کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لیپوساکشن غبغب

307 بازدید
درج شده در روز شنبه, 08 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

از مهمترین و رایج ترین نشانه هایی که در سن و سال بالا افراد با آن مواجه هستند، کشیدگی و افتادگی پوست است. قسمت ای از پوست که در زیر ناحیه فک و در گردن قرار دارند، ممکن است در برخی از افراد به هنگام پیری و افزایش سن و سال، دچار شل شدگی و افتادگی شود. به این قسمت در برخی موارد غبغب هم گفته می شود که باعث از بین رفتن زیبایی و تغییر منفی در شکل ظاهری افراد است. به همین دلیل افرادی که با این مشکل مواجه می شوند سعی در درمان و از بین بردن آن دارند. لیپوساکشن غبغب یکی از بهترین و رایج ترین راهکار هایی است که افراد دچار این عارضه، برای رهایی از آن استفاد می کنند.

مراقبت های بعد از عمل ساکشن غبغب

همان طور که گفتیم، در برخی موارد که پوست زیر فک و در ناحیه گردن دچار افتادگی می شود، به آن غبغب می گویند و افراد مختلف برای رهایی از آن به عمل های زیبایی متوسل می شوند که به آن ها لیپوساکشن غبغب گفته می شود. در این عمل ها چربی هایی که در این ناحیه جمع شده اند برداشته شده و افراد بار دیگر زیبایی خود را به دست می آورند. اما بعد از انجام این عمل باید یک سری نکات را به عنوان مراقبت های بعد از عمل ساکشن غبغب مورد توجه قرار داده و به بهترین شکل ممکن رعایت کرد. ابتدا این که ممکن است از محل های ساکشن مایع یا خون ترشح شود که در این موارد حتما باید به پزشک معالج مراجعه شود.

مراقبت های بعد از عمل ساکشن غبغب

اما هنگامی که فرد قصد خواب یا دراز کشیدن دارد، باید سعس کند سر خود را به وسیله قرار دادن چند بالشت در زیر سر، بالا نگه دارد؛ از این طریق فشار موجود ر قسمت جراحی شده کاهش پیدا می کند. هم چنین در روز های اول بعد از لیپوساکشن باید از قرار گرفتن مستقیم جلوی آفتاب اجتناب شود و از انجام اعمالی مانند برنزه کردن چه به صورت طبیعی و چه به صورت مصنوعی تا یک سال صرف نظر شود. معمولا بعد از دو روز افراد می توانند استحمام کرده و صورت خود را بشویند. البته هنگام حمام هم بهتر است فردی مراقب باشد که وضعیت از حالت عادی خارج نشود و در این صورت بتواند فوری به فرد کمک کند.برای استفاده از خدمات زیبایی می توانید از طریق كلينيك زيبايي انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل لب ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، میکرونیدلینگ صورت ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت کلینیک تخصصی پوست و مو مد نظر خود را رزرو نمایید.

قیمت ساکشن غبغب

این عمل به این دلیل که در دسته عمل های زیبایی قرار می گیرد و توسط کلینیک های مختلف انجام می شود، قیمت آن هم بسیار متفاوت است. با توجه به این که این عمل می تواند بر روی سلامت ما تاثیر داشته باشد، باید سعی کنیم به کلینیکی معتبر و مناسب مراجعه ماییم تا مطمئن شویم که عمل را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. البته نوع ابزار هایی هم که توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد، در تعیین قیمت این عمل ها تاثیر گذار است؛ و هر چه از تجهیزات پیشرفته تری برای این کار استفاده شود، قاعدتا قیمت آن هم افزایش پیدا می کند.

قیمت ساکشن غبغب

عامل مهم و اصلی که قیمت ساکشن غبغب را تعیین می کند، پطشک و متخصصی است که قرار است این عمل را انجام دهد. مانند همه عمل های زیبایی دیگر، در این عمل هم متخصص نقش اصلی را در قیمت عمل دارد و عملی که توسط دو متخصص مختلف انجام می شود، می تواند اختلاف قیمتی فاحشی داشته باشد. اگر متخصصی که ما به آن مراجعه می کنیم از اعتبار و توانایی بالایی در این زمینه برخوردار باشد، باید هزینه بیش تر ی هم برای آن پرداخت نماییم. که البته این هزینه بیش تر برای خدمت بهتری است که ما دریافت می کنیم و در این هنگام خیال ما از بابت مشکلاتی که ممکن است به هنگام عمل با آن مواجه باشیم، راحت می شود. در این موارد بهتر است در صورت امکان کیفیت را به قیمت ترجیح دهیم.

جمع بندی

با گذشت سن و سال و در هنگام پیری، تغییرات زیادی در ظاهر و زیبایی افراد رخ می دهد. از جمله مهمترین تغییرات ایجاد چین و چروک هایی در قسمت های مختلف بدن و افتادگی پوست می باشد. افراد برای رهایی از این مشکلات راه هایی گوناگونی دارند که یکی از آن ها عمل های زیبایی است. یکی از این مشکلات افتادگی پوست زیر فک و ناحیه گردن می باشد که به آن غبغب گفته می شود. برای از بین بردن آن می توان از عمل های زیبایی استفاده نمود که به آن ها لیپوساکشن غبغب می گویند. با استفاده از این عمل افراد می توانند به سرعت از این مشکل رهایی یافته و زیبایی خود را دوباره به دست بیاورند. مزیتی که دز این نوع عمل وجود دارد این است که روش های جایگزین کم تری برای آن وجود دارد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب