کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

قیمت لباس کار

307 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 04 آبان,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

همان گونه که گفتیم لباس های کار انواع  مختلفی را دارا است، که همگی آن ها وظیفه حفاظت از فرد را به عهده دارند. لباس های کار معمولا به صورت دو تیکه که شما یک بلوز و شلوار است، و یا به صورت یک تیکه دوخته می شوند که جنس و الیاف به کار رفته در آن و در موارد کمی طرح دوخت آن ها با یک دیگر متفاوت است. به همین دلیل قیمت لباس کار ها با یک دیگر متفاوت است و بالا پایین دارد. اما به طور کلی باید دقت کرد که لباس کار یک فرد در هر شغلی باید مناسب با آن شغل و درست در اندازه خود فرد دوخته شود، به عبارت دیگر لباس کار باید فیت تن فرد باشد. 

لیست قیمت لباس های کار

قیمت لباس کار

همان طور که گفتیم لباس های کار در نوع و گونه های متفاوت با کارایی متفاوتی دوخته می شوند. قیمت های لباس های کار نیز با توجه به نوع لباس، جنس پارچه آن، نوع دوخت آن و مناسب برای شغلی خاص با یک دیگر متفاوت است. البته لازم است بدانید که قیمت های لباس های کار هر چند ساعت یک بار بروز رسانی می شود، اگر شما قصد خرید لباس کار و یا دوخت آن را دارید باید به از قیمت دقیق آن لباس اطلاع یابید. شما لباس کار مورد نظر خود را می توانید به روش های مختلفی تهیه نمایید. به عنوان مثال لباس کار ها را هم می توانید از فروشگاه ها به صورت مستقیم خریداری کنید، و یا می توانید به خیاط مربوطه مراجعه کنید و به دوخت این نوع لباس اقدام کنید. هم چنین می توانید لباس کار مخصوص خود را از طریق اینترنت و فروشگاه های آنلاین سفارش دهید.

یکی از فروشگاه های فروش اینترنتی لباس های کار، فروشگاه ایمالز است. در این فروشگاه انواع مختلف لباس های کار موجود است، در این فروشگاه لباس های کار بر اساس کیفیت و مقدار هزینه ای که شما  می خواهید برای خرید لباس صرف کنید دسته بندی شده است. دسته بندی لباس های کار در این فروشگاه بر اساس قیمت به دو دسته گران ترین و ارزان ترین تقسیم بندی می شود. علاوه بر این فروشگاه تعدادی فروشگاه اینترنتی دیگر به فروش این گونه لباس ها اقدام می کنند. ارزان ترین نوع لباس کار، لباس کارگری ساده است. قیمت این لباس کار به دلیل ساده بودن آن و جنس طبیعی و الیاف پنبه ای آن بسیار ارزان تر از سایر لباس کار ها است. یکی از لباس کار هایی که نسبت به سایر لباس کار ها قیمت بالایی دارد لباس کار اف ورک است، این لباس در مشاغل صنعتی کاربرد دارد.

اسامی لباس های کار و قیمت های آن ها

لباس کار ارزان و مقاوم

یکی از لباس های کاری که دارای قیمت بالای است، لباس ضد گاز و ضد اسید یک سره است. این لباس برای مشاغلی که با گاز های شیمایی و خطرناک و یا اسید و مواد شیمایی سر و کار دارند استفاده می شوند. نکته حائز اهمیت این است که باید در انتخاب این لباس دقت فراوان به خرج داد چرا که در مشاغلی که این لباس را باید مورد استفاده قرار داد، فرد به صورت مستقیم با گاز و آلاینده های شیمایی سر و کار دارد و وجود مشکلی در لباس و عدم رعایت نکات ایمنی ممکن است جان فرد به خطر بیافتد.

یکی دیگر از لباس کار هایی که در شغل هایی که محیط کار آن ها تولیدی و صنعتی است به کار می رود، لباس کار لیون است. تقریبا می توان گفت که قیمت این لباس کار متوسط است، لباس کار لیون در طرح  و گونه های متفاوتی یافت می شود. یکی دیگر از لباس های کار که قیمتی متوسط  رو به بالا دارد لباس کار سیلور است. از این لباس هم در محیط های صنعتی استفاده  می شود، لازم است بدانید لباس سیلور بیشتر برای مهندس ها و سر کارگر ها مورد استفاده قرار می گیرد. همان گونه که مشاهده کردید قیمت لباس کار ها بر اساس نوع لباس و جنس و کاربرد آن با ید دیگر متفاوت می باشند. 

نتیجه گیری
مشاغلی هستند که به دلیل خطرات و شرایط کاری که دارند نیاز به لباس مخصوصی دارند، که این نوع لباس را لباس کار می نامند. لباس های کار نیز بر حسب شرایط و محیط کار انواع  مختلفی دارند، که قیمت لباس کار ها بر اساس مدل لباس کار، جنس پارچه به کار رفته در دوخت آن و نوع دوخت آن با یک دیگر تفاوت دارند. ما در این جا برای شما به شرح کامل قیمت لباس های کار و انواع آن ها و کاربرد این لباس ها پرداخته ایم.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب