کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مشاوره رایگان کنکور

666 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 07 دی,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مشاوره رایگان کنکور
مشورت با افراد آگاه در امور مختلف می تواند انسان را به موفقیت برساند. کنکور و امور مربوط به آن نیز یکی از اموری است که برای موفقیت در آن باید با افراد خبره مشورت کنید. این روزها مشاور کنکور در اغلب مدارس و موسسات آموزشی نقش مهمی را در انتخاب راه درست به دانش آموزان و رساندن آنها به هدف ایفا می کند. روش های مختلفی برای انجام مشاوره وجود دارد. مشاوره اینترنتی، حضوری، تلفنی و آنلاین روش های گوناگون مشاوره هستند. مشاوره رایگان کنکور هم به صورت اینترنتی، حضوری یا تلفنی توسط برخی از موسسات کنکور انجام می شود. در این مقاله می خواهیم درباره مشاوره کنکور و وظایف و ویژگی های یک مشاور خوب کنکور صحبت کنیم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.اگر می خواهید انتخاب رشته کنید یا در دروس خود دچار مشکل شده اید می توانید از طریق وب سایت های مشاوره تحصیلی و آموزش آنلاین انواع مشاوره مانند: مشاوره تحصیلی کنکور ، انتخاب رشته ، تغیر رشته ، برنامه ریزی تحصیلی و... مشاوره تحصیلی رایگان و غیر رایگان دریافت کنید همچنین با ورود به وب سایت آن ها می توانید از هزینه مشاوره تحصیلی باخبر شوید.

مشاوره رایگان کنکور


مشاوره کنکور

مشاوره کنکور امری دقیق و حساس است. چگونگی مطالعه درست، نحوه تست زنی، انتخاب رشته و شهر مناسب، برطرف کردن اضطراب و استرس، همگی از وظایف مشاوران کنکور است. اغلب دانش آموزان در هنگام مطالعه برای کنکور اضطراب بالایی داشته و دچار دگرگونی های مختلف جسمی و روحی می شوند. برخی از آنها دچار خستگی روحی و افت شدید تحصیلی شده و از ادامه تحصیل منصرف می شوند. مشاوران تحصیلی با تجربه از طریق صحبت کردن با دانش آموز، متوجه ضعف و مشکلات او شده و توانایی ها و محدودیت های او را شناسایی می کنند. مشاوران می توانند به این صورت دلایل ناراحتی و دلزدگی او را تشخیص داده و در صدد رفع آن برآیند.
 

مشاوره کنکور


یک مشاور کنکور خوب باید بتواند داوطلبان را از نظر روحی برای این امتحان بزرگ و سرنوشت ساز آماده کند. زیرا یک فرد داوطلب کنکور علاوه بر اینکه باید روی دروس تسلط داشته باشد باید بتواند در هنگام تست زنی و خواندن مطالب در هنگام برگزاری آزمون نیز آرامش خود را حفظ کند. این تسلط روحی صرفا به زمان برگزاری کنکور منحصر نمی شود. زیرا بعضی از داوطلبان به دلیل استرس بالا، توانایی مطالعه درست و دقیق دروس را در دوران آمادگی نیز از دست می دهند.
مشاوره کنکور خوب می تواند شما را از آسیب های مختلف مشکلات شخصی و خانوادگی دور کند. بسیاری از مشاوران با خانواده داوطلب نیز در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به آنان ارائه می دهد. والدین نیز به سبب داشتن فرزند مضطرب و در برخی موارد تندخو و بی حوصله، نیاز به مشاوره دارند. آنها نیز می توانند با مشاور کنکور فرزند خود در ارتباط بوده و مشکلات خود را مطرح کنند. یک مشاور کنکور با تجربه می تواند با راهنمایی های درست خود، بسیاری از مشکلات را برطرف کرده و راه درست را به خانواده داوطلب نشان دهد.


 مشاوره کنکور 1400

 

یکی از ارکان جدانشدنی امروزه کنکور، مشاوره آن است. اغلب داوطلبان کنکور، با مشاوران گوناگونی در ارتباط بوده و با مشورت و راهنمایی آنان این مرحله از تحصیل خود را به خوبی می گذرانند. مشاوره کنکور 1400 به دلیل شیوع ویروس کرونا با سال های قبل متفاوت است. بسیاری از مشاوران در نظر دارند که به صورت آنلاین و یا از طریق تماس تلفنی راهنمایی های لازم را به داوطلبان ارائه دهند. مشاوره کنکور 1400 اغلب به صورت تصویری و تلفنی است. برنامه ریزی های درسی، آموزش تست زنی، آموزش چگونگی یادگیری دروس و دیگر اموری که مربوط به یک مشاور است از طریق تصویری و تلفنی ارائه می شود؛ زیرا مشاوره های حضوری کنکور، داوطلب را خسته کرده و احتمال ابتلای فرد را به بیماری کرونا افزایش می دهد.اگر می خواهید انتخاب رشته کنید یا در دروس خود دچار مشکل شده اید می توانید از طریق وب سایت مشاوره تحصیلی و آموزش آنلاین انواع مشاوره مانند: مشاور درسی کنکور ، انتخاب رشته ، تغیر رشته ، برنامه ریزی تحصیلی و... مشاوره تحصیلی رایگان و غیر رایگان دریافت کنید همچنین با ورود به وب سایت آن ها می توانید از هزینه مشاوره تحصیلی باخبر شوید.

مشاوره کنکور 1400


مشاوره کنکور تصویری آنلاین


چنانچه گفتیم یک مشاور خوب دارای وظایف مختلفی است. امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاوره ها به روش اینترنتی و آنلاین است. به همین جهت بسیاری از مشاوران سعی می کنند کلیه آموزش های لازم را از طریق تصویری آنلاین ارائه دهند. مشاوره کنکور تصویری آنلاین از سفرهای غیرضروری داوطلب کاسته و انرژی او را برای یادگیری حفظ می کند. به این صورت برخی از خانواده ها نیز می توانند به راحتی با مشاوران در ارتباط بوده و مشکلات خود و دانش آموز را مطرح کنند.
 

مشاوره کنکور تصویری آنلاین


مشاوره کنکور تجربی

 

مشاوره کنکور در کلیه گروه های آزمایشی امکان پذیر است. مشاوره کنکور تجربی به سبب داوطلبان بالای این گروه آزمایشی از حساسیت زیادی برخوردار است. داوطلبان گروه علوم تجربی به دلیل وجود برخی از رشته های پردرآمد و رقابت شدید داوطلبان برای کسب رتبه قبولی در این رشته ها، استرس بالایی را متحمل می شوند. مشاوران کنکور تجربی برای حفظ آرامش داوطلبان باید دقت و تلاش بیشتری داشته باشند. یک مشاور ماهر باید به داوطلبان کنکور، خواب و تغذیه کافی را جهت داشتن آرامش توصیه کند.
 

مشاوره کنکور تجربی


جمع بندی
مشاوره کنکور امروزه جزءلاینفک داوطلبان کنکور شده است. مشاوران کنکور باید برای موفقیت داوطلب تمام تلاش خود را بنمایند. یک مشاور باتجربه باید بتواند فرد داوطلب را از نظر تحصیلی و یادگیری دروس، راهنمایی کند. مشکلات تست زنی و انتخاب رشته او را برطرف کند. برنامه ریزی های درسی و نحوه یادگیری دروس از طریق مشاوره تحصیلی به داوطلبان ارائه می شود. وجود یک مشاور تحصیلی خوب در هنگام کنکور می تواند داوطلب را به نتیجه مورد نظر برساند.  مشکلات خانوادگی و شخصی دانش آموز نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اضطراب و استرس بالا در بسیاری از مواقع سبب می شود که فرد نتواند نتیجه دلخواه را به دست آورد. یک مشاور خوب تحصیلی باید مشکلات خانوادگی و شخصی فرد را شناسایی کرده و در جهت رفع آنها بکوشد. باید ارتباط نزدیکی با خانواده فرد داوطلب داشته باشد تا بتواند راهنمایی های لازم را ارائه دهد. اغلب دانش آموزان در زمان کنکور دچار استرس بسیاری شده و در برخی مواقع خسته و از ادامه تحصیل منصرف می شوند. مشاوران کنکور حرفه ای در این مواقع راهنمایی های سازنده و لازم را ارائه می دهند. استرس بالا یکی از عوامل عدم موفقیت دانش آموز با معلومات است. بنابراین در برخی مواقع وظیفه مشاور کنکور، صرفا کاهش استرس فرد است.   

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب