کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لیزر موهای زائد مردان

122 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 29 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

یکی از دغدغه های مردان رشد بیش از حد مو های زائد است که باعث شده همواره وقت و هزینه زیادی صرف رفع مو های زائد کنند. لیزر موهای زائد مردان یکی از چند راه برای پاکیزه کردن بدن و رفع مو های زائد است.

مشکلات موهای زائد مردان

هزینه لیزر موهای زائد مردان

مو های زائد در مردان مشکلات زیادی به وجود می آورد که باعث میشود آن ها را مجبور به رفع مو های زائد در بدن خود کنند. یکی از این مشکلات این است که رشد بی رویه موهای زائد بدن باعث می شود بدن فرد حتی بدون تحرک دچار عرق شود.
از دیگر مشکلات موهای زائد مردان کم کردن اعتماد به نفس و احساس خجالت در بعضی افراد است. یکی دیگر از این مشکلات برای افرادی که در محیطی گرم و شرجی زندگی می کنند عرق سوزی بیش از حد ، گرم شدن سریع بدن است که از دیگر مشکلات مو های زائد است که باعث می شود به فکر رفع مو های زائد خود به روش های مختلف شود که یکی از آن روش ها لیزر موهای زائد مردان است.

دستگاه لیزر موهای زائد

 اصل و شیوه کار دستگاه لیزر مو های زائد این گونه است که با پرتو های نور باعث گرمایش فولیکول ها و در نتیجه از بین بردن آنها می شود که باعث ضعیف شدن و نازک شدن ریشه موهای زائد و حتی رفع دائمی آن ها در بدن می شود.
معروف ترین و پیشرفته ترین و مناسب ترین دستگاه لیزر موهای زائد مردان ، دستگاه جنتل پرو مکس محصول شرکت کندلا آمریکا است که در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد است، با تمام مزایایی که دارید اما برای پوست های تیره مناسب نیست و از دستگاه های دیگر برای لیزر موهای زائد مردان در پوست تیره استفاده می شود.

زمان و تعداد جلسات لیزر موهای زائد مردان

 معمولا به دلیل بیشتر بودن ناجیه پر مو و قوی تر بودن ریشه ها و تعداد مو های زائد در آقایان تعداد جلسات و زمان جلسات و تعداد شات ها متفاوت تر از خانوم ها است. البته هر ویژگی ها و نوع پوست و مو در افراد منحصر به فرد است و زمان و تعداد جلسات تنها به جنسیت افراد بستگی ندارد
قاعدتاً کلینیک ها یا مراکز با پرشک متخصص و اپراتور های با تجربه تر و با دستگاه های پیشرفته تر تاثیر بیشتری نسبت به کلینیک ها مراکز درمانی معمولی و رده پایین تر می گذارند و تعداد جلسات و زمان جلسات در کلینیک های پیشرفته کم تر خواهد بود.

هزینه لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد مردان

 همان طور که می دانید تعداد جلسات و زمان جلسات بیشتر و دستگاه هایی که برای آقایان استفاده می شود پیشرفته تر است به همین دلیل هزینه بیشتری نسبت به خانوم ها دارد اما تنها این موارد تعیین کننده هزینه لیزر مو های زائد مردان نیست بلکه ریشه موهای زائد آقایان به دلیل قوی بودن نیاز به شات های بیشتر و متمرکز بودن دستگاه بر ناحیه هدف دارد برای همین بعد از جلسات نیاز به استفاده از کرم و اسپری های مختلفی برای جلوگیری از التهابات و جوش ها و خارش بعد از انجام لیزر می شود.
در محاسبه هزینه لیزر موهای زائد کیفیت دستگاه و کادر کلینیک و با تجربه بودن اپراتور ها موثر است به طور مثال یک کلینیک که چندین سال در زمینه بهداشت و زیبایی فعال است و از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند هزینه بیشتری نسبت به یک کلینیک تازه کار و کم تجربه با دستگاه های معمولی اما استاندارد دارد.

لیزر مناسب ترین راه برای رفع مو های زائد آقایان

همان طور که می دانید مناسب ترین راه برای رفع موهای زائد در آقایان لیزر موهای زائد است که امن ترین و بهترین روش برای رفع موهای زائد در آقایان است اما راه های دیگیری نیز هست که باعث آسیب پوستی می شود و عوارض دائمی بر روی پوست و مو انسان می گذارد
یکی از این روش ها که بیشتر افراد هم زن و هم مرد استفاده می کنند استفاده از تیغ برای رفع موهای زائد است که این کار به پوست آسیب جدی می رساند و باعث زخم و چروک شدن پوست و آسیب دیدن مو و حتی بیماری هایی مانند مو برگشتی و ... می شود و اصلا این روش برای هیچ یک از افراد توصیه نمی شود.
 از دیگر روش ها استفاده از وکس و یا شمع است برای رفع مو های زائد بدن اما این روش باعث درد شدید و یا آسیب رساندن به پوست می شود و در بیشتر آقایان که ریشه موی قوی دارند گاهی استفاده از وکس و شمع باعث زخم شدن می شود.

سخن پایانی
بدیهی است که لیزر موهای زائد مردان بهترین روش برای رفع مو های زائد در بدن است و با این روش در وقت و هزینه بسیار صرفه جویی می شود و اگر با دستگاه های پیشرفته همچون جنتل پرو مکس انجام شود حتی درد کمتری نسبت به روش های دیگر دارد و خیلی از مشکلاتی که آقایان به دلیل زیاد بودن مو های زائد بدن خود دارند را به راحتی برای آقایان برطرف می کند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب