کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مبل شویی

620 بازدید
درج شده در روز شنبه, 01 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

امروزه در اکثر خانه های شهری، سرویس مبلمان جزء دکوراسیون اصلی به شمار می رود. مبلمان علاوه بر احساس راحتی، خانه را زیبا و جذاب تر می کند. داشتن مبل های تمیز و زیبا نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. مبل شویی یکی از اعمالی است که باید به موقع و اصولی انجام شود. بیشتر مردم تمایل دارند که شستن مبل ها خود را به مراکز مبل شویی بسپارند. این مراکز با داشتن دستگاه های مجهز و مواد شوینده قوی مبلمان و صندلی های شما را تمیز و پاکیزه می کنند. به همین منظور در این مطلب درباره مبل شویی با دست و دستگاه، قیمت شستشوی مبل و ویژگی های یک مرکز مبل شویی خوب صحبت می کنیم. قبل از آن اگر مبلمان منزل شما نیاز به تعمیر دارد می توانید از متخصصان تعمیرات مبل استفاده کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید چون همانطور که میدانید هزینه تعمیر مبل نسبت به خرید مبل به مراتب پایین تر است و می توانید برای انواع تعمیر مبل و صندلی مانند: تعمیر مبل چرم ، تعمیر مبل سلطنتی و...  از متخصصان این رشته استفاده نمایید.

مبل شویی

چگونه مبلمان خود را تمیز کنیم؟

اغلب مردم در مناسبت های خاص مانند عید نوروز و یا آخر هر فصل وسابل و خانه خود را پاکیزه و براق می کنند. مبلمان جزء وسایلی است که تمیز کردن آنها از اهمیت زیادی برخوردار است. باید بدانید که چگونه آنها را تمیز کرده که دچار آسیب نشوند. برای تمیز کردن رویه مبلمان می توانید از شامپو فرش استفاده کرده و دسته های مبل را با مواد ضد عفونی کننده و دستمال تمیز کنید. قسمت های چوبی مبلمان صرفا با آب و دستمال تمیز می شوند.
بعد از تمیز کردن قسمت های چوبی می توانید از روغن های مخصوص این کار یا روغن زیتون استفاده کنید. این کار باعث می شود که دسته های مبل جلا یافته و براق شوند. تمیز کردن سرویس مبلمان توسط افراد منزل ممکن است هزینه کمتری داشته باشد ولی مراکز مبل شویی مبلمان شما را تمیزتر و سریع تر می شویند. یک مبل شویی معتبر با استفاده از تجهیزات و شوینده های ترکیبی، مبل های شما را تمیز و خوشبو می کند. بوی سیگار و  مواد دیگری که موجب استشمام بوی ناخوشایند در رویه مبل شده اند به این طریق از بین رفته و خوشبو می شوند.
 

چگونه مبلمان خود را تمیز کنیم؟

شستشو در مبل شویی

در مراکز مبل شویی کار به روش دیگری انجام می شود. در این مراکز مراحل تمیز کردن بیشتر بوده و از تجهیزات متنوعی استفاده می شود. مراحل شستن مبل ها به این صورت است:
•    مبل ها توسط جارو برقی جارو شده و تمام ذرات و آلودگی ها از روی آنها برداشته می شود. درز مبل ها و محل دوخت آنها که محل تجمع ذرات بیشتری است، با دقت جارو می شوند.
•    در این مرحله با کمک فرچه مخصوص و با استفاده از مواد شوینده، رویه ها را آغشته می کنند.
•    بعد از آغشته شدن رویه مبل با مواد تمیز کننده، نوبت به خشک کردن آن می رسد که توسط دستگاه آبگیری انجام می شود.
•    در مرحله آبگیری، آب موجود در مبل ها کشیده شده و کاملا خشک می شوند. اگر مواد شوینده یا آب در داخل مبل محبوس شوند موجب پوسیدگی آن می گردند. اگر مبلمان شما مقداری مرطوب است نگران نباشید. زیرا این رطوبت مربوط به رویه مبل است که به زودی خشک می شود.
بیشتر مراکز مبل شویی، مبلمان شما را در منزل شستشو داده و هزینه ایاب و ذهاب برای مبل را نمی گیرند. به این طریق کارها به سرعت انجام شده و دکوراسیون منزل شما نیز به هم نمی خورد. در حقیقت مبل شویی در منزل یک امر مقرون به صرفه محسوب می شود.

شستشو در مبل شویی

قیمت مبل شویی

اگر قصد دارید مبل های خود را برای شستشو به یک مرکز شستشوی مبل بسپارید، بهتر است از هزینه های آن اطلاع داشته باشید. قیمت مبل شویی به عوامل مختلفی بستگی دارد، این عوامل عبارتند از:
1.    تعداد کوسن های مورد استفاده بر روی مبل ها
2.    تعداد مبلمان: هر چه تعداد مبلمان شما بیشتر باشد، هزینه بیشتری باید برای شستشوی آنها بپردازید.
3.    نوع مبلمان: اغلب اوقات شستشوی مبل راحتی ارزان تر از مبل استیل و سلطنتی است.
4.    نوع رویه کوبی مبلمان: معمولا شستشوی رویه مبل چستر به دلیل استفاده از دکمه ها در طراحی آن، سخت تر و گران تر از مدل های دیگر است.
5.    جنس پارچه رویه کوبی: اغلب شستشوی پارچه های گران قیمت، هزینه بیشتری دارد.
6.    نوع مواد شوینده: نوع ماده شوینده سفارشی با معمولی از نظر قیمت و کیفیت متفاوت است.
7.    خدمات ویژه و دلخواه مشتری: هر کدام از خدمات اضافی و ویژه، هزینه های بیشتری بر عهده مشتری می گذارد.
 

قیمت مبل شویی

مبل شویی با کیفیت و ارزان

مراکز مبل شویی در سراسر کشور با قیمت های متفاوتی وجود دارد. بسیاری از مردم به دنبال مبل شویی با کیفیت و ارزان هستند. این مراکز با مواد شوینده سفارشی و دستگاه های پیشرفته، شستشوی مبلمان و صندلی های شما را انجام می دهند. به این طریق می توانید مبلمان لاکچری خود را تمیز کرده و از آنها استفاده کنید. مبل شویی در اسلامشهر و تهران دارای هزینه های متفاوتی است. شما باید قبل از سپردن سرویس مبلمان خود به مبل شویی، باید از کیفیت کارهای آن مرکز آگاهی داشته باشید.  
در برخی از مراکز، شستشوی مبلمان با دستگاه و شامپوی خارجی انجام می شود. خشکشویی و تمیز شویی این مراکز به خوبی انجام می شود. همیشه مبل شویی ارزان مقرون به صرفه نیست. زیرا در برخی از مراکز شستشو، از مواد بی کیفیت و دستگاه های نا مناسب استفاده کرده و موجب آسیب دیدگی مبل ها می شوند.
 

مبل شویی با کیفیت و ارزان

ویژگی های مبل شویی خوب

یک مرکز شستشوی مبل باید دارای ویژگی های گوناگونی باشد. این ویژگی ها عبارتند از:
•    هنگامی که قصد مبل شویی در منزل دارید، یک مرکز شستشوی خوب باید نظافت محل را به طور کامل رعایت کرده و از ریزش آب و مواد دیگر در منزل مشتری جلوگیری کند.
•    یک مرکز با کیفیت باید از مواد شوینده درجه یک استفاده کرده و نام آن را به مشتری اعلام کند.
•    افرادی که عمل شستشو را انجام می دهند، باید دارای کارت شناسایی بوده و سر موقع مبل ها را تحویل دهند.
•    قبل از شستشوی مبل با مواد شوینده، پرسنل باید مقداری از پارچه مبل را که قابل رویت نیست به ماده شوینده آغشته کنند. زیرا ممکن است برخی از رویه های مبل به مواد شوینده واکنش نشان دهند.
•    شستشوی مبلمان باید با سرعت مناسبی انجام شود. زمان لازم برای شستشوی یک سرویس هفت نفره، در حدود دو ساعت است.
•    اگر برای شستشوی در منزل نیاز به جابجایی مبلمان است، باید پرسنل آن را انجام دهند نه مشتری.

شستشوی مبل با دستگاه

برخی از مراکز مبل شویی به وسیله دستگاه های پیشرفته به جای شستشوی با دست، شستشوی مبلمان شما را با دستگاه انجام می دهند. این شستشو سریعتر و بهتر انجام می شود. در این دستگاه ها یک مخزن برای جمع آوری آب های آلوده و یک مخزن برای جمع آوری آب های تمیز قرار دارد. موتور مکنده ای برای عمل مکش آلودگی ها نیز در این تجهیزات وجود دارد. کمپرسور موجود در این دستگاه ها تولید کف و فوم کرده و این یکی از مزیت های این دستگاه ها است. فوم به سبب غلظت زیاد خود بر روی سطح مبل باقی مانده و آلودگی ها را جذب می کند. این قدرت تمیز کنندگی بسیار، موجب می شود که مبل ها از درخشانی و پاکیزگی زیادی برخوردار باشند. هنگامی که درزها و سطح مبل به فوم آغشته شدند، آلودگی ها در آن حل شده و رویه ها به سرعت خشک می شوند.

شستشوی مبل با دستگاه

 امکان گرمایش سیستم نیز در برخی از مراکز مبل شویی استفاده می شود. این امکان باعث حل شدن بهتر چربی و آلودگی های دیگر می شود. این دستگاه ها برای تمام مدل های مبل قابل استفاده است. مبل استیل، راحتی، چرم و کلاسیک را می توان با آنها تمیز کرد. از این دستگاه ها در تمام نقاط کشور استفاده می شود. مبل شویی در تبریز و شهرهای دیگر ایران به روش های کاملا مجهز و پیشرفته انجام می شود. اگر شما هزینه زیادی را برای مبلمان خود پرداخت کرده اید، پیشنهاد می شود با روش دستگاهی آنها را بشویید. با وجود این دستگاه ها مبلمان شما مثل روز اول می شوند. می توانید از خدمات ویژه این مراکز  استفاده کرده و ماندگاری و طول عمر مبلمان را نیز افزایش دهید.  
 

اگر نیاز به تعمیر مبل و صندلی دارید می توانید این کار را به راحتی در نیازیتو که بورس تعمیرات مبل است انجام دهید و از متخصصان این رشته بخواهید تا تعمیر فوم مبل راحتی ، سلطنتی ، چرم و ... را انجام دهند. دیگر خدمات این متخصصان تعویض روکش مبل ، تعویض رویه مبل ، رویه کوبی مبل راحتی و دیگر مبل ها است. همچنین در نیازیتو می توانید برای خرید مبل به صورت خرید اقساطی یا نقد به راحتی این کار را انجام دهید.

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب