کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لامپ fpl

13 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 03 آذر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در واقع لامپ اف پی ال جایگزینی برای مهتابی های قدیمی است. این لامپ بخاطر زیبایی ظاهری و کارکرد و راندمان بالای خود در میان بسیاری از افراد دارای محبوبیت خاصی است و روشنایی و زیبایی را به محل کار و یا منزل مسکونی شما هدیه می دهد. این لامپ دارای مزایای فراوانی است که در ادامه به ذکر آن ها خواهیم پرداخت. در واقع همین مزایا و کارکرد های خاص لامپ fpl سبب شده است که تا حدود زیادی این لامپ از رقیب های خود جلو بیفتد و نگاه های فراوانی را به سمت خود جلب کند. با اینکه این لامپ جایگزینی برای مهتابی ها است اما این لامپ، دارای تفاوت هایی با دیگر لامپ های مهتابی است.

لامپ fpl 

به عنوان مثال اکثرا افراد خریداری و استفاده از این لامپ ها را به لامپ های مهتابی tcl ترجیح می دهند. چرا که در ساخت این لامپ ها ترانس را به طور کامل حذف می کنند. لامپ fpl با لامپ های مهتابی قدیمی دارای  تفاوت هایی است. این تفاوت ها عبارتند از کم مصرف کردن برق توسط این لامپ ها نسبت به لامپ های مهتابی قدیمی، طول عمر بیش تر این لامپ ها نسبت به لامپ های مهتابی قدیمی، حمل کردن و نصب کردن آسان و سریع این لامپ ها در مقایسه با لامپ های مهتابی قدیمی وایجاد روشنایی بیش تر در مقابل میزان نور لامپ های مهتابی قدیمی است. لازم است بدانید که در ساخت این لامپ از سینک آلومینیومی استفاده می شود، این سینک سبب انتقال گرما از چیپست  لامپ به محیط خارج لامپ می شود و در نتیجه این عملکرد عمر این مدل از لامپ نسبت به سایر رقیب های خود بالا رفته است. هم چنین این لامپ ها به گونه ای طراحی شده اند که به به صورت خود کار با برق مستقیم شهر کار کنند، این امر سبب شده است که در ساخت آن از بالاست و یا ترانس استفاده نشود.  

مزایا و کاربرد های لامپ fpl 

همان گونه که تا به حال گفته ایم این لامپ دارای فواید و کارکرد های متنوع و جالبی است که از مهم ترین آن ها می توان به طور عمر بالای آن اشاره کرد. یکی دیگر از مزایا و کاربرد های لامپ fpl تولید فسفر کم تر در مقایسه با دیگر لامپ های مهتابی کم مصرف و سازگاری بیش تر آن با محیط زیست است. هم چنین این مدل از لامپ دارای رنگ های مختلفی است که عبارتند از مهتابی، آفتابی و آفتابی ملایم است که کم ترین مدت زمان عمر آن ها بیش تر از هشت هزار ساعت است. هم چنین این لامپ دامنه رنگی با دمای مطلوبی است. فواید و مزایای این لامپ به همین چند مورد محدود نمی شود و می توان از دیگر مزایای آن به امکان روشن شدن آنی و در لحظه این لامپ و نداشتن سو سو زنی آن به خصوص هنگام روشن شدن اشاره کرد.  یکی دیگر از فایده های این لامپ مصرف انرژی کم تر و در عین حال عملکردی در حدود نود درصد بهتر از سایر لامپ ها است. هم چنین لازم است بدانید که این لامپ ها حتی توانایی کار کردن با ترانس های القائی قدیمی و ترانس های الکترونیکی قدیمی را دارا است. این لامپ ها از شکل ظاهری مناسب و بسیار زیبایی برخوردار هستند. پایه این لامپ ها به طرز سوزن سوزنی تهیه و ساخته شده است، این امر به شما این امکان را می دهد که در صورت علاقه و تمایل آن را به سوکت های مهتابی های مدل جدید چفت کنید و از آن ها به خوبی استفاده کنید. به طور کلی این لامپ دارای روشنایی عالی در میزان شدت مناسبی است.  

از لامپ fpl در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟  

همان گونه که تا به حال گفتیم این مدل از لامپ ها در گروه تجهیزات و لوازم روشنایی جدید و پر کاربرد قرار دارد، به همین دلیل این لامپ دارای طرفداران زیادی است و بسیاری از افراد به دنبال تهیه و خریداری آن در جهت استفاده در مکان مد نظر خود هستند. از این لامپ در انجام نورپردازی مکان های بسیاری می توان استفاده کرد که برخی از آن ها عبارتند از نور پردازی داروخانه ها، نور پردازی کا خانه اعم از سالن پذیرایی، آشپزخانه و اتاق های خواب، نورپردازی سالن های عکاسی، نور پردازی سالن ها و راهرو های مختلف، نور پردازی فروشگاه ها و مغازه ها و دفاتر اداری. به طور کلی از این لامپ می توان در تمامی مکان هایی که نیازمند نور و روشنایی استاندارد و مناسب هستند استفاده کرد. هم چنین شما می توانید از رنگ های مختلف این لامپ که در بالا در مورد آن ها سخن گفته ایم، بر حسب نیاز و تمایل خود استفاده نمایید. تهیه و خرید این لامپ ها هزینه زیادی را در بر نمی گیرد، علاوه بر آن از آن جایی که این لامپ انرژی کمی را مصرف می کند برای تمامی افرادی که به دنبال راهی برای کاهش هزینه های مصرفی خود هستند مناسب است.  
 
جمع بندی
لامپ fpl جایگزینی برای لامپ های مهتابی قدیمی است. این لامپ از گروه لامپ های فلورسنت است که دارای طرفداران زیادی در بین افراد است. هم چنین این لامپ به دلیل دارا بودن فواید و مزایای بسیار از دیگر رقیب های خود پیشی گرفته و برتری یافته است. شما از این لامپ در تمامی مکان هایی که نیازمند نور استاندارد و ملایم هستند می توانید استفاده کنید. هم چنین این لامپ نسبت به سایر لامپ های دیگر دارای عمری طولانی تر است. به طور کلی ما در اینجا برای شما به شرح کامل ویژگی ها مزایا و کارکرد های این لامپ برای شما پرداخته ایم.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب