کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

مبل

471 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 10 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مبل یکی از وسایل راحتی است که از گذشته تا به امروز برای ایجاد محیطی راحت و دلنشین مورد استفاده قرار گرفته است. بررسی های باستان شناسی نشان می دهند که تمامی پادشاهان و افراد به نام در طول تاریخ دارای تخت بزرگی بودند که برای نشستن از آن استفاده می کنند. در گذشته این محصول تنها مختص افراد به نام و سرشناس بود، اما کم کم از قرن 15 میلادی استفاده از آن در میان مردم عادی نیز رایج گشت. این وسیله در ابتدا بسیار خشن بود و سازندگان با اتصال چوب ها به یکدیگر مبل می ساختند. سپس با گذشت زمان و شکایاتی مبنی بر راحت نبودن این وسیله، طراحان ایده های مختلفی را برای راحت کردن مبل در نظر گرفتند. یکی از این ایده ها استفاده از پوشش ابری بر سطوح روی چوبها بود. استفاده از ابر سبب می شد که حس لطیفی در نشیمنگاه این وسیله به وجود بیاید و افراد از نشستن بر روی آن لذت ببرند. در این مقاله می خواهیم به مبلمان بپردازیم ولی قبل از آن اگر مبلمان منزل شما نیاز به تعمیر دارد می توانید از متخصصان تعمیرات مبل استفاده کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید چون همانطور که میدانید هزینه تعمیر مبل نسبت به خرید مبل به مراتب پایین تر است و می توانید برای انواع تعمیر مبل و صندلی مانند: تعمیر مبل استیل ، تعمیر مبل سلطنتی و...  از متخصصان این رشته استفاده نمایید.
 

مبل

مبلمان

امروزه شرکت های بزرگی وجود دارن

د که به تهیه و تولید انواع مبلمان با طرح های مختلف می پردازند. با توجه به این موضوع که این محصولات بسیار متنوع هستند می توانند تمامی سلایق را پوشش دهند و برای هر سلیقه ای نمونه ای در بازار وجود دارد. بسیاری از شرکت ها این امکان را برای مشتریان خود فراهم می سازند تا مبل مورد نظر خود را طراحی کنند و سپس آن را برای ساخت سفارش دهند. در نتیجه به راحتی می توانید آنچه را که دوست دارید در بازار بیابید و خریداری کنید و از نشستن بر روی مبلمان دلخواه خود لذت ببرید.

خرید مبلمان

به جرات می توان گفت یکی از لذت بخش ترین کارهایی که انسان ها می توانند انجام دهند، خرید محصولات و یا کالاهای مورد نظرشان است. مطالعات نشان داده اند که در هنگام خرید همان هورمونی در بدن ترشح می شود که در هنگام خوشحالی و سرخوشی در بدن ترشح می شود. خرید مبل و فروش مبل نیز از این قاعده مسثتنی نیست و اینکار می تواند تجربه ای لذت بخش را برای افراد تداعی کند. امروزه با توجه به دسترسی ساده به اینترنت فضای خرید و فروش محصولات تغییر زیادی کرده است. برای خرید مبلمان می توانید محصولات مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کنید و اطلاعات کافی را در مورد ویژگی های آن ها، مواد به کار رفته برای ساخت مبلمان و قیمت آن ها کسب کنید. همچنین، می توانید به بخش نظرات بروید و نظرات دیگران را در مورد محصول مورد نظر بخوانید. این روش یکی از بهترین راهکارها برای کسب اطلاعات است و به مشتریان کمک می کند بهتر بتوانند برای خرید تصمیم بگیرند. همچنین، می توانید با جستجو در اینترنت تولید کنندگان مختلف را بیابید و با حضور در محل محصولات مورد نظر خود را از نزدیک ببینید و برای خرید نهایی تصمیم گیری کنید.

 

خرید مبلمان

خرید مبل مدرن

به طور کلی مبلمان به دو دسته کلاسیک و مدرن دسته بندی می شوند. ممکن است با شنیدن کلمه کلاسیک تصور کنید که منظور از مبلمان کلاسیک مبلی است که طرحی قدیمی دارد. این امر به هیچ وجه درست نیست و منظور از کلاسیک آن دسته از مبل هایی هستند که طرح هایی اصیل دارند و ریشه آن ها به مبلمان اروپایی باز می گردد. این گونه مبل ها دارای تزینات و جزییات خاصی هستند و  استفاده از آن ها در محیط شکوه خاصی را در محیط به وجود می آورد. در مقابل این مبل، مبل مدرن قرار دارد. مبل مدرن نیز به مبلی گفته می شود که دارای ویژگی های زیر است
•    این مبلمان طراحی ساده دارند و هرگز از تزینات و جزییات اضافی در ساخت آن ها استفاده نمی شود.
•    این مبلها قابلیت کاربردی بسیار بالایی دارند. این محصولات به گونه ای طراحی می  شوند که بتوانند با کمترین استفاده از فضا بیشترین امکان استفاده را برای افراد فراهم سازند.
•    در ساخت این مبلمان از چوب کمتر استفاده می شود. در مبلمان مدرن، برخلاف مبلمان کلاسیک، از پارچه بیشتر استفاده می شود و به جای چوب با فلز استیل تزیین می شوند.
به این موضوع توجه داشته باشید که هریک از مبلهای کلاسیک و مدرن دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و هرگز هیچ یک بر دیگری برتری ندارد. در واقع، مشتری باید با توجه به اهدافی که برای خرید مبل در نظر دارد بهترین گزینه را انتخاب کند. امروزه بیشتر مردم به سمت استفاده از مبلمان مدرن متمایل شده اند. دلیل اصلی این امر کمبود فضا در زندگی های آپارتمانی است و افراد ترجیح می دهند از محصولاتی استفاده کنند که قابلیت تطبیق پذیری بالا با محیط اطراف داشته باشد. در نتیجه بیشتر شرکت های مبل سازی بر ساخت مبلمان مدرن متمرکز شده اند و شما به راحتی می توانید محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.
 

خرید مبل مدرن

یکی از موضوعات بسیار مهمی که در خرید و یا فروش مبلمان مطرح می شود قیمت مبل است. بهتر است بدانید که عوامل متعددی بر قیمت مبلمان اثر می گذارند. یکی از موارد بسیار مهم در تعیین قیمت جنس و نوع متریال به کار رفته در مبلمان است. به طور مثال برخی از مبلمان ها با چوب درخت گردو ساخته می شوند و برخی نیز با چوب معمولی ساخته می شوند و یا در برخی از مبل ها از پارچه های بسیار مرغوب ترک برای روکش مبل استفاده می شود و برخی نیز با استفاده از پارچه های معمولی روکش دار می شوند. همچنین ممکن است برخی از مبل ها دارای طرح های منبت کاری شده باشند. تمامی این موارد بر قیمت مبلمان اثر می گذارند. بنابراین اگر قصد خرید مبلمان دارید بهتر است ابتدا محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس، از فروشنده بخواهید قیمت نهایی را به شما اعلام کند.

مبل ارزان

همانطور که پیش تر بدان اشاره کردیم عناصر مختلفی بر قیمت مبلمان اثر می گذارند و یکی از این عنصرها، مواد به کار رفته در ساخت مبلمان است. بسیاری از افراد با توجه به بودجه خود به دنبال مبلمان ارزان قیمت هستند. بهتر است بدانید با توجه به تنوع محصولاتی که در بازار وجود دارد شما به راحتی می توانید با هر بودجه ای که دارید محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید. برای خرید مبلمان ارزان باید موضوعات زیر را در نظر داشته باشید
•    با توجه به این موضوع که بودجه شما محدود است بهتر است محصولاتی را که در ساخت آن ها از مواد گران قیمت مانند چوب گرداستفاده شده است از لیست خود حذف کنید و به دنبال مواردی باشید که موادی با قیمتی پایین تر در ساخت آن ها به کار رفته است. این کار اهمیت بسیار زیادی دارد و به شما کمک می کند از اتلاف وقت خود جلوگیری کنید و به سراغ محصولات مناسب با بودجه خود بروید.
•    بسیاری از شرکتهای تولید کننده مبلمان برای عرضه محصولات جدید بر  محصولات قدیمی خود تخفیف می گذارند و یا تخفیفات فصلی برای عوض شدن فصل ارائه می دهند. شما می توانید شرکت های مختلف را دنبال کنید و با اعلام تخفیف برای خرید مبلمان اقدام کنید. این روش به شما کمک می کند مبلمان مورد نظر را با قیمتی بسیار پایین تر خریداری کنید.
•    اگر به دنبال مبلمان ارزان هستید برای خرید باید به مراکز تولیدی مراجعه کنید. در این مراکز معمولا قیمت مبلمان پایین تر از نمایشگاه ها است.

سرویس مبلمان

سرویس مبلمان به تمامی متعلقاتی گفته می شود که همراه با مبلمان به فروش می رسد. سرویس مبلمان شامل موارد متعددی از جمله میز، میزهای عسلی و پافهای مخصوص کنار مبلمان می شوند که می توانند به عنوان موارد جانبی همراه با مبلمان به فروش برسند. بسیاری از تولید کنندگان مبلمان سرویس مبلمان را کامل تولید می کنند تا افراد بتوانند پکیج کاملی از مبلمان داشته باشند و با رضایت کامل محل خرید را ترک کنند.

اگر نیاز به تعمیر مبل و صندلی دارید می توانید این کار را به راحتی در نیازیتو که بورس تعمیرات مبل است انجام دهید و از متخصصان این رشته بخواهید تا تعمیرات مبل راحتی ، سلطنتی ، چرم و ... را انجام دهند. دیگر خدمات این متخصصان تعویض روکش مبل ، تعویض رویه مبل ، رویه کوبی مبل راحتی و دیگر مبل ها است. همچنین در نیازیتو می توانید برای خرید پرده سلطنتی و انواع پرده دیگر به صورت خرید اقساطی یا نقد به راحتی این کار را انجام دهید

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب