کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

ماسک نانو مشکی

358 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 28 بهمن,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در زمان شیوع بیماری های واگیردار، به مردم توصیه می شود که از ماسک استفاده کنند تا بتوانند خطر ورود ذرات آلوده به دستگاه تنفسی خود را به حداقل برسانند. به همین دلیل، سازندگان ماسک تلاش می کنند تا از طرح ها و روش های نوآورانه ای در ساخت ماسک های تنفسی استفاده کنند تا بتوانند این کار را به کاری لذت بخش برای افراد تبدیل کنند. در چندین سال اخیر شاهد ظهور صنعت نانو بوده ایم که کمک کرده است بتوانیم ساختار بسیاری از لوازم  و تجهیزاتی را که در گذشته استفاده می کردیم، تغییر دهیم و آنها را با طبیعت سازگارتر کنیم. یکی از صنایعی که اخیرا تحت تاثیر تکنولوژی نانو قرار گرفته است صنعت نساجی و پارچه بافی است. پارچه های نانو دارای خاصیت ضد آب و ضد باکتری هستند و همین امر سبب می شود که استفاده از این پارچه ها مورد توجه قرار بگیرد. برای خرید ماسک می توانید از طریق وب سایت های معتبر خرید اینترنتی ماسک به راحتی انواع ماسک مانند : ماسک دولتی ، ماسک پارچه ای ، ماسک هوشمند ، ماسک ffp2 ، ماسک kn95 را تهیه فرمایید.

 

ماسک نانو مشکی

به ویژه وقتی صحبت از ساخت ماسک می شود، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که ماسک شان از پارچه نانو ساخته شده باشد، زیرا ساختار این پارچه ها به گونه ای است که مانع ورود آلاینده ها، باکتری ها و ویروس ها به درون بدن می شود و این موضوع نقش مهمی در محافظت از بدن در برابر ابتلا به بیماری دارد. در چند ماه اخیر، با توجه به همه گیری جهانی بیماری کرونا، استفاده از ماسک نانو مشکی مورد توجه قرار گرفته است که در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات کافی را در مورد ماسک نانو مشکی در اختیار شما قرار دهیم.

ماسک نانو مشکی طرح دار 

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، خلاقیت یکی از مواردی است که امروزه در ساخت ماسک ها با آن رو به رو هستیم و ماسک نانو مشکی نیز این قاعده مسثنی نیست. در ماسک مشکی طرح دار شاهد طرح های مختلفی از جمله طرح اسکلت، طرح لبخند، لوگو برندها و شخصیت های محبوب فیلم و سریال هستیم که چهره ای زیبا و جذاب به ماسک می بخشمد و سبب می شوند افراد به استفاده از ماسک ( و یا ماسک نانو مشکی) ترغیب شوند. 
آمارها نشان می دهند با توجه به این موضوع که ماسک دستگاه تنفسی را پوشش می دهد، ممکن است سبب شود افراد در زمان استفاده از ماسک احساس خفگی و یا کمبود نفس داشته باشند. اما این خلاقیت ها به عنوان محرکی اصلی زدن ماسک را به کاری جالب برای افراد تبدیل کرده است و سبب شده است بسیاری از کسانی که در گذشته از زدن ماسک سرباز می زدند، امروزه به راحتی از این وسیله برای محافظت از دستگاه تنفسی خود استفاده کنند.

 

ماسک نانو مشکی طرح دار

ماسک مشکی صورت 

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است ماسک نانو مشکی مورد توجه قرار گیرد، عدم مشخص شدن کثیفی بر روی این ماسک است. این موضوع برای بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد. بسیاری از بانوان در زمان استفاده از ماسک از کرم پودر و یا لوازم آرایشی دیگر استفاده می کنند و اگر ماسک آنها رنگ روشنی داشته باشد، این کرم بر روی ماسک جا می اندازد و جلوه نازیبایی پیدا می کند. اما با توجه به جنس و ویژگی پارچه ماسک نانو مشکی، این نگرانی در مورد استفاده از این ماسک وجود ندارد و همین امر سبب شده است که در این روزها استفاده از ماسک نانو مشکی به ترندی ویژه در میان افراد تبدیل شود. 

ماسک مشکی سه لایه 

یکی از بهترین ماسک ها برای محافظت از دستگاه تنفسی ماسک سه لایه است. ساختار این ماسک به گونه این است که پارچه ای فیلتر مانند در میان لایه اولی و پایانی قرار دارد و خطر ورود ذرات آلوده به درون بدن را تقریبا به صفر می رساند. این طراحی در ساخت ماسک نانو مشکی نیز به کار رفته است و ماسک سه لایه نانو نیز در بازار است و افراد می توانند در صورت تمایل اقدام به خرید این نوع ماسک بکنند.  

ماسک نانو قابل شستشو

یکی از سوالات پرتکرار در مورد استفاده از ماسک نانو مشکی قابلیت شستشو آن است. یکی از ویژگی هایی که سبب شده است ماسک نانو مشکی مورد توجه قرار گیرد این است که این ماسک یکبار مصرف نیست و می توان آن را شست و دوباره مورد استفاده قرار داد. البته ذکر این موضوع حائز اهمیت است که بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند، تمامی ماسک ها ( حتی ماسک نانو مشکی که در ساخت آن از فناوری نانو استفاده شده است) تنها 8 ساعت قابل استفاده هستند و پس از آن باید دور انداخته شوند. اما بررسی های آماری نشان می دهند شستشو و استفاده از ماسک نانو مشکی مشکلی را برای سلامتی به وجود نمی آورد و این موضوع ( استفاده یک بار مصرف از ماسک) تنها برای افرادی اهمیت دارد که به مشکلات دستگاه تنفسی دچار هستند.برای خرید ماسک می توانید از طریق وب سایت های معتبر خرید اینترنتی ماسک به راحتی انواع ماسک تنفسی مانند : ماسک تنسی n95 ، ماسک پارچه ای ، ماسک تنفسی خارجی ، ماسک ffp2 ، ماسک جراحی و ... را تهیه فرمایید.

ماسک مشکی صورت

قیمت ماسک نانو

اگر می خواهید برای خرید ماسک نانو مشکی اقدام کنید، باید به مواردی توجه داشته باشید.  این ماسک ها را باید تنها از مراکز معتیر مانند داروخانه ها تهیه کنید. زیرا تمامی محصولاتی که در داروخانه ها به فروش می رسند دارای مجوز رسمی از سازمان بهداشت هستند و هیچ گونه آسیبی به سلامتی وارد نمی کنند، همچنین قیمت ماسکی که در مراکز معتبر به فروش می رسد قیمتی است که از سوی دولت اعلام شده است. از خرید ماسک از دستفروشان به شدت بپرهیزید. 

جمع بندی 
در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کافی در مورد ماسک نانو مشکی را در اختیار شما قرار دهیم. با توجه به این موضوع که از فناوری نانو در ساخت این ماسک استفاده شده است، خطر ورود ذرات آلوده به درون دستگاه تنفسی را به صفر می رساند و استفاده از آن به تمامی افراد توصیه می شود.
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب