کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مدل شیر ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه

244 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 06 آبان,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 اگر در هنگام خرید شیرآلات دقت کافی را به خرج دهید از هزینه های تعویض، تعمیر، نصب و اجرت و غیره جلوگیری خواهد شد. در بین تمامی شیرآلات مصرفی در منزل، شیری که در داخل آشپزخانه به کار می رود و برای تامین آب شرب خانواده، پخت و پز و شستن ظروف به کار می رود بسیار مهم است؛ چرا که در صورت داشتن آلودگی و زنگ زدگی در داخل شیر بیماری و دردسرهای بعدی را در پی خواهد داشت. شیرآلاتی را بخرید که از متریال برنجی ساخته شده و فاقد سرب باشند تا سلامت شما و خانواده تان به خطر نیفتد. کیفیت مغزی و کارتریج هم در انتخاب شیرآلات مناسب و تاثیر گذار است و بهتر است که تنها به ظاهر شیر دقت نکنیم و کاربردی بودن آن را نیز بررسی کنیم.
آیا ابعاد مدل شیر ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه با سایر شیرها متفاوت است؟
مدل شیر ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه نسبت به سایر شیرآلات قد و ارتفاع بیشتری دارند تا فضای کافی در زیر آن ها تا سینک برای شستن انواع قابلمه و آبکش فراهم باشد.
انواع مدل شیر ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه
کیفیت متریال، ضخامت و نوع آبکاری بکار رفته برای شیر بسیار مهم است. در حال حاضر بهترین آبکاری برای مدل شیر ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه مدل شیر ظرفشویی مناسب برای آشپزخانهکروم، استاتیک و پی وی دی است.

شیرهای فلکه ای

خرید شیر ظرفشویی برای آشپزخانه

امروزه دیگر در بیشتر منازل از شیرهای اهرمی استفاده می شود اما در گذشته شیرهای فلکه ای متداول تر بودند و خرابی واشر و نشتی شیر در بیشتر خانه ها به چشم می خورد؛ اما با اهرمی شدن شیرها این مشکل دیگر وجود ندارد و استفاده از شیر آب نیز بسیار راحت تر شده است تا جایی که شاید ما خیلی یادمان نیاید که یک زمانی چطور از شیرهای فلکه ای استفاده می‌کردیم که بسیار زیاد هم منجر به اسراف در آب می شدند.

شیرهای اهرمی ساده

همانطور که گفته شد با وارد شدن این دسته از شیرها به بازار دیگر خرابی های پی در پی شیرآلات از بین رفته و علاوه بر استفاده طولانی مدت از آن ها کاربری راحت تری را نیز فرهم کرده اند. این شیرها قیمت اقتصادی‌ تری نسبت به سایر مدل ها دارند و شما با کمترین بودجه هم می توانید اقدام به خرید این دست شیرها کنید. طراحی این مدل شیرها زیبا و مدرن نیز هستند و طرحهای بسیار زیادی از آن ها در بازار موجود است.

شیرهای دوشی

با طراحی های مدرن تر تلاش شده است تا عملکرد شیرها بهبود پیدا کرده و کاربری آن ها نیز راحت تر شود. به عنوان مثال شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام شستن سینک با مشکل روبرو شده باشید اینجاست که شیرهای دوشی وارد عمل می‌شوند. در این مدل از شیرها سری شیر متحرک بوده و در هنگام استفاده برای شستن سینک می توانید آن را از جای خود در آورده و مانند شلنگ به سایر نقاط کشیده تا شستشو را انجام دهید و پس از آن نیز با رها کردن به جای خود باز می گردد. این ویژگی مهم ارزش اندکی هزینه بیشتر را دارد اگرچه برخی بر این باورند که خرابی این مدل ها زیاد است.

مدل فنری

انواع شیر ظرفشویی برای آشپزخانه

این مدل ها تفاوت چندانی با مدل های دوشی ندارند چرا که همان امکان استفاده به صورت شلنگی را فراهم می‌کنند، تنها با این تفاوت که به صورت فنری هستند. البته در برخی مدل‌ ها دکمه تغییر نوع پخش آب را نیز اضافه کرده اند. قیمت این مدل ها هم تفاوت چندانی با مدل های دوشی ندارد.

مدل چرخشی

طراحی این مدل شیر بسیار متفاوت بوده و مدل های کمی از آن ها در بازار موجود است و بجز چند کارخانه محدود تولید انبوه زیادی از آن ها صورت نگرفته است. این شیر با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه امکان شستن ظروف و سینک در تمامی جهات را برای ما فراهم می کند.

مدل دو منظوره

همانطور که گفته شد به دلیل استفاده آب شیر آشپزخانه برای مصارف پخت و نوشیدن و از آنجایی که در برخی مناطق آب به اندازه کافی تصفیه نشده و از دستگاههای تصفیه آب در کنار شیر آب استفاده می‌کنند؛ شیرهای مدرن و جدیدی به صورت دو منظوره طراحی و تولید شده اند که در دل خود دستگاه تصفیه آب دارند. در این مدل دو اهرم به صورت جداگانه تعبیه شده و در صورت نیاز به آب تصفیه شده اهرم مورد نظر آن را می کشید. امروزه از این مدل شیرها استقبال زیادی شده است.

جمع بندی
هنگام انتخاب مدل شیر ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه  در بین این همه مدل های مختلف، علاوه بر کیفیت و متریال به کار رفته به ظاهر و زیبایی شیر نیز دقت کنید چرا که دکوراسیون آشپرخانه نیز در ظاهر خانه تاثیر گذار است.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب