کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

ماشین ظرف شویی مجیک

283 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 01 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

ماشین ظرفشویی یکی از محصولات ویژه بازار لوازم خانگی به شمار می رود و با ویژگی های بی شماری که این ماشین داشته است توانسته است نظر بسیاری از خریداران را به سوی خود جلب کند. امروزه، بیشتر افراد به اهمیت ماشین ظرفشویی و قدرت آن در صرفه جویی آب پی برده اند و آن را به لیست لوازم خانگی خود افزوده اند. جوزفین کاکرن اولین ماشین ظرفشویی را در سال 1886 طراحی کرد و پس از آن این ماشین به تولید انبوه رسید و به زودی مورد توجه بازار قرار گرفت.برای خرید لوازم خانگی می توانید به وب سایت های خرید اینترنتی لوازم خانگی مراجعه کنید و قیمت خرید محصولات خانگی مجیک و سایر برند های لوازم خانگی را مشاهده کنید.

ماشین ظرف شویی مجیک

بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که این ماشین یکی از بهترین اختراعات بشر در قرن بیست و یکم است و تمامی افرادی که به منابع آبی اهمیت می دهند باید از این ماشین استفاده کنند. یکی از محصولات ویژه بازار ماشین ظرف شویی مجیک است که در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد این محصول در اختیار شما قرار دهیم.

ویژگی های ماشین ظرف شویی مجیک

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که برند مجیک متعلق به کدام کشور است! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برند مجیک متعلق به کشور کره جنوبی است. این برند فعالیت خود را در سال 1985 آغاز کرد و اکنون به برند معتبر بین المللی تبدیل شده است. محصولات برند مجیک، امروزه، به بیش از 60 کشور دنیا ارسال می شوند و همین امر می تواند نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این برند باشد. یکی از محصولات این برند که امروزه مورد توجه قرار دارد ماشین ظرف شویی مجیک است.

برنامه های متفاوت شستشو

ماشین ظرف شویی مجیک دارای قابلیت های زیادی است. بهتر است بدانید که برنامه های متفاوت شستشو در این ماشین تعریف شده اند و شما می توانید با توجه به هدفی که از شستشو ظروف دارید بهترین برنامه را انتخاب کنید. به طور مثال، برنامه کوییک یک برنامه است که به سرعت ظرف ها را در مدت 30 دقیقه می شوید و یا برنامه اکونومی (اقتصادی) برنامه ای است که ظرف ها را به صورت اقتصادی و با مصرف کمترین میزان آب می شوید. همچنین، اگر تعداد ظروف شما اندک است می توانید آن را در طبقه بالا و یا طبقه پایین ماشین ظرفشویی قرار دهید و سپس برنامه نیمه شستشو را فعال کنید.

برنامه های متفاوت شستشو

قدرت بالا در گندزدایی ظورف

ماشین ظرف شویی مجیک قدرت بالایی در تولید بخار داغ در داخل ماشین ظرف شویی دارد و همین امر سبب شده است که بتواند ظروف را به خوبی بشوید و میکروب های آنها را از بین ببرد. همچنین، با توجه به این موضوع که این ماشین بخار آب داغی را تولید می کند، می تواند به خوبی چربی ظروف را از بین ببرید. در نتیجه، پس از خروج ظروف از داخل ماشین ظرف شویی مجیک هرگز چربی و یا میکروب بر روی آنها باقی نمی ماند و این قدرت این ماشین ظرف شویی را نشان می دهد.

دارای عایق صدا

در ساختار داخلی ماشین ظرفشویی مجیک عایق صدا به کار رفته است و همین امر سبب می شود که صدا به خارج این ماشین نرود. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این ماشین ظرفشویی را در شب روشن کنید و بخوابید. صدای ماشین ظرفشویی هرگز کودکان شما را بیدار نمی کند و خواب شب شما را آرزده نمی سازد!

دارای عایق صدا

صرفه جویی در آب!

یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از ماشین ظرف شویی، از جمله ماشین ظرف شویی مجیک، مورد توجه قرار گیرد قدرت بالای آن در صرفه جویی آب است. این ماشین به گونه ای طراحی شده است که مصرف آب را به کمترین میزان می رساند و همین امر می تواند به اقتصاد خانواده کمک کند. از طرفی دیگر، صرفه جویی در مصرف آب یکی از مهمترین مواردی است که دنیای امروز به آن نیاز دارد. با توجه به این موضوع که دنیا در معرض کم آبی قرار دارد، تمامی وسایلی که باعث صرفه جویی در آب می شوند بیش از پیش مورد توجه قرار دارند و ماشین ظرفشویی یکی از آنهاست!برای خرید قسطی لوازم خانگی و لوازم برقی خانگی می توانید به سایت فروش محصولات خانگی معتبر مراجعه کرده و قیمت لوازم برقی مجیک و سایر برند ها را مشاهده کنید و از شرایط اقساطی آن ها با خبر شوید.

ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل kor-2155b

یکی از مدل های محبوب ماشین ظرف شویی مجیک مدل kor-2155b است. این ماشین دارای ابعاد کوچکی است و همین امر سبب شده است کسانی که فضای آشپزخانه شان کوچک است از این ماشین ظرف شویی استفاده کنند. وزن این ماشین ظرف شویی تقریبا 33 کیلوگرم است. ظرفیت درونی این ماشین 8 نفره است و استفاده از آن به خانواده های کم جمعیت پیشنهاد می شود. در این ماشین ظرف شویی مجیک برنامه های متعدد شستشو تعریف شده است که این برنامه ها به شرح زیر هستند:

  • برنامه شست و شوی معمولی
  • برنامه شست و شوی اقتصادی
  • برنامه شست و شوی ظروف حساس و شکننده
  • برنامه شست و شوی ظروف کریستالی
  • برنامه شست و شوی میوه و سبزیجات

ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل kor-2155b

این ماشین ظرف شویی صفحه نمایش لمسی ندارد.  تعداد سبدهایی که در این ماشین به کار رفته اند یک عدد است. همچنین، این ماشین دارای قفل کودک است که آن را ایمن می سازد.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا به معرفی ویژگی های ماشین ظرف شویی مجیک بپردازیم. همانطور که به آن اشاره کردیم برند مجیک برندی کره ای است که سالیان زیادی است در بازار لوازم خانگی وجود دارد. ماشین ظرف شویی مجیک دارای قابلیت های ویژه ای از جمله قفل ایمن کودک، برنامه های متفاوت شستشو و قابلیت ضد عفونی کردن ظروف را دارد و از آن می توان برای صرفه جویی در آب در هنگام شستشوی ظروف استفاده کرد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب