کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

قلاده گربه

337 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 06 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

قلاده گربه برای کنترل گربه ها به خصوص در زمان‌ هایی که آن ها را برای پیاده روی و گردش به پارک ها و خیابان ها می ‌بریم، بسیار مناسب است. با استفاده از قلاده ها می توانیم هر کجا که می رویم گربه ها را نیز با خود ببریم، بدون این که نگرانی و ترس فرار کردن و یا گم شدن آن ها را داشته باشیم. قلاده های گربه از جنس های مختلفی تولید می شوند و در بیش تر مواقع جنسی چرمی یا پارچه ای دارند. البته برخی قلاده ها نیز مانند پیراهن و لباس طراحی می ‌شوند که به هنگام استفاده کاملاً بدن گربه ها را می پوشانند. استفاده از این نوع قلاده ها برای برخی مواقع خاص به خصوص زمان هایی که هوای محیط بیرون سرد می باشد، کاملاً مفید است

قلاده کمری گربه

همان طور که گفتیم قلاده گربه در انواع مختلفی تولید شده و مورد استفاده قرار می‌ گیرد. یکی از انواع قلاده ها، قلاده کمری گربه می باشد. زمانی که افراد نخواهند برای کنترل گربه خود از قلاده گردنی استفاده کنند، از قلاده کمری گربه برای این کار استفاده می نمایند. یکی از مزیت هایی که قلاده کمری نسبت قلاده گردنی دارد این است که به دلیل پهن بودن و پوشش دادن فضای بیش تری از بدن گربه، کم ترین فشاری را نسبت به بدن گربه وارد نمی‌ کند. البته با توجه به جنس این قلاده ها می توان شماره تلفن و آدرس صاحب گربه را بر روی آن ها حک کرده یا یاد داشت نمود، تا اگر در زمانی گربه فرار کرده یا گم شود، کسی که آن را پیدا می‌کند، بتواند با صاحبش تماس گرفته و گربه را به او تحویل دهد.

قلاده گربه

قلاده کمری گربه معمولاً از جنس پارچه یا چرم تشکیل می‌شود. به همین دلیل وقتی که بخواهیم در روز های سرد و یا هوای سرد، گربه را به پیاده روی یا گردش در محیط‌ های باز ببریم، استفاده از این نوع قلاده ها می توانند بیش تر کمک کننده باشند؛ چرا که بخش زیادی از بدن گربه را پوشش داده و باعث می ‌شوند که بدن گربه گرم بماند. قلاده کمری گربه را قلاده  لباسی گربه نیز می‌ نامند و در بیش تر اوقات نسبت به قلاده گردنی، ترجیح داده می‌ شود. از قلاده کمری گربه در برخی موارد در خانه نیز می توان به عنوان ابزاری برای زیبایی بیش تر این گربه ها استفاده کرد. چرا که  قلاده های کمری می‌ توانند نقش لباس های زیبایی را برای گربه ها ایفا کنند.

قلاده پیاده روی گربه

زمان ‌هایی که ما می ‌خواهیم گربه ها را برای پیاده روی به محیط هایی با فضای باز ببریم، بهتر است از قلاده ها برای کنترل رفتار آن ها و جلوگیری از فرار کردن و گم شدن آن ها استفاده نماییم. قلاده هایی که برای کنترل گربه ها استفاده می شوند، در انواع مختلف قلاده های گردنی و قلاده های کمری گربه که به آن ها قلاده های لباسی نیز می‌گویند، وجود دارند و ما می‌ توانیم متناسب با شرایط از هر کدام از آن ها استفاده کنیم. این قلاده ‌ها با توجه به نوع آن ها و جنسی که از آن تولید شده‌ اند، دارای قیمت های متفاوتی می باشند؛ قلاده گربه هم از طریق فروشگاه‌ هایی که محصولات مربوط به حیوانات خانگی را عرضه می‌ کنند و هم از طریق سایت‌ های مختلف قابل خریداری است.

قلاده کمری گربه

در استفاده از قلاده ها باید به برخی نکات دقت کنیم که از جمله مهم ترین آن ها چگونگی بستن قلاده می باشد. زمانی که از قلاده های گردنی استفاده می ‌کنیم، باید توجه داشته باشیم که آ نها را بیش از حد سفت نکنیم که موجب آزار و اذیت گربه ها شود؛ هم چنین شل بودن زیاد آن ها نیز می‌ تواند باعث مشکلات دیگری شود. از طرف دیگر استفاده زیاد از قلاده می‌ تواند باعث ریختن موی گربه در سطوح تماس با قلاده باشد؛ پس بهتر است زمانی که گربه ها را از محیط بیرون به خانه می آوریم، قلاده آن را باز کنیم. هم چنین استفاده زیاد از قلاده در برخی اوقات باعث به وجود آمدن میکروب ها و کک ها در زیر آن می‌شود؛ بهتر است از قلاده‌ هایی استفاده کنیم که ضد کک می باشند. همچنین برای خرید وسایل گربه خانگی مانند: اسباب بازی گربه ، تشویقی گربه واسکرچر گربه می توانید این کار را به راحتی از پت شاپ استور حضوری و اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

جمع بندی

افراد زیادی از گربه ها به عنوان حیوان خانگی نگه داری می کنند. این افراد زمان‌ هایی که می ‌خواهند گربه ها را برای پیاده روی یا گردش به محیط هایی با فضای باز ببرند، می‌ توانند از قلاده گربه برای کنترل رفتار آن ها و هم چنین جلوگیری از فرار کردن و گم شدن آن ها استفاده نمایند. قلاده های گربه در انواع مختلفی مانند قلاده های گردنی و یا قلاده های کمری تولید می‌ شوند که هر کدام از آن ها متناسب با شرایط می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. برای مثال، زمانی که در هوای سرد می ‌خواهیم گربه ها را به محیط بیرون ببریم، بهتر است از قلاده های کمری یا قلاده های لباسی استفاده نماییم.َ

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب