کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لوازم یدکی پراید

1474 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 07 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
3.2

لوازم یدکی پراید جزو قطعات مهم این ماشین به حساب می آید، که شامل چراغ های جلو و دیسک و صفحه و غیره می شود. همان طور که می دانید، پراید یک خودرو پر طرفدار در کشور به حساب می آید؛ که از سال 72 در ایران توسط شرکت سایپا تولید شد. در ابتدا به منظور پایین بودن قیمت، این خودرو، طرفداران بسیار زیادی داشت؛ اما همانطور که می دانید ایمنی ضعیف تری نسبت به ماشین های دیگر دارد. امروزه سایپا انواع جدید این ماشین را وارد بازار کرده است، که تغییراتی نسبت به ورژن های قبلی این ماشین کرده است؛ البته باید گفت این ماشین هم تقریبا از نظر قیمتی به ماشین های پیشرفته تر رسیده است. قطعات یدکی این خودرو نسبت به ماشین های دیگر ارزان تر است و به راحتی پیدا می شود. 

لوازم یدکی پراید

کانال لوازم یدکی پراید

شما با خودرو پراید و لوازم یدکی پراید آشنا شدید. یکی از مسائلی که برای کسانی که یک ماشین جدید خریداری می کنند اهمیت دارد، این است که قطعات یدکی اش گیر می آید یا نه یا اینکه قطعات یدکی این ماشینی که خریداری کرده است، قیمتش مناسب است یا خیر. درباره خودرو پراید، باید بگوییم که لوازم این ماشین به دلیل اینکه این ماشین به صورت زیاد تولید می شود و خریداران زیادی هم دارد، به راحتی در دسترس است و شما می توانید از طریق فروشگاه های لوازم یدکی در سرتا سر کشور، قطعات یدکی پراید را خریداری کنید؛ همچنین کانال های تلگرامی در این باره وجود دارد، که شما می توانید از این طریق هم نسبت به خریداری قطعات یدکی پراید اقدام کنید.

کانال لوازم یدکی پراید

لوازم بدنه پراید

همانطور که گفتیم پراید یکی از ماشین های پر طرفدار در کشور به حساب می آید، که به دلیل قیمت پایینش نسبت به ماشین های دیگر طرفدار زیادی پیدا کرده است. این خودرو از بدنه ضعیفی نسبت به خودروهای دیگر برخوردار است و شرکت سایپا به همین دلیل یعنی ارزان بودن قطعات این ماشین، آن را تولید می کند؛ اما اینکه می گوییم بدنه ضعیف، منظور این است که از برخی از ماشین های مدل جدید ضعیف تر است. این خودرو، مصرف بسیار کمی دارد و قطعات یدکی این خودرو قیمت بسیار مناسبی دارد و برای قشر متوسط جامعه، خودرو مناسبی است. لوازم بدنه پراید صبا و مدل های دیگر این ماشین هم مثل ماشین های دیگر، به صورت جداگانه فروخته می شود. منظور از لوازم بدنه، قطعاتی مثل چراغ جلو و عقب، کاپوت یا درب صندوق عقب، درب های کناری خودرو و غیره می باشد.

لوازم بدنه پراید

لوازم یدکی پراید کره ای

همه شما با ماشین پراید آشنا هستید. یکی از مدل های این ماشین که در سال 72 وارد بازار شده بود، مدل کره ای پراید بود. این مدل از خودرو پراید هنوز هم هوادار خود را دارد. دلیل اینکه این مدل از پراید از محبوبیت زیادی برخوردار بود، این بود که کیفیت بسیار بالایی داشت؛ حتی کیفیتش از مدل های امروزی این ماشین که در کشور ما تولید می شود هم بالاتر بود؛ زیرا مدل کره ای این ماشین، تماما ساخت کشور کره بود؛ حتی در سال های بعد که ایران این ماشین را تولید می کرد، از قطعات یدکی کره ای برای این ماشین استفاده می کرد. این خودرو درست است که دیگر تولید نمی شود، ولی قطعات یدکی آن هنوز در بازار موجود است و یافت می شود و شما می توانید این قطعات یدکی را در برخی از فروشگاه های معتبر لوازم یدکی پیدا کنید.

لوازم یدکی پراید کره ای

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی پراید

ما در این مقاله توضیحات کاملی تا به اینجا راجع به پراید و لوازم یدکی پراید دادیم، که امیدوارم تا اینجا کار برای شما مفید بوده باشد. یکی از دغدغه های مردم که خودرویی را برای خود خریداری می کنند، پیدا کردن لوازم یدکی آن ماشین و قیمت آن است. درباره قطعات یدکی خودرو پراید باید گفت، که قطعات یدکی این ماشین را می توانید به راحتی از مراکز فروش قطعات یدکی و نمایندگی های فروش لوازم یدکی سایپا، خریداری کنید. این لوازم را از طریق دو روش می توانید خریداری کنید؛ یکی حضوری و دیگری خرید غیر حضوری؛ که خرید غیر حضوری بسیار آسان تر بوده و نیاز نیست وقت زیادی صرف خرید این لوازم بگذارید؛ فقط کافیست در وب سایت های معتبر فروش قطعات یدکی وارد شوید و با چند کلیک قطعات یدکی مخصوص ماشین خود را خریداری کنید.

لوازم یدکی پراید 141

یکی دیگر از مدل های ساخته شده توسط شرکت سایپا، مدل 141 آن بود. در رابطه با این مدل باید گفت، در ابتدا مشکلات زیادی داشت و تنها فرقش با مدل های قبلی پراید، قسمت جلویی این ماشین بود و صندوق عقب آن هم جا دار تر بود؛ البته تغییرات کمی هم در اتاقک داشت. سایپا بعد از ساخت مدل اولیه 141 که مشکلات زیادی داشت، 141 را با مدل های دیگری وارد بازرا کرد؛ که تقریبا مشکلات آن را حل کرد و مدل های جدید 141 استاندارد تر شد. قطعات یدکی پراید از نوع 141 مثل بقیه مدل ها در بازار موجود است و به راحتی یافت می شود.

لوازم یدکی پراید 141

جمع بندی

حال که شما را با خودرو پراید و مدل های آن آشنا کردیم و از چگونگی خرید قطعات یدکی پراید با خبر شدید، بد نیست این موضوع را هم بدانید، که بهترین فروشندگان لوازم یدکی پراید در تهران هستند و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه لوازم یدکی پراید تهران و با دریافت کاتالوگ قطعات پراید از این فروشگاه ها این محصولات را به راحتی خریداری کنید.همچنین برای مشاهده لیست لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت اینترنتی از قیمت لوازم یدکی مطلع شده و لوازم خودرو خود را سفارش دهید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب