کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لوله پوش فیت

346 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 12 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
4.0

در سال های اخیر برای لوله کشی فاضلاب اغلب از لوله های فلزی استفاده می شد. اما با متوجه شدن این نکته که استفاده از لوله های فلزی برای این کار، هم هزینه بیش تری داشته و هم در بیش تر موارد کار با کیفیت پایین تری انجام می گیرد، تصمیم به استفاده از انواع دیگر لوله گرفته شد. پس از لوله های فلزی، بیش تر از لوله های پلیکا استفاده می ‌کردند تا این که با روی کار آمدن لوله های پوش فیت، استفاده از آن ها برای این کار کم رنگ‌ تر شد. امروزه به دلیل ویژگی های مفید و مزایای استفاده از لوله پوش فیت جهت لوله کشی فاضلاب، بیش تر از این نوع لوله ها استفاده می شود که هم کیفیت خوبی دارند و هم امکان آسیب پذیری آن ها کم تر است.

نحوه اتصال لوله پوش فیت

همان طور که گفتیم، امروزه استفاده از لوله های پوش فیت نسبت به سایر لوله های مورد استفاده در سیستم فاضلاب گسترش پیدا کرده است و در بیش تر موارد از این نوع لوله ها برای لوله کشی فاضلاب استفاده می شود. دلیل آن هم مزایا و ویژگی‌ های خوبی است که این لوله ‌ها نسبت به لوله های پلیکا و فلزی دارند. نحوه اتصال لوله پوش فیت یکی از بزرگ ترین مزایای آن می باشد که توانسته قدرت رقابت آن را نسبت به لوله های رقیب افزایش دهد. نحوه اتصال در این لوله ها بسیار ساده بوده و در کم ترین زمان ممکن این کار انجام می ‌گیرد. جالب‌ تر این که در نصب و اتصال آن ها، نیاز به استفاده از چسب یا گرم کردن لوله ها وجود ندارد.

نحوه اتصال لوله پوش فیت

نحوه اتصال لوله های پوش فیت به این صورت است که در پایان هر کدام از لوله ‌ها یک سوکت قرار می‌ گیرد و در ابتدای لوله بعدی که باید به آن وصل شود، فضای مناسب برای جا رفتن آن لوله موجود می باشد. این سوکت ها، لوله ها را به راحتی به یک دیگر وصل کرده و نیازی به استفاده از چسب یا گرم کردن لوله ها برای اتصال بهتر وجود ندارد. البته این لوله ها فقط از یک طرف شامل سوکت می باشند و از طرف دیگر شامل جایگاهی برای اتصال لوله‌ های دیگر هستند. به دلیل آسان بودن اتصال لوله های پوش فیت، کار انجام لوله کشی فاضلاب با استفاده از این لوله ها به سرعت انجام می ‌گیرد و نیازمند صرف هزینه و وقت کم تری است.

فرق لوله پلیکا و پوش فیت

استفاده از لوله پلیکا و لوله پوش فیت دو راه اصلی برای لوله کشی ساختمان ها می باشد. اما اکنون ما به دنبال این هستیم که فرق لوله پلیکا با لوله پوش فیت را برای شما بیان کنیم. لوله پوش فیت نسبت به لوله پلیکا دارای مزایا و معایبی می باشد که ویژگی ‌های خوب و مزایای آن بسیار بیش تر از معایب آن بوده و به همین دلیل بیش تر هم برای کار های لوله کشی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. یکی از مهم ترین مزایای آن در نحوه اتصال لوله های پوش فیت می باشد که در پاراگراف قبل به طور کامل آن را توضیح دادیم و وضعیت آن نسبت به لوله پلیکا را نیز بیان کردیم. این لوله ها به دلیل داشتن سوکت آماده در ساختار خود، با سرعتی بالاتر و فرآیندی راحت تر، قابل نصب هستند.برای دریافت خدمات انواع لوله و اتصالات ساختمانی می توانید از طریق وب سایت اتصالات ساختمانی انواع خدمات لوله و اتصالات را دریافت کنید و از قیمت فروش لوله و اتصالات ساختمانی با خبر شوید.

فرق لوله پلیکا و پوش فیت

نکته مهم بعدی که باعث مزیت استفاده از لوله پوش فیت به جای لوله پلیکا شده است، مقاومت و استحکام این لوله ها می باشد. معمولاً لوله های پلیکا در برابر ضربه و فشار شکننده هستند و به راحتی آسیب می‌ بینند. اما لوله پوش فیت از مقاومت و استحکام بیش تری در برابر ضربه و فشار بر خوردار است. هم چنین لوله‌ های پوش فیت نسبت به لوله های پلیکا از مقاومت بیش تری در برابر آتش و حرارت نیز برخوردار هستند. به دلیل مزایای این چنینی لوله پوش فیت نسبت به لوله پلیکا، استفاده از آن ها در لوله کشی سیستم های فاضلاب گسترش پیدا کرده است و معمولاً نسبت به لوله های دیگر ترجیح داده می شوند.

جمع بندی

لوله کشی فاضلاب یکی از قسمت های مهم لوله کشی ساختمان ها را تشکیل می ‌دهد که باید در انجام آن و هم چنین استفاده از ابزار آلات مرتبط، دقت لازم انجام شود؛ چرا که در صورت وجود اشتباه و یا ایراد در لوله کشی های فاضلاب، نیاز به تخریب و هزینه زیادی می باشد. لوله های پوش فیت یکی از رایج ترین و با کیفیت ترین لوله هایی است که برای لوله کشی فاضلاب از آن استفاده می شود. این لوله‌ ها به دلیل آسانی و راحتی در اتصال و هم چنین کیفیت بالایی که دارند، نسبت به انواع دیگر لوله ها مانند لوله پلیکا، از کارکرد بهتری برخوردار هستند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب