کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

قیمت واشر کامل ویتارا

397 بازدید
درج شده در روز شنبه, 21 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به جرات می توان گفت که اختراع اتومبیل یکی از اختراع های تاثیر گذار بشری است. اولین اتومبیل مدرن در سال 1885 به دنیا معرفی گردید و پس از آن تحولات زیادی در زندگی انسان ها به وجود آمد. یکی از مزایای اصلی اتومبیل ها نزدیک شدن راه ها به یکدیگر است و انسانها می توانند مسافت های طولانی را در مدت زمان کوتاهی طی کنند. کسانی که در زمینه اتومبیل به طور تخصصی کار می کنند به خوبی از این موضوع مطلع هستند که اتومبیل از قسمت های مختلفی تهیه شده است و اگر هر یک از این اجزا به خوبی کار نکند، اتومبیل نمی تواند به درستی حرکت و به زودی از کار می افتد. امروزه، کمپانی های متعددی اقدام به تولید و ساخت اتومبیل های مدرن می کنند.در ضمن اگر قصد خرید لوازم یدکی خودرو را دارید می توانید به بورس لوازم یدکی خودرو شهر محل زندگی خود مراجعه کرده یا از فروشگاه آنلاین لوازم یدکی معتبر خرید خود را انجام دهید.

قیمت واشر کامل ویتارا

یکی از مدل های محبوب اتومبیل «سوزوکی ویتارا» است. این خودرو اولین بار در سال 1988 توسط کمپانی ژاپنی سوزوکی به دنیا عرضه گردید و با توجه به این موضوع که شاسی بلند است مورد توجه قرار گرفت. در سال 1386 تولید سوزوکی ویتارا در ایران نیز آغاز گردید. با توجه به این موضوع که سرسیلندر یکی از اجزای مهم اتومبیل است، در نتیجه جای تعجب نیست که افراد در مورد قیمت واشر کامل ویتارا سوال داشته باشند! در ادامه این گزارش تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد قیمت واشر کامل ویتارا در اختیار شما قرار دهیم.

خرید واشر کامل ویتارا

قبل از آنکه به قیمت واشر کامل ویتارا بپردازیم، بهتر است به این موضوع توجه داشته باشیم که واشر سرسلیندر چیست و چه کارآیی دارد؟! واشر قطعه ای حیاتی در اتومبیل است که ما بین سرسیلندر و سیلندر قرار می گیرد. این قطعه کوچک به آبندی کامل اتومبیل کمک می کند و سبب احتراق موتور می گردد. شاید بتوان گفت یکی از مشکلات رایج اتومبیل ها خرابی واشر اتومبیل است. اگر به این موضوع توجه نداشته باشید به زودی اتومبیل خراب می شود.

خرید واشر کامل ویتارا

واشر کامل ویتارا

اگر می خواهید در مورد قیمت واشر کامل ویتارا اطلاعات کسب کنید، باید به نمایندگی های معتبر فروش قطعات اتومبیل مراجعه کنید. در هنگام استعمال قیمت واشر کامل ویتارا به این موضوع توجه داشته باشید که این محصولات باید اصل باشند و دارای ضمانت نامه باشند. هرگز از نمایندگی های نامعتبر در مورد قیمت واشر کامل ویتارا استعلام قیمت نکنید. زیرا ممکن است قطعاتی تقلبی را به شما بفروشند و همین امر سبب می شود پس از مدتی استفاده اتومبیل شما دوباره خراب شود.

واشر کامل ویتارا

قیمت واتر پمپ ویتارا

در بالا به واشر سر سلیندر و قیمت واشر کامل ویتارا پرداختیم. یکی دیگر از قطعات حیاتی در اتومبیل واتر پمپ است. این قطعه سبب می شود آب، مایع ضد یخ و مایع ضد جوش به طور مداوم در موتور جریان داشته باشد و همین امر به تنظیم دمای موتور کمک می کند. اگر واتر پمپ آسیب ببیند خطر بروز مشکلات زیر وجود دارد:

  • خرابی بلبرینگ
  • قفل شدن واتر پمپ
  • اکسیده شدن پره های داخل واتر پمپ

به همین دلیل کارشناسان فنی بر این موضوع تاکید می ورزند که به محض خراب شدن واتر پمپ باید سریعا برای تعویض و یا تعمیر اقدام شود. برای اطلاع از قیمت واتر پمپ ویتارا باید به نمایندگی های معتبر فروش این محصولات مراجعه کنید.

قیمت پمپ بنزین ویتارا

در بالا در مورد قیمت واشر کامل ویتارا و واتر پمپ صحبت کردیم. همانطور که می دانید اتومبیل از اجزای مختلفی تهیه شده است و هر یک از این اجزا می توانند نقش مهمی را در اتومبیل بازی کنند. با توجه به این موضوع که این اجزا به صورت زنجیره وار کار می کنند، اگر یکی از آنها از کار بیافتد و یا به درستی کار نکند، به زودی عملکرد اتومبیل تحت تاثیر قرار می گیرد. یکی دیگر از اجزای حیاتی اتومبیل پمپ بنزین خودرو است.همچنین برای مشاهده لیست لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت اینترنتی از قیمت لوازم یدکی مطلع شده و لوازم خودرو خود را سفارش دهید.

قیمت پمپ بنزین ویتارا

این قطعه در باک بنزین قرار داده می شود و وظیفه پمپاژ بنزین به موتور را بر عهده دارد. فشار مناسب برای پمپاژ بنزین 4 تا 6 بار است و اگر فشار کمتر از این مقدار باشد، احتراق صورت نمی گیرد و در نتیجه اتومبیل روشن نمی شود. اگر وضعیت خودرو شما به صورتی است که باید برای تعویض پمپ بنزین اقدام کنید، باید به نمایندگی های معتبر فروش این محصولات مراجعه کنید و قیمت را استعلام کنید.

نکات مهم در مورد استعلام قیمت قطعات خودرو

در این گزارش در مورد قیمت واشر کامل ویتارا، واتر پمپ و پمپ بنزین خودرو صحبت کردیم و به این موضوع اشاره کردیم که برای استعمال قیمت باید به نمایندگی های معتبر فروش این محصولات مراجعه کنید. همانطور که می دانید نوسانات ارزی بر روی قیمت بسیاری از محصولات اثر می گذارند و یکی از این محصولات قطعات خودرو هستند. بنابراین، توصیه می شود برای اطلاع در مورد این قطعات تنها از نمایندگی های معتبر اطلاعات کسب کنید و هرگز به نمایندگی های بی نام و نشان اعتماد نداشته باشید!

جمع بندی

در این مقاله در مورد قیمت واشر کامل ویتارا و قطعات دیگر خوررو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. کارشناسان امور فنی بر این عقیده هستند که یکی از نشانه های وجود خرابی در خودرو صدای ناموزونی است که از آن خارج می شود. این علامت می تواند به عنوان زنگ هشداری از بروز مشکلی در خودرو در نظر گرفته شود. بنابراین اگر شما جزو آن دسته افراد هستید که به سلامت خودروی خود اهمیت می دهید به محض شنیدن این صدا باید برای علت جویی و رفع آن اقدام کنید. در این صورت اتومبیل شما سالیان زیادی برای شما کار خواهد کرد!

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب