کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مزوبوتاکس

302 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 06 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

راز داشتن چهره جذاب و طبیعی با مزوبوتاکس

راز آن می تواند بوتاکس باشد که با شیوه به خصوصی رقیق و به شکل واحدهای خیلی کوچک و نزدیک به هم بر روی تمام سطح پوست صورت تزریق می شود. با این شیوه صورت افراد شاداب، زیبا و بدون چین و چروک خواهد بود، بی آن که حرکات چهره ماسکه شده باشد. می‌توان از تکنیک این روش جهت ترمیم پوست های مختلف بهره برد و در اصلاح پوست افراد موفق بود. سم بوتولینوم هم چنین می تواند موجب پایین آوردن تولید سبوم شده و نهایتا آکنه را بهبود بخشد، در نتیجه برای پوست های چرب و پوست های مستعد سبوم نیز استفاده می شود.

از سم بوتولینوم به منظور معالجه پوست های افتاده که خط های ریز و چین و چروک دارند نیز می توان به کار برد. این پیشرفت از راه پایین آوردن میزان کشش در عضله های انقباض یافته صورت انجام می گردد و نهایتا باعث درمان پیری صورت می شود. سم بوتولینوم، از آزاد شدن استیل کولین موجود در غدد عرق ممانعت به عمل می آورد و آن را کنترل کرده و موجب کاهش تعریق شده و نهایتا به پوست، ظاهری نرم و صاف هدیه می کند و سوای بر آن مزیت های دیگری نیز می تواند برای سلامتی پوست رقم بزند.

مزوبوتاکس چیست؟آموزش مزوبوتاکس

همان گونه که گفته شد این روش برای معالجه زیبایی صورت به کار می رود در این تکنیک همین طور اندازه منفذهای پوست و تولید روغن پوست را پایین آورده میزان تعریق صورت را تا حد قابل توجهی پایین می آورد. برای این که با آموزش مزوبوتاکس آشنا شوید باید بگوییم که این روش از میکرونیدل و مقدار کمی بوتاکس رقیق شده به دست می آید. تزریق بوتاکس به عضله صورت انجام می شود ولی مزوبوتاکس به عضله تزریق نشده و برخلاف آن به سطح گودتری از پوست یا دِرم تزریق می گردد، بنابراین نتایج زیر حاصل می شود:

  • صورت فورا صاف شده
  • منافذ پوست صورت کوچکتر شده.
  • تعریق صورت به صورت باور نکردنی کاهش پیدا می کند.

مثل بوتاکس سنتی، معالجه های مزوبوتاکس دائمی نبوده و پوست تان بعد از ۳ الی ۶ ماه کم کم به صورت طبیعی خودش بازمی گردد و چنان چه علاقه مند بودید بایستی درمان ها را مکررا انجام دهید.

راز داشتن چهره جذاب و طبیعی با مزوبوتاکس

برای به کار بردن بوتاکس در همه نواحی صورت می توان از سم آب گونه شده بوتولینوم به کار برد. دقت کنید که به علت نازک بودن پوست صورت این شیوه بایستی با توجه و بینش کامل انجام شود. این عمل با کمک روش مزوتراپی صورت پذیرفته که به آن مزوبوتاکس گفته می شود. این شیوه در سال 1958 به وسیله پزشکی به نام پیستور ابداع شده است. در این تکنیک مواد بوتاکس رقیق شده و جهت زنده سازی بافت مد نظر از راه تزریق جلدی به پوست وارد می شوند. مواد به کار شده در این تکنیک حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، آنزیم ها و سایر مواد است.

در تکنیک مزوتراپی، جوان سازی مجدد پوست از راه بالا بردهن هیدراتاسیون یا همان آب رسانی و بالا رفتن فعالیت فیبروبلاست ها صورت می پذیرد. تزریق اسید هیالورونیک در پوست موجب فعالیت فیبروبلاست ها به منظور ساخت کلاژن نوع 1 خواهد شد، کلاژن نوع یک تولید شده از متالوپروتئاز ماتریس 1 و متالوپروتئاز ماتریس مهارکننده بافت 1 می باشد که سوای بر آن، تزریق پوستی ویتامین ها هم، موجب تحریک ساخت کلاژن می گردد. با تلفیق این دو تکنیک، مزوتراپی و بوتاکس، که به مزوبوتاکس شناسانده شده می توان تغییرات زیادی را در بخش وسط صورت به وجود آورد. در حقیقت بدون به کار بردن شیوه های تهاجمی و فقط با مخلوط کردن سم بوتولینوم و داروهای به خصوص مزوتراپی می توان بدون به وجود آوردن حالتی غیرنرمال در پوست، آن را جذاب تر جلوهداد و خیلی راحت رضایت متقاضی کننده  را جلب نمود.برای استفاده از خدمات زیبایی می توانید از طریق كلينيك زيبايي انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل لب ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، میکرونیدلینگ صورت ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت کلینیک تخصصی پوست و مو مد نظر خود را رزرو نمایید.

هزینه مزوبوتاکس

همان گونه که می دانید انجام عمل های زیبایی به خصوص این روش مستلزم پرداخت هزینه هایی است. این هزینه با توجه به میزان مواد بوتاکس و نوع آن تفاوت دارد. پس از انجام مزو بوتاکس از انجام موارد زیر اجتناب کنید:

  • تا 4 ساعت پس از تزریق این روش از خم کردن سر خود جلوگیری نمایید.
  • تا چند ساعت پس از انجام این روش استراحت نکنید.
  • تا 24 ساعت پس از انجام این روش هیچ نوع کرمی بر روی سطح پوست استعمال نکنید.

مزوبوتاکس چیست؟آموزش مزوبوتاکس

جمع بندی

می توان گفت یکی از روش های جوان سازی پوست این روش است. در این شیوه بوتاکس با کمک روش های نوین رقیق شده و به صورت ویژه ای با کمک پزشکان متخصص زیبایی به پوست تزریق می شود. در مزوبوتاکس چهره مصنوعی برای فرد ایجاد نمی شود به همین دلیل بسیاری از افراد از این روش استقبال کرده اند. این روش نوین می تواند چین و چروک ها و خطوط ریز که طی بالاتر رفتن سن و به صورت طبیعی پدیدار شده را از بین ببرد. این روش راه حلی برای جذابیت بی نظیر چهره تان است و با کمک آن می توانید در مهمانی ها و دورهمی ها بدرخشید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب