند. با توجه به این موضوع که خرید ملزومات حیوانات خانگی دست دوم باید طبق شرایط و ضوابط خاصی صورت بگیرد، بسیاری از سایت ها اقدام به فروش این ملزومات کرده اند و در تلاش هستند تا با فراهم سازی بستری امن ملزومات حیوانات خانگی را به فروش برسانند. همانطور که پیشتر در این گزارش به آن اشاره کردیم، این سایت ها باید دارای مجوز رسمی باشند. به همین دلیل بررسی این موضوع قبل از خرید و فروش هرگونه ملزومات حیوانات خانگی اهمیت بسیار زیادی دارد.

حیوانات خانگی به محیط خود وابسته می شوند!

مطالعات نشان داده اند که حیوانات خانگی پس از مدتی به صاحبان و محیط خود وابسته می شوند و اگر بعد از مدت کوتاهی تصمیم به فروش آنها گرفته شود این حیوانات ضربه می خورند و یا حتی افسرده می شوند. در نتیجه فعالان حقوق حیوانات دائما بر این امر تاکید می ورزند افراد در صورتی که توانایی نگهداری این حیوانات را برای مدتی طولانی دارند، اقدام به خرید و نگهداری حیوانات خانگی بکنند.

 

جمع بندی 
در این مقاله تلاش کردیم تا به موضوع تهیه ملزومات حیوانات خانگی بپردازیم. باید بدانید حیوانات مانند انسان ها دارای احساس هستند و در پروسه نگهداری آن ها باید نیازهای روحی و جسمی این حیوانات در نظر گرفته شود و تلاش شود بستری امن برای نگهداری آن ها فراهم گردد.
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب