کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

لابرادور رتریور

424 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 25 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

لابرادور رتریور که تمام افراد در دنیا به خوبی آن را می شناسند؛ به واسطه ظاهر دوست داشتنی و بامزه آن ها است. که اگر از شما از زمانی که یک توله سگ است به نگهداری و پرورش آن بپردازید، صددرصد جدایی از این سگ برای شما دشوار خواهد بود. قطعا ظاهر بامزه و خاص لابراتور به گونه ای است، که هر فردی را در نگاه اول مجذوب خود می کند. و آن را جزو سگ های بسیار فعال و بازیگوش می دانند، از خصوصیات اخلاقی این سگ وفاداری بی حد و کمک‌رسانی به افراد است. محبوبیت این نژاد سگ در دنیا و خصوصا در آمریکا زبانزد می باشد؛ چرا که با حرکات بسیار خاص خود می تواند، لحظات شیرینی را برای اطرافیان به وجود آورد.  تمامی لوازم و غذای مورد نیاز این نژاد در فروشگاه پت شاپ حضوری  و پت شاپ آنلاین موجود است و به راحتی می توانید لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید.

لابرادور رتریور

عمدتا لابرادور به راحتی می تواند در آپارتمان نیز به زندگی خود ادامه دهد و جزو سگ هایی است که نگهداری و رسیدگی و آن بسیار ساده می باشد. اگر شما از آن دسته افراد هستید که به تازگی نسبت به خرید سگ تمایل پیدا کرده اید، بدون شک لابرادور رتریور می‌تواند یک گزینه و انتخاب عالی به شمار آید. این سگ ها بر خلاف بسیاری از نژادهای دیگر به راحتی قادر هستند، با تنهایی خود کنار آمده و بدون هیچ گونه افسردگی به زندگی شاد خود ادامه دهند؛ چرا که در کنار مزیت های گفته شده لابرادور می‌تواند در هر گونه شرایط آب و هوایی تحمل بسیار بالایی داشته باشد، که صد در صد این نکته می‌تواند برای یک سگ مزیتی عالی و منحصر به فرد محسوب شود.

اگر بخواهیم که در مورد بهداشت این سگ با نمک صحبت کنیم، بهتر است به دوام و استقامت بسیار بالا و ستودنی لابرادور رتریور در مقابل بسیاری از بیماری ها اشاره داشته باشیم. مقاومت بدنی لابرادور می‌تواند باعث شود، عمر طولانی تری داشته باشد و اطرافیان نیز به شکل ویژه به بهداشت آن ها نیز توجه شود. بهتر است شما یک برنامه و رژیم غذایی استاندارد را برای لابرادور رتریور در نظر داشته باشید؛ چرا که با مصرف انواع غذا به راحتی می تواند دچار اضافه وزن ناخواسته شود که بدون شک، سگ را با اندامی غیر اصولی و همچنین غیر استاندارد روبرو خواهد کرد.

لابرادور

چنانچه قصد دارید که سگ شما هنگام رویارویی با افراد غریبه بتواند از شما دفاع کند به راحتی می توانید گاز گرفتن را به او آموزش دهید، و یکی از نقاط قوت این سگ محبوب بدون شک پارس‌کردن آن در شرایط حساس و اضطراری می باشد. البته بهتر است که در تربیت لابرادور رتریور نهایت دقت را به کار ببرید؛ چرا که به ولگردی علاقه بسیاری دارد و این گونه ممکن است، برای نگهداری در منزل به مشکل بر بخورید. هوش بسیار بالای لابرادور تمایل به واین ویژگی می باشد و به سبب کنجکاوی بیش از حد علاقه به سر کشیدن مکان‌های خاصو البته عمومی را دارند.

اما به خاطر انرژی بسیار بالای لابرادور رتریور می توانید تمرینات ورزشی خاصی را برای این سگ ها در نظر داشته باشید. صد در صد به شکل ساده و با سرعت عمل بالا انواع آموزش های ورزشی را فرا می‌گیرند. یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در مورد نگهداری لابرادور رتریور بدون شک رفتار بسیار مهربانانه و دوستانه با کودکان می باشد، که شما به راحتی و با خیالی آسوده می توانید این سگ را با کودک خود در منزل تنها بگذارید و کودکان می توانند به عنوان یک دوست بر روی این سگ حساب کنند.

 رتریور

معرفی نژاد لابرادور رتریور

نژاد لابرادور رتریور به گونه ای است که رتبه بالای محبوبیت را در دنیا به خود اختصاص داده‌اند و اصولا اصالت وجود این سگ به کانادا مرتبط می شود و به این دلیل، که سگ های بسیار عاطفی، دوست داشتنی صمیمی و پر انرژی هستند، افراد بسیار برای نگهداری این نژاد اصرار دارند. اما نکته بسیار مهم در مورد نژاد لابرادور بدون‌شک سازگاری آن با دیگر سگ ها و حتی گربه ها می باشد. و این سازگاری به صمیمیت، اجتماعی و عاطفه بودن سگ برمی گردد. ضریب هوشی لابرادور به گونه ای است که شما به راحتی می توانید انواع آموزش ها را در کمترین زمان ممکن به ما آموزش دهید.

معرفی نژاد لابرادور رتریور

این سگ باهوش برای نجات و شناسایی افراد در هلال احمر و گروهای پلیسی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مشکلات خاص و البته جزئی لابرادور رتریور چاقی و اضافه وزن آن ها می باشد، که با یک برنامه غذایی متناسب می توان از این بیماری جلوگیری به عمل آورد. اما بهتر است شما برای نگهداری لابرادور رتریور از تهیه یک جاروبرقی نیز غافل نشوید؛ چرا که ریزش موی این سگ ها یکی از معایب آن ها در بین هزاران خصلت عالی آن‌ها به شمار می‌آید. برای خرید لوازم حیوانات خانگی مانند: اسباب بازی سگ  و تشویقی سگ می توانید این کار را به راحتی از پت شاپ سگ حضوری و فروشگاه پت استور آنلاین خرید خود را انجام دهید.

سگ باهوش

جمع بندی

سگ های لابرادور رتریور که شاید شما آن ها را بسیار شنیده یاد، سری کشیده و بدنی پهن دارند. به خاطر وجود مدل خاص گوش های شان که آویزان می باشد، صمیمت را به راحتی می‌توان در چشمان آن ها مشاهده نمود. لابرادور رتریور به خاطر نمایشی بودن خود کمری صاف و قوی دارند. به همین دلیل است که ظاهر خاص لابرادور او را با دیگر سگ ها متمایز می کند. اما بهتر است این نکته را فراموش نکنید که لابرادور ها شناگران بسیار حرفه‌ای نیز هستند و به همین دلیل، برای نجات افراد از دریا می توان از این سگ ها نیز استفاده کرد. نوع پوشش خاص لابرادور باعث می‌شود که او بتواند با هر دمایی سازگاری داشته باشد که بدون شک برای بسیاری از افراد این موضوع یک مزیت عالی به حساب می آید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب