کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مستر کارت

646 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 16 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه تصور دنیا بدون وجود کارتهای اعتباری و نقل و انتقالات مالی در بستر اینترنتی تقریبا غیر ممکن است. دهه 90 میلادی را می توانیم سرآغاز تحولات عظیم در زمینه سیستم بانکداری و مبادلات مالی در نظر بگیریم. در این دهه با توجه به رشد شرکتهای مختلف در سراسر دنیا نیاز به روشهای ساده برای نقل و انتقال پول و تجارت بیش از پیش احساس می شد. به همین دلیل بسیاری از بانکداران و سرمایه دارن تلاش کردند تا با ارائه راهکارهای موثر به ایجاد بستری مناسب و ساده در نقل و انتقالات مالی کمک کنند. مستر کارت یکی از روشهای ساده و معتبر در مبادلات مالی است. دفتر اصلی این شرکت آمریکایی در شهر نیویورک قرار دارد و نمایندگی های آن در بیش از 140 کشور دنیا به ارائه خدمات به مشتریان می پردازند. اکنون سه میلیون دستگاه پوز و ای تی ام مستر کارت در سراسر دنیا وجود دارند و همین امر سبب شده است که این برند رتبه اول را در زمینه نقل و انتقالات مالی کسب کند. به عنوان شهروند قرن بیست و یکم، اگر می خواهید به بانکهای جهانی دسترسی داشته باشید و به سادگی بتوانید از خدمات مالی در سراسر جهان بهره ببرید، بی شک به یک مستر کارت نیاز دارید. برای خرید از سایت های خارجی می توانید به سادگی از مستر کارت استفاده کنید. در ادامه بیشتر به مستر کارت و خرید از وبسایت های خارجی می پردازیم.

مستر کارت

مستر کارت فیزیکی

روند دریافت مستر کارت روندی بسیار ساده است و شما برای انجام اینکار نیاز به طی کردن مراحل پیچیده ای ندارید. برای دریافت این کارت باید به یکی از شعب این برند در سراسر دنیا مراجعه کنید. پس از پر کردن فرم های مرتبط و تایید شدن هویت شما، این کارت به شما تعلق می گیرد و می توانید از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید. همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم، این برند در کشورهای مختلفی فعالیت دارد. بنابراین، شما می توانید با مراجعه به دستگاه های پوز مستر کارت در اغلب کشورهای دنیا وجه نقد دریافت کنید.
 

مستر کارت فیزیکی

همچنین اگر شما اقدام به خرید اینترنتی کنید، پس از انتخاب محصول و فشردن گزینه buy گزینه های متعددی برای پرداخت پول به شما پیشنهاد می شوند که یکی از این گزینه ها مستر کارت است. در نتیجه شما با داشتن این کار به راحتی می توانید کالاهای مورد نظر خود را در سراسر دنیا سفارش دهید و درب منزل دریافت کنید. یکی دیگر از مسائل بسیار مهمی که در رابطه با مستر کارت مطرح است هزینه پایین کارمزد آن است. این برند مالی برای نقل و انتقالات مالی کارمزد زیادی را دریافت نمی کند و همین امر سبب شده است که به برندی معتبر در سراسر دنیا برای مبادلات مالی تبدیل شود.

 

برند مالی

مستر کارت مجازی

با توجه به دسترسی آسان به اینترنت در قرن بیست و یکم، بسیاری از موسسات مالی اقدام به ارائه خدماتی ویژه در بستر اینترنت کردند. کارتهای اعتباری مجازی به کارتهایی گفته می شود که ماهیت فیزیکی ندارند، اما شخص دارنده این کارت، با استفاده از اطلاعاتی که در دسترس دارد می تواند اقدام به خرید و یا نقل و انتقال مالی کند. امروزه دنیا در حال حرکت به سوی حذف فیزیکی بسیاری از پدیده هاست. ایجاد فروشگاه های اینترنتی و فراهم شدن خرید از سایت خارجی یکی از مهمترین تغییرات این قرن به شمار می روند. این امر زمینه را برای رشد بسیاری از کسب و کارها فراهم ساخته است و بسیاری از افراد با سرمایه ای اندک می توانند وارد دنیای بیزنس شوند.
 

مستر کارت مجازی

یکی از سوالاتی که در زمینه مستر کارت مجازی مطرح است این است که آیا تمامی امکاناتی که به مستر کارت فیزیکی تعلق می گیرد به این مدل مجازی آن نیز تعلق می گیرد؟جواب به این سوال قطعا مثبت است شما با نسخه مجازی این کارت دقیقا همان خدمات و عملیاتی را می توانید انجام دهید که با استفاده از نسخه فیزیکی آن قادر به انجام هستید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد نسخه مجازی این کارت این است که شما برای دریافت آن نیاز به حضور فیزیکی در یکی از شعب مستر کارت ندارید.
 
شعب مستر کارت

شما می توانید به وب سایت رسمی این برند مالی مراجعه کنید و وارد بخش درخواست مستر کارت مجازی شوید. در این قسمت فرم هایی وجود دارد و شما باید برخی از مدارک را برای احراز هویت خود ارسال کنید. سپس پس از طی شدن روند، مستر کارت مجازی برای شما صادر می گردد و اطلاعات آن برای شما ارسال می شود.

مستر کارت هدیه

یکی از خدماتی که این برند مالی به مشتریان خود ارائه می دهد، امکان درخواست مستر کارت هدیه و یا گیفت کارت است. همگی ما با گیفت کارتهای بانکی آشنایی نسبی داریم. این کارتها معمولا از کسانی که تمایل دارند به افرادی مبالغی پول هدیه کنند درخواست داده می شود. یکی از سوالات پرتکرار در مورد مستر کارت هدیه این است که آیا امکان خریدهای اینترنتی با استفاده از این کارت وجود دارد؟ خبر خوب این است این کارت دارای امکانات مشابه کارتهای دیگر است و شما می توانید با استفاده از این کارت اقدام به خریدهای اینترنتی بکنید.
 

مستر کارت مجازی

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانید مستر کارت هدیه را تهیه کنید. برای درخواست این کار دو راه وجود دارد. اولین راه این است که شما به یکی از شعب این برند مالی مراجعه کنید و فرمهای مرتبط به درخواست این کارت را پر کنید، سپس مبلغی را که می خواهید برای آن فرد ارسال کنید واریز نمایید. پس از طی شدن این مراحل، این کارت در کوتاه ترین زمان ممکن برای فرد مورد نظر ارسال می گردد. روش دیگر درخواست این کارت به صورت مجازی است. شما می توانید از روی وب سایت مستر کارت درخواست بدهید و پس از پر کردن فرم های آنلاین و واریز وجه این کارت صادر می گردد و به دست شخص مورد نظر شما می رسد.
 
وب سایت مستر کارت

نکته ای که در مورد مستر کارت هدیه باید بدانید این است که شما می توانید این کارت را به صورت فیزیکی و یا به صورت مجازی برای فرد مورد نظر خود سفارش دهید. اگر نسخه فیزیکی آن را سفارش دهید، این کارت به صورت فیزیکی برای فرد ارسال می گردد و اگر نسخه مجازی آن را سفارش دهید، اطلاعات مرتبط برای فرد مورد نظر از طریق ایمیل ( و یا روشهای دیگری که شما درخواست داشته باشید) ارسال می گردد. سقف مالی برای درخواست این کارت 1000 دلار آمریکا است.

خرید مستر کارت

در کشورهایی مانند ایران که به دلیل اعمال تحریم های مختلف بسیاری از موسسات مالی مانند مستر کارت شعبه ندارند بسیاری از شرکت های واسط اقدام به خرید و صدور مستر کارت می کنند. معمولا افرادی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند و یا می خواهند در کشورهای دیگر ادامه تحصیل دهند، خرید این کارت را سفارش می دهند. با توجه به این موضوع که پول باید به صورت دلار برای افتتاح حساب واریز گردد رعایت برخی از نکات بسیار ضروری است.
 

خرید مستر کارت

 اولین موضوع این است که این شرکتها باید دارای اعتبار لازم برای انجام اینکار باشند. برای مطمئن شدن از اعتبار این شرکتها باید به وب سایت آنها مراجعه کنید. اطلاعات این شرکت باید به طور دقیق در وب سایت ذکر شده باشد. همچنین، می توانید قبل از خرید این کارت از افراد دیگری که اقدام به خرید و سفارش این کارت کرده اند اطلاعات کسب کنید. گاهی برخی از این شرکتها هزینه های بالایی را برای صدور کارت دریافت می کنند. بنابراین، قبل از انتخاب یک شرکت باید در مورد شرکتهای مختلفی در رابطه با قیمت و خدمات اطلاعات کسب کنید تا در پایان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

همانطور که میدانید به طور مستقیم خرید از سایتهای خارجی بدون ویزاکارت و مستر کارت امکان پذیر نیست و اگر کارت اعتباری برای خرید از سایت های خارجی ندارید و یا با نحوه خرید از سایت های خارجی آشناییت ندارید و می خواهید با سفارش از سایت های خارجی اکانت یا کالایی دریافت کنید ، باید این کار را از سایت های معتبر واسط انجام دهید تا بتوانید تهیه اکانت یا خرید از سایت آمازون و خرید لوازم مورد نیاز مانند: موبایل ، تبلت ، لبتاپ ، خرید دارو خارجی یا دکوراسیون داخلی و ... را به راحتی انجام دهید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب