کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لیپوماتیک

245 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 06 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

لیپوماتیک چیست؟

در واقع lipomatic یکی از روش های پیشرفته با کمترین عوارض جهت خارج نمودن چربی ‌های موضعی بوده و دقیق ‌تر از روش لیپوساکشن می باشد. lipomatic شیوه ای جهت کاهش سایز است و برای کاهش وزن و درمان چاقی راهکاری به حساب نمی آید. بهره گیری از این روش به منظور حذف چربی‌ هایی با مقدار زیاد در بدن اصلا توصیه نمی‌گردد، اما با این روش، حجم زیادی از چربی ‌ها در یک جلسه خارج می شود و نیاز به بیهوشی بیمار نیست.

بهترین دکتر لیپوماتیک

پزشک لیپوماتیک باید در حوزه lipomatic تخصص داشته و دانش مربوط به چگونگی انجام این روش را فراگرفته باشد. اگر پزشک lipomatic مهارت و تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، امکان دارد که در حین تخلیه چربی های زاید از بدن بیمار به دیگر بافت های بدن او صدمه زده و باعث ایجاد عواقب جبران ناپذیری برای او شود.

لیپوماتیک چیست؟

 بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک یکی از روش های زیبایی است که با هدف کاهش وزن و استخراج چربی های زاید انجام می شود. در حقیقت این روش زیبایی بیشتر به افرادی پیشنهاد می شود که نتوانسته اند از طریق ورزش و رژیم های غذایی به اندامی تناسب دست پیدا کنند. lipomatic روشی است که در آن از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته استفاده می شود و باید پزشکی که این روش را اجرا می کند، آموزش دیده و از صلاحیت های لازم برخوردار باشد.

از سوی دیگر انجام این روش زیبایی بدون آسیب رساندن به بافت های بدن فرد بیمار، یکی از نگرانی های اصلی افرادی است که قصد انجام این روش را دارند. پس عدم انتخاب پزشک ماهر برای انجام lipomatic احتمالا عواقب جبران ناپذیری برای فرد بیمار داشته باشد. پزشک با انجام آزمایش ها و بررسی های بیشتر تلاش می کند آناتومی بدن شما را بیشتر شناخته و مطابق با آن، معین می کند که آیا به این جراحی نیاز خواهید داشت یا خیر.

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک را می توان نجات بخش افرادی دانست که از حجم زیاد چربی بدن خود به ستوه آمده اند و دوست دارند اندام متناسب و زیبایی داشته باشند. lipomatic به این صورت است که جراح برشی در نقطه مورد نظر ایجاد می کند، سپس به وسیله دستگاه تونل هایی را ایجاد می کند تا دستگاه کانولا بتواند به موضع چربی که باید خارج شود، برسد. همه این مراحل با بی هوش کردن فرد انجام می گردد تا فرد متوجه هیچ دردی نشود. کانولا را به داخل برش ها وارد نموده و با ایجاد ارتعاش، چربی های زاید در هم شکسته می شوند و با ساکشن تخلیه می گردند.برای اطلاع از هزینه جراحی زیبایی می توانید از طریق نیازیتو دکترهای مربوط به نوع جراحی خود را انتخاب کنید و از قیمت انواع عمل زیبایی مانند : عمل جراحی بینی ، جراحی پلاستیک صورت ، جراحی زیبایی لاغری و ... با خبر شوید.

بهترین دکتر لیپوماتیک

 قیمت لیپوماتیک

دستگاه lipomatic یک دستگاه پیشرفته و مدرن در دنیاست که به وسیله یک جراح آلمانی اختراع شد. (lipomatic) به وسیله سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA مورد تایید قرار گرفت و در ۵۰ کشور جهان از آن استفاده می شود. هزینه این جراحی یکی از عواملی است که افراد می بایست برای انجام lipomatic  و دستیابی به تناسب اندام در نظر داشته باشند. برای اینکه به اندام متناسب برسید، بدون شک باید هزینه زیادی پرداخت نمایید. چیزی که در روش (lipomatic) اهمیت دارد این است که شما هزینه این جراحی را می‌ پردازید، اما نتیجه‌ای که به دست می آورید، غیرقابل برگشت، اثربخش و از کمترین عوارض ممکن برخوردار است.

 هزینه این جراحی نسبت به دیگر روش‌های لاغری؛ به دلیل به نوع دستگاه، هزینه جراحی، جراح یا پزشک متخصص شما گران ‌تر است، اما نتیجه حاصل از عمل (Lipomatic) هم طولانی ‌مدت بوده و هم شکست در این عمل وجود ندارد.

دستگاه  lipomatic

دستگاه لیپوماتیک از یک کمپرسور هوای فشرده برخوردار است، با جابجایی هوای فشرده به میله ‌ای منعطف به نام کانولا باحرکات سه‌ بعدی سریع که همزمان لرزش، نوسان و ارتعاش (Fluctuation ،vibration & rotation) را دربر می گیرد؛ در زیر پوست پیوستگی چربی‌ ها را خرد کرده و از آنها مایع تولید می‌کند که این مایع را کاملا تخلیه می‌کند. چربی تخلیه شده پس از lipomatic کاملا سالم و زنده می باشد و می‌توان از چربی تخلیه شده به وسیله دستگاه lipomatic به منظور تزریق مجدد چربی به عنوان فیلر و پرکننده در برجسته‌ سازی و حجیم ‌سازی باسن، سینه و یا دیگر اندام ‌ها مورد استفاده قرار داد. چربی خارج شده در روش lipomatic ، نسبت به چربی ساکشن شده سالم تر بوده و نسبت به چربی خارج شده در روش لیپوساکشن از پایداری بیشتری به منظور تزریق به عنوان فیلر برخوردار می باشد.

جمع بندی

لیپوماتیک یک روش جدید است که با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن چربی اضافی بدن خارج شده و فرد به اندام متناسب دست خواهد یافت، حتی این چربی سالم و زنده بوده و می توان از آن به عنوان فیلر و پرکننده برای سینه، باسن و دیگر اندام ها استفاده کرد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب