کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مزایای کفش چرم اصل

360 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 14 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دیگر مزایای کفش چرم اصل عبارتند از:

کفش های چرمی در صورتی که به خوبی نگهداری شده و به صورت منظم هفتگی یا در مواقع ضروری واکس و پولیش زده شود، در شرایط محیطی مختلف مقاوم تر خواهد بود.
کفش چرمی اصل دارای آستری از جنس صد در صد چرم است که سبب می‌شود از رشد انواع قارچ و ایجاد بوی بد پا جلوگیری شود. گفتنی است این نوع استرهای چرمی رنگ می‌دهند و این امری طبیعی به شمار می‌رود.
برای مراقبت و نگهداری بهتر کفش های چرمی بهتر است هنگام شب به خوبی کفش ها توسط واکس های گیاهی واکس زده شوند و در جایی در بسته قرار گیرند و صبح به راحتی قابل استفاده خواهند بود.
در تکنیکی ویژه کفش ها دارای ظاهری سایه روشن می‌شوند که این تکنیک جذابیت و زیبایی کفش را دو چندان می‌کند. گفتنی است که برای نگهداری این مدل کفش ها بهتر است از واکس و نگهدارنده های اسپری شونده استفاده شود.

مزایای کفش چرم اصل نیازیتو

نکاتی برای کسانی که از مزایای کفش چرم برخوردارند؟

•    بر روی چرم طبیعی وجود رگه و عوارضی در سطح چرم سبب تمایز و زیبایی آن می‌شود و این از مزایای کفش چرم اصل است.
•    نوع ساخت و دباغی چرم کفش های مختلف تابستانه و زمستانه متفاوت است. در چرم های تابستانه از آستر و رویه و پوشش کمتری نسبت به کفش های زمستانه استفاده می‌شود زیرا کفش های تابستانه نیاز به تنفس بیشتری دارند.
•    برای تهیه کفش اصل چرم حتما باید به اندازه پا و احساس راحتی هنگام راه رفتن توجه شود.
•    کفش ها زیره و پاشنه های متفاتی دارند که هرکدام برای مصارف مختلفی هستند. از این رو باید کفشی مناسب با نوع کاربری آن انتخاب شود.
•    کفش چرمی باید از قرار گرفتن در معرض مواد اسیدی و اشیاء تیز و برنده محافظت شود، زیرا این موارد اثرات غیر قابل برگشتی بر روی کفش چرم خواهند داشت.
•    درصورت ایجاد لکه خیلی عمیق بر روی کفش نباید هرطور شده برای از بین بردن آن تلاش کرد، ممکن است این کار سبب آسیب به چرم کفش شود.
•    قبل از استفاده از هر نوع واکس باید ابتدا مقداری از آن را در محلی از کفش که در معرض دید نیست امتحان شود تا از مناسب بودن آن برای کفش ها اطمینان حاصل شود.
•    هنگام خیس شدن کفش ها مخصوصا در فصل های پاییز و زمستان بهتر است کفش ها در دمای اتاق خشک شوند و از خشک کردن با گرمای بخاری و... خود داری شود. زیرا این کار سبب خشک و شکننده شدن چرم و شل و فاسد شدن چسب و زیره کفش می‌شود. بهترین راه پاک کردن گل و لای از سطح چرم با استفاده از یک دستمال مرطوب در فصول بارندگی است.
•    برای تمیز کردن نبوک و جیر می‌توان از پاک کننده های مخصوص همراه با برس استفاده کرد.
•    درصورتی که برای مدتی از کفش های چرمی استفاده می‌شود پس از کنار گذاشتن کفش ها بهتر است از قالب های چوبی یا روزنامه در آن ها استفاده شود و در جعبه ای قراراداده شده تا در فرصت بعدی شکل ظاهری خود را حفظ کرده باشند.

ویژگی چرم های استفاده شده در کفش ها

چرم استفاده شده برای قسمت رویی و بالایی کفش باید انعطاف پذیر، تنفس پذیر و قوی باشد. چرم آستر نیز به علت در تماس مستقیم با پا بودن باید تنفس پذیر و نرم باشد و در مقابل سایش مقاوم بوده و در صورت خراشیدگی به سرعت رنگ بگیرد. در کفی خارجی باید از چرمی استفاده شود که در برابر جذب هرگونه آب و رطوبت مقاوم بوده و در برابر سایش نیز مقاوم باشد.

قیمت کفش چرم اصل

کفش های چرم اصل ازقیمت بالاتری نسبت به سایر کفش ها برخوردارند. این نوع کفش ها از دوام و کیفیت بالاتری برخودارند به همین علت سال ها می‌توان کفش های چرم اصل مورد استفاده قرار گیرند. کفش های که از جنس چرم اصل تهیه شده اند برای مشاغلی با فعالیت بالا بسیار مناسب بوده و راحتی فوق العاده ای دارند که از خستگی جلوگیری می‌کند. از این رو هزینه کفش چرم اصل با توجه به مصرف آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه به شمار می‌رود.

فواید و مزایای کفش چرم اصل

جمع بندی
به طور کلی چرم خصوصیات طبیعی و خاص خود را دارد. چرم دارای ویژگی هایی از جمله قابلیت تنفس، عایق حرارت، کشش، ضدپارگی و مقاوم در برابر سایش و رطوبت و... است. از این رو مزایای کفش چرم اصل بر سلامتی پا، جلوگیری از خستگی در اثر راه رفتن طولانی مدت اثر گذار خواهد بود. در این مقاله شرحی بر مزایای کفش چرم اصل و لزوم استفاده از کفش مناسب که از کیفیت و استاندارد برخوردار باشد اشاره شد. این نوع کفش ها ماندگاری بالا، مقاومت در برابر آب، تناسب، راحتی و آسایش هنگام استفاده، تمیزکردن آسان و وزن کمی دارند. علاوه بر این سازگاری با محیط و بوی خوب کفش چرم اصل قابل چشم پوشی نیست.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب