کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

قلاده آموزشی

370 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 28 بهمن,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

قلاده آموزشی به عنوان پرکابردترین وسیله از مجموعه وسایل آموزشی برای تربیت سگ می‌باشد. از آنجایی که تربیت سگ یکی از اصلی ‌ترین کارهایی است که در نگهداری آن باید توجه کرد و اصولا بایستی به صورت پایه ‌ای و براساس هدفی که از نگهداری سگ دارید، انجام شود. اهدافی مانند نگهبانی، پلیس، افراد نابینا، مراقبت از گله، نجات افراد آسیب دیده و غیره هستند که معمولا از روش‌ها و ابزارهای متفاوتی برای آموزش بهره می‌برند. یکی از این ابزارها همان طور که اشاره شد، قلاده آموزشی می ‌باشد که از این وسیله برای تربیت و آموزش سگ استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید از روش ‌های گران قیمت برای تربیت سگ استفاده نکنید یا ترجیحا می‌خواهید که سگ شما تنها از شخص شما فرمان پذیری داشته باشد، قلاده آموزشی سگ برای شما بسیار کارآمد خواهد بود. در واقع بدون صرف زمان زیاد و یا هزینه بیشتر مانند استفاده از مربی آموزشی می‌توانید آن را تحت نظارت و خواسته خودتان تربیت کنید. برای خرید قلاده آموزشی می توانید این کار را به راحتی از فروشگاه پت شاپ حضوری و فروشگاه اینترنتی پت شاپ انجام دهید.

قلاده آموزشی

قلاده آموزشی سگ

قلاده آموزشی سگ دارای مزایای است که در زیر به برخی از آن ها اشاره می‌کنیم:

  • یکی از اصلی‌ترین و ویژگی‌های قلاده آموزشی سگ استفاده از آن برای آموزش و تربیت سگ می‌باشد. این قلاده ها کمک می‌کنند تا آموزش‌های اولیه را به سگتان بدهید و باعث شوید که سریعتر با محیط سازگار شود.
  • استفاده از پلاکی که روی قلاده سگ قرار می‌دهید به شناسایی و پیدا شدن آن در زمانی که گم شده است، تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. به صورت معمول روی این پلاک ‌ها نام و آدرس و یا شماره تلفن نوشته می‌شود. 
  • از طرفی می‌توان گفت که قلاده آموزشی سگ برای حفظ امنیت خود آن نیز بکار می‌رود. این موجودات دوست داشتنی بسیار بازیگوش هستند و وقتی در فضای بیرون از خانه قرار می‌گیرند هیجان زده شده و نسبت به خطرات اطراف خود مانند ماشین و موتورسیکلت بی‌توجه خواهند شد. این قلادها کمک می‌کنند تا فعالیت آنها را کنترل کرده و از فرار کردن و مشکلاتی که ممکن است بوجود آید، پیشگیری کنید.

قلاده پرانک

این قلاده از حلقه ‌های پرانک تشکیل شده که معمولا برای سگ هایی بزرگ مثل هاسکی، ژرمن و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. قلاده پرانک برای آموزش و تربیت این نوع سگ‌ ها استفاده شده که قابل تنظیم خواهد بود. قلاده پرانک با توجه به جنس آن موجب می‌شود تا بو نگیرد و کثیف نشود، نسبت به دیگر قلاده ها از دوام بالاتری برخوردار باشد. این قلاده برای سگ ‌هایی که بسیار لجباز هستند مفید بوده و در عین حال ظاهر خشنی به آن خواهد داد.
 

قلاده آموزشی سگ

قلاده ضد پارس کنترلی

واضح است که قلاده ضد پارس کنترلی برای رفع عادت پارس کردن سگ ‌ها استفاده می‌شود. با توجه به اینکه پارس کردن در سگ ‌ها در ذات و طبیعت آنان است گاهی اوقات این پارس کردن بیش از اندازه شده و موجب آزار و اذیت اطرافیان می‌شود. این قلاده کنترلی کمک می‌کند تا سگ شما سریع تر تربیت شده و از پارس کردن بیش از حد آن جلوگیری شود.
از این رو قلاده ‌هایی به عنوان قلاده ضد پارس کنترلی وارد بازار شده که که با شوک الکتریکی ضعیفی کار می‌کنند. در واقع روش کار این نوع از قلاده کنترلی به این شکل است که هنگامی که سگ شروع به پارس کردن می‌کند شوک الکتریکی بسیار ضعیفی به آن داده می‌شود تا مانع از تکرار پارس کردن شود. لازم به ذکر است که  قلاده ضد پارس کنترلی از مخالفان بسیاری برخوردار است چراکه این روش را به عنوان نوعی شکنجه تلقی می‌کنند.

قلاده ریموت دار

قلاده ریموت دار نوعی از قلاده است که بسیار منعطف بوده و برای آموزش دارای عملکردی فوق العاده می‌باشد. معمولا در هنگام استفاده از سه بند قلاده ریموت دار می‌توانید بوسیله ریموت بی‌سیم این سه سگ را به صورت همزمان کنترل کنید. این قلاده ضد آب،  قابل شارژ بوده و نیازی نیز به باطری نخواهد داشت. از جمله ویژگی‌های قلاده ریموت دار این است که دارای کیفیت بالایی است و موجب حساسیت نمی‌شود، همچنین بر روی سگ‌هایی با نژادهای بزرگ و کوچک قابل استفاده خواهد بود.

قلاده ضد پارس ریموت دار

قلاده ضد پارس ریموت دار دارای سه حالت شوک الکتریکی، بوق و ویبره و همچنین برد 800 متری است. از حالت شوک در زمانی که کنترل سگ از دست شما خارج شده و راهی برای ساکت کردن آن ندارید، می‌توانید با یک شوک خفیف الکتریکی آن را آرام کنید، در واقع این بخش به عنوان آخرین مرحله مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالت بوق پس از هر پارس کردن این بوق شنیده می‌شود.کار کردن آن به این شکل است که سگ هر باری که پارس می‌کند این صدای بوق را که برای انسان ها قابل شنوایی ندارد، شنیده و ساکت می‌شود. در حالت ویبره نیز که مشخص است با یک لرزش موجب می‌گردد تا از پارس کردن بیش از حد سگ جلوگیری شود. البته قلاده‌ ضد پارس ریموت‌دار دارای نوع ارزان‌تری نیز هستند که به طور مثال ویژگی‌هایی مانند داشتن باطری موجب شده که از نوع قلاده ضد پارس ارزان به شمار آیند. شما بسته به نژاد سگ خود می‌توانید از این محصول خریداری کرده و پارس کردن بیش از حد آن را کنترل کنید.
 

قلاده پرانک


جمع بندی
همان‌طور که در بالا اشاره شد تربیت سگ یکی از کلیدی‌ترین مواردی است که قبل از تصمیم به نگهداری این حیوان باید درباره آن فکر کرد. ابزارهای و روش های متفاوتی برای این کار وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از قلاده آموزشی است. این قلاده های آموزشی که از انواع مختلفی برخوردار هستند به شما کمک می‌کنند تا خودتان بدون کمک گرفتن از مربی آموزشی، اقدام به تربیت سگ خود کنید. بنابراین با توجه به نوع وکاربردی که می‌خواهید، می‌توانید نسبت به خرید هر کدام اقدام نمایید. همچنین برای خرید وسایل سگ خانگی مانند: اسباب بازی گربه و سگ ، تشویقی گربه و سگ  و همچنین غذای خشک گربه و سگ می توانید این کار را به راحتی از پت شاپ سگ حضوری و فروشگاه پت استور اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب