کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لوله فولادی

422 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 25 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

لوله فولادی که شما عمدتا آن را با ظاهر تو خالی اش می شناسید یک لوله با کیفیت است که قطعا یکی از مواد تشکیل دهنده آن فولاد کربن است و تعمیرکاران که در زمینه لوله و اتصالات ساختمانی فعالیت دارند، از لوله های فولادی برای اتصالات لوله کشی فاضلاب استفاده می کنند. قاعدتا می توان استفاده از لوله های فولادی را به خاطر مقاومت و استقامت بسیار بالا و تحسین‌برانگیز کششی آن عنوان کرد؛ چرا که برای لوله و اتصالات فاضلاب اگر لوله مورد نظر از کشش خوبی برخوردار نباشد. صددرصد افراد را با مشکلات خاصی روبه‌رو خواهد کرد. اما ضخامت های متنوع و خاص لوله فولادی را می‌توان یکی دیگر از دلایل بسیار مهم در استفاده و کاربرد ویژه آن عنوان کرد.

لوله فولادی

لوله فولادی چیست

لوله فولادی، لوله ای است که به سه شکل خمیری شکل، جوش دادن و یا قالب گیری می توان آن را تولید نمود، که هر سه روش مزایای خاص خود را دارد. که بتواند باعث کیفیت هر چه بیشتر لوله فولادی گردد. لوله های فولادی از جمله لوله های با دوام و مقاوم در مقابل خورندگی می باشند،که این مورد یک  ویژگی و مزیت منحصر به فرد به شمار می‌آید.

قیمت لوله فولادی سایز بالا

با توجه به کاربرد وسیع انواع لوله فولادی کاملا طبیعی است که افراد در هنگام خرید و فروش لوله و اتصالات ساختمانی به دنبال قیمت لوله فولادی سایز بالا نیز باشند. برای محاسبه قیمت این نوع لوله فولادی شما باید به ضخامت، وزن لوله، طول و سایز لوله توجه نمایید؛ چرا که تمام این موارد بدون شک در برآورد هزینه لوله فولادی سایز بالا تاثیر بسیاری می گذارد. شما انواع لوله فولادی را در اندازه های ۵ تا ۱۲۰ می توانید، به شکل رول شده به راحتی خریداری و مورد استفاده قرار دهید. عمدتا از لوله های فولادی با سایز بزرگ برای انتقال گاز و یا حتی نفت استفاده می‌کنند.و برای لوله و اتصالات ساختمان مناسب نیست همینطور انعطاف پذیر بودن این نوع لوله یکی از ویژگی‌ها و معیارهای اصلی برای استفاده از آن می باشد.

قیمت لوله فولادی سایز بالا

لوله فولادی درزدار

لوله فولادی درزدار را شما می توانید، در سه مدل سبک، سنگین و ای پی آی مشاهده کنید. که هر کدام نیز برندهای خاصی دارند. عمدتا برای منتقل کردن انواع سیال از این نوع لوله فولادی استفاده می شود؛ چرا که با استفاده از جوش دادن ورق های فولادی می‌توانید لوله های درزدار را تولید نمایید. شما در لوله فولادی درزدار قادر هستید خط جوش را مشاهده کنید، که این یک تفاوت اصلی با لوله های مانیسمان می‌باشد.

یکی از دلایل استفاده از لوله فولادی درزدار به خاطر قیمت پایین آن است. شما می توانید انواع لوله فولادی درزدار را به راحتی پیدا و مورد استفاده قرار دهید. توجه داشته باشید که ضخامت لوله بسیار با دوام و مقاوم می باشد که این یکی از نکات قوت در مورد استفاده از لوله فولادی درزدار می باشد. شما می توانید سطح لوله فولادی درزدار را به شکل روغن کاری شده  به راحتی مشاهده کنید

لوله فولادی درزدار

لیست قیمت لوله فولادی سیاه بدون درز

با توجه به این که انواع لوله و اتصالات ساختمانی زیادی برای لوله کشی وجود دارد یکی بهترین لوله و اتصالات ساختمانی  بدون شک لوله فولادی سیاه بدون درز و یا مانیسمان می باشد. که شما برعکس لوله فولادی درزدار هیچ گونه خط جوشی را بر روی لوله مشاهده نمی کنید. عمدتا از لوله های فولادی سیاه بدون درز و و یا مانسیمان در لوله کشی تاسیسات، ساختمان پتروشیمی و همچنین گاز استفاده می شود به همین خاطر، قیمت با توجه به سایز، اندازه و ضخامت آن مشخص می شود البته، انتخاب متریال نیز می تواند بر روی قیمت لوله فولادی سیاه بدون درز تاثیر خود را بگذارد. به خاطر تنوع رده های ضخامتی نمی توان قیمت خاصی را برای این نوع لوله فولادی عنوان کرد؛ چرا که هر کدام از متریال ها می توانند فشار و دمای خاصی را تحمل کنند.

لیست قیمت لوله فولادی سیاه بدون درز

لوله فولادی 20 اینچ

بخاطر لوله کشی برای نفت و گاز و هم چنین صنایع غذایی و دارویی لوله فولادی سایز ۲۰ اینچ بسیار مورد توجه می باشد؛ چرا که لوله فولادی ۲۰ اینچ در گروه لوله فولادی درزدار و فلزی جای می گیرد و به راحتی می‌تواند انواع فشار و دما را تحمل کند. شما می‌توانید از این لوله برای خطوطی که فشار قوی در آن وارد شده است استفاده نمایید.

لوله فولادی 20 اینچ

جمع بندی

همان گونه که شما بهتر می‌دانید برای انتقال جریان مایعاتی مانند آب و یا حتی گاز از لوله استفاده می شود که در این بین، لوله فولادی با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو می شود و بهتر است بدانید که از لوله بدون درز که به  مانسیمان معروف است، نیز برای خطوطی که فشار قوی در آن حاکم است استفاده می شود که کاربرد لوله فولادی مانسیمان در صنعت پتروشیمی بسیار بالا است. اما لوله های درزدار که شما خط جوش را قطعا می توانید بر روی آن مشاهده کنید، برای انواع جوشکاری گزینه مناسبی هستند. اما لوله فولادی که به رنگ سیاه ممکن است آن را مشاهده کرده باشید، اصولا یک لوله فولادی است که بر روی آن هیچ گونه روکشی استفاده نشده است. به خاطر دوام و استقامت بسیار بالای لوله های فولادی به آسانی می توان جهت راه اندازی خطوط روستایی و شهری برای لوله کشی آب و گاز از آن استفاده کرد؛ چرا که به واسطه این لوله  قادر هستند مقدار زیادینفت و گاز را ارسال نمایند. یکی دیگر از مزیت های بسیار عالی لوله های فولادی سیاه بدون شک هزینه بسیار کمی است که افراد برای رسیدگی و نگهداری از آن می پردازند. اما بهتر است بدانید که این مدل لوله به هیچ عنوان برای لوله کشی آب آشامیدنی مناسبی نمی باشند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب