کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

قیمت چاپ افست

497 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 03 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چاپ افست

این دستگاه به واسطه سه سیلندر مختلف انجام می شود. ابتدا متن و حروف مختلف روی یک صفحه مخصوص سربی نگاشته می شوند، سپس به واسطه محلول زینک تنها قسمت هایی را که بایستی چاپ شوند را آغشته می کنند حال صفحه سربی را سر تا سر به جوهر چاپ آغشته می کنند. تنها قسمت هایی که زینک به آن ها زده شده است جوهر را به خود جذب می کنند حال این صفحه توسط یک سیلندر دیگر برو روی صفحه ای پلاستیکی کشیده می شود. متن مورد نظر یا تصویر انتخابی روی صفحه پلاستیکی درج می شود در قدم نهایی سیلندر سوم این صفحه پلاستیکی را به صفحه کاغذی می فشارد تا به خوبی تصویر و یا متن روی صفحه پلاستیکی به روی صفحه کاغذی منتقل شود. از این روش برای چاپ انواع روزنامه ها و مجلات در حجم های زیاد استفاده می شود و جزو روش های مرسوم چاپ است. در ادامه بیشتر در مورد چاپ و قیمت چاپ افست می پردازیم.

کاربرد چاپ افست

قیمت چاپ افست نسبت به سایر روش های چاپ به صرفه تر است و دوام و ماندگاری بیشتری نیز دارد همچنین می شود از آن برای چاپ بر روی انواع و اقسام سطوح کاغذی و مقوایی و روغنی و پلاستیکی استفاده نمود از این رو اغلب افراد ترجیح می دهند از این روش استفاده کنند. اغلب کتاب ها، روزنامه ها، مجلات، تراکت های تبلیغاتی، بازی های روی تخته، بازی های کارتی، نقشه ها، پاکت های لوح های فشرده، اطلاعات مالی شرکت ها و... توسط این نوع چاپ انجام می گیرند.

قیمت چاپ افست

آموزش چاپ افست

چاپ افست شاید از متد های قدمت دار باشد اما مراحل و روش های اجرای آن کاملا با توجه به پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن فناوری های جدید دگرگون شده است و به روز و نوین انجام می شود. در صورتی که به فرایند این چاپ علاقه مند هستید و می خواهید در این حوزه فعالیت کنید باید بدانید که نکات زیادی است که باید آن ها را یاد بگیرید و از همه مهم تر باید از همکاری سایر طراحان و صفحه سازان و.... نیز کمک بگیرید.

قیمت دستگاه چاپ افست

دستگاه های چاپ افست انواع مختلفی دارند و توان آن ها و گستره استفاده آن ها به واسطه همین مدل ها با یکدیگر تفاوت خواهد داشت. از مرسوم ترین مدل ها می توان به فلکسور، دایکات پینگ پنگی، تاکنی اشتال و... هستند. قیمت این دستگاه ها با توجه به مدل، توان و برند می تواند متفاوت باشد و از سوی دیگر نوسانات بازار ارز نیز بر روی این قیمت اثر می گذارد. پایه قیمت این دستگاه ها 15 میلیون تومان است.

کاغذ چاپ افست

چاپ افست همان طور که پیش تر هم به آن اشاره کردیم از آن جهت پر استفاده است که می توان از آن برای چاپ روی هر صفحه ای از هر جنسی استفاده نمود. شما می توانید از این دستگاه برای چاپ برروی هر کاغذی استفاده کنید. نکته ای که دستگاه های چاپ و کاغذ مورد نظر آن ها را متمایز می سازد، ابعاد چاپ و تنوع رنگ ها است. برای چاپ بر روی ابعاد مختلف شما به دستگاه مخصوص آن ابعاد نیاز خواهید داشت از سوی دیگر برای اینکه بتوانید رنگ مورد نظر خود را روی کاغذ و سطح مدنظر خود پیاده کنید ابتدا باید بدانید که ظرفیت و دعدد رنگ دستگاه انتخابی شما چه مقدار است.

چاپ افست کتاب

در چاپ افست کتاب نکته ای که بسیار مهم است اعمال رنگ ها است. به طور معمول از چهار رنگ CMYKاستفاده می شود. دستگاه های قدیمی به صورتی بودند که افراد باید خود به شکل دستی اعمال رنگ ها را تنظیم می کردند اما دستگاه های امروزه خود ستون های رنگی مجزا دارند که موجب می شود عمل پیاده سازی رنگ به مراتب با کیفیت تر انجام شود. در دستگاه های جدید تر از یک ستون پنجم رنگ که اغلب طلایی و یا نقره ای است نیز استفاده می شود. وجود تعداد ستون های رنگ بیشتر نشان از کیفیت و قدرت بیشتر دستگاه است از سوی دیگر هر چه دستگاه بتواند ترکیب رنگ های گسترده تری را اعمال کند، نتیجه نهایی که حال می تواند کتاب یا هر چیز دیگری باشد بسیار با کیفیت تر و جذاب تر خواهد شد.

 چاپ افست

جمع بندی

بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، لیبل تبلیغاتی ، چاپ بنر تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی ،  تراکت تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، چاپ کارت تبلیغاتی

عمل چاپ و انتقال حروف و تصاویر بر روی کاغذ ها به شکل گسترده با روش های مختلفی مانند چاپ افست یا چاپ غیر تماسی است. در این روش چاپ ابتدا روی صفحه ای پلاستیکی انجام می شود و سپس به واسطه آن چاپ نهایی روی سطح مورد نظر انجام می شود. دستگاه هایی که چاپ افست انجام می دهند گسترده و متعدد هستند. قیمت چاپ افست مناسب است و از آن برای چاپ برروی سایر کاغذ ها استفاده می شود. دستگاه های چاپ افست بر اساس تعداد رنگ هایی که می توانند اعمال کنند و همچنین بر اساس سایز و ابعاد چاپ با یکدیگر متفاوت هستند. 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب