کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لیزر فول بادی

112 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 29 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اگر از یک کلینیک معتبر خدمات لیزر فول بادی را دریافت کنید، بدون شک قیمت معقولانه‌ای به شما پیشنهاد می‌شود و بدون ‌گونه اغراق می‌تواند به بهترین شکل ممکن با کمترین هزینه بهترین نتیجه را در پایان کار مشاهده کنید. اهمیت کیفیت کار و هم‌چنین استفاده از ابزار مناسب از جمله عوامل مهم برای یک لیزر عالی فول بادی با کیفیت و مرغوب محسوب می‌شود.

مزایای استفاده از لیرز با کیفیت فول بادی

هزینه لیزر فول باادی

• هزینه پایین

از جمله مزایای لیزر فول بادی در همین ابتدای کار، شما می‌توانید به هزینه بسیار پایین آن توجه داشته باشید؛ چرا که انواع لیزرها هر کدام به واسطه استفاده از دستگاه‌های خاص و هزینه متغیری را از شما دریافت می‌کنند. اما این لیزر هزینه بسیار پایینی را شما بابت آن پرداخت می‌کنید و این‌گونه خود را از دیگر روش‌هایمتفاوت لیزر و رفع موهای زائد بی‌نیاز می‌کنید. با یک حساب کتاب بسیار اصولی متوجه می‌شوید که هزینه شما برای انجام این نوع لیزر هزینه مقرون به صرفه‌ای است. علاوه بر این‌که هیچ‌گونه درد و زمان طولانی را نباید تحمل کنید شما می‌توانید از روش‌هایی متفاوت اپیلاسیون خود را دور نگه دارید و دیگر از روش‌های دردناک اپیلاسیون خود را در امان نگه دارید.

• به حداقل رسیدن رشد مو

سرعت رشد مو با استفاده از لیزر فول بادی به شدت پایین می‌آید و شما حداقل سرعت رشد را می‌توانید در نظر بگیرید؛ چرا که استفاده از شیو و یا بسیاری از اپیلاسیون‌ها باعث می‌شود تا ضخامت مو افزایش پیدا کند و این چنین، علاوه بر این که شما باید هر ماه هزینه قابل توجهی را پرداخت کنید، باعث می‌شود تا پوست شما نیز حالت طبیعی خود را از دست بدهد و در طولانی مدت پوست شما افتاده و شل شود به همین خاطر، توصیه ما را جدی بگیرید و تنها با چند جلسه لیزر با کیفیت فول بادی خود را از انواع خطرات شیو و لیزرهای ماهانه دور نگه دارید.

مراقبت های قبل و بعد از لیزر بی‌نظیر فول بادی

مراقبت های قبل و بعد از لیزر بی‌نظیر فول بادی

1. شما قبل از انجام  لیزر فول بادی بهتر است، حداقل سه هفته قبل از انجام لیزر تنها با شیو و ژیلت موهای زائد بدن خود را از بین ببرید و از ریشه دراوردن تنها باعث می‌شود موهای شما ضخیم گردد و این‌چنین دستگاه نمی‌تواند تاثیر قابل توجهی بر روی پوست شما بگذارد.

2. اما سعی کنید یک ماه قبل از لیزر به هیچ عنوان برنزه نکنید؛ چرا که احتمالا بعد از لیزر بدن شما اثرات خاص سوختگی را بر جای بگذارد.

3. بعد از لیزر نیز از کمپرس آب یخ استفاده کنید، اگر پوست شما پوست حساسی باشد احتمال التهاب و قرمزی وجود دارد که کمپرس یخ می‌تواند این قرمزی را هرچه سریعتر از بین ببرد و البته برای استفاده از کمپرس یخ شما باید با پزشک خود مشورت کنید تا پزشک بتواند به شما توصیه کند که چه روشی برای بهبود قرمزی پوست شما مفید است.

4. همچنین بعد از انجام لیزر سعی کنید به هیچ عنوان موهای زائد خود را با ژیلت، دست و یا تیغ از ریشه در نیاورید؛ چرا که این‌چنین تاثیر لیزر برای شما نمی‌تواند تاثیر قابل توجهی باشد.

5. همچنین بعد از یک هفته شما این اختیار را دارید که از اسکراب‌های پوست استفاده کنید؛ چون‌که اسکراب‌ها باعث سرعت عمل بیشتر ریزش موی بدن شما می‌شود.

6. در صورت وجود هرگونه سوزش و خارش سعی کنید تنها با پزشک خود مشورت کنید تا از انواع اسکراب و پمادهای مطمئن بتوانید استفاده کنید.

7. حدود ۴ ساعت بعد از لیزر فول بادی اگر دوش نگیرید، به نفع شما است؛ چرا که مواد شوینده ممکن است التهاب خاصی را برای پوست شما به وجود بیاورد.

8. توجه به فاصله بین جلسات از جمله مهم‌ترین مواردی است که نباید آن را از یاد ببرید. پس به نظم نیز بیش از هرچیزی توجه داشته باشید، تا با رعایت آن بتوانید به نحو احسن تاثیر مثبت لیزر فول بادی را مشاهده کنید.

9. با توجه به نوع پوستی که دارید احتمال هرگونه حساسیت وجود دارد، شما می‌توانید با توجه به دستور پزشک معالج از کرم‌های ضد جوش استفاده کنید.

سخن پایانی

ما در این مقاله در مورد لیزر فول بادی مزایا  و مراقبت‌های آن با شما صحبت کردیم. بدون هیچ اغراقی استفاده زا این روش می‌تواند راهکاری به صرفه در طولانی مدت باشد. به حداقل رسیدن رشد مو را می‌توان معتبر ترین ویژگی این روش بی‌نظیر در نظر گرفت.تنها با چند جلسه منظم تا پایان عمر از انواع موهای زائد بدن خود خداحافظی کنید و مهم‌تر از همه اینکه دیگر نیازی نیست ماهانه به هزینه لیزر بیندیشید و یا از روش‎های دردناک اپیلاسیون استفاده کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب