کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

قفس همستر

1427 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 12 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
4.6

قفس شیشه ای همستر

قفس با کیفیت همستر که شما می توانید مدل شیشه ای آن را که عمدتا به صورت دو طبقه در فروشگاه اینترنتی به فروش می‌رسد در ابعاد متفاوت و البته کاملا استاندارد تهیه کنید. این نکته را به خاطر بسپارید که در این نوع قفسه شیشه ای برای نگهداری همستر، شما می توانید از دو عدد ظرف غذا برای استفاده غذا این حیوان استفاده کنید. که البته با وجود بازی چرخ و فلک همستر شما ساعات زیادی را خواهد توانست به فعالیت بپردازد و این چنین خواهد بود که شما همیشه حیوانی سرحال و فعال را مشاهده خواهید کرد. البته به خاطر وجود پلاستیک شفاف که در کف و سقف این مدل قفس برای همستر طراحی شده است.

قفس همستر

شما به راحتی می توانید حیوان خانگی دوست داشتنی خود را مشاهده کنید. از جمله دلایل استفاده افراد از این مدل قفس همستر به علت استقامت و پایداری مواد اولیه در ساخت قفس شیشه ای همستر می باشد، که توانسته شستشوی قفس را برای افراد آسان نماید. شما نژادهای سوری، روبروفسکی و همچنین کمپل را خواهید توانست در این نوع قفس برای نگهداری همستر استفادهکنید. البته تنها مدل دو طبقه آن در بازار به فروش نمی‌رسد، بلکه در صورت تمایل می توانید به خرید قفس یک طبقه آن نیز اقدام کنید.

فروش قفس همستر دست دوم

در وب سایت اینترنتی فروش انواع قفس برای همستر می توانید، به خرید قفس همستر دست دوم نیز فکر کنید. چراکه قفس در صورت داشتن ظاهری تمیز و بدنه ای سالم خرید آن توصیه می گردد؛ چرا که انواع قفس‌های همستر دست دوم در بازار و یا بسیاری از سایت های اینترنتی با قیمت بسیار منصفانه به فروش میرسد.

قفس همستر روبروفسکی

همستر روبروفسکی که از جمله همستر های بسیار زیبا هستند. به راحتی می‌توانند چهار سال عمر کرده و به عنوان یک جونده کم غذا در رده حیوانات خانگی مورد نگهداری واقع شوند و عمدتا نوع قفس همستر برای این گونه پر طرفدار می تواند قفسی جمع و جور باشد؛ چرا که همستر روبروفسکی به فضای گسترده ای برای زندگی نیاز ندارد و به خاطر نداشتن محدودیت غذایی می توان به راحتی به تغذیه این همستر نیز پرداخت. این نکته را فراموش نکنید که قفس برای همستر روبروفسکی بهتر است به آبخوری مخصوص مجهز باشد و یک لانه اختصاصی نیز داشته باشد.  البته نوع میله در طراحی قفس باید به گونه‌ای باشد که همستر نتواند به راحتی از بین میله ها فرار کند.

قیمت قفس پلاستیکی همستر

قیمت قفس پلاستیکی همستر با توجه به عمق، طول، عرض و کفی پلاستیکی آن محاسبه می‌شود که البته برخی از قفس های همستر در حالت یک طبقه، دو طبقه و نیم طبقه ساخته می شوند و تعداد درب هرکدام در قفس های همستر متفاوت است. البته امکانات و تجهیزاتی که در قفس این حیوان وجود دارد، مانند چرخ و فلک، ظرف آبخوری و لوله اتصالات هرکدام در قیمت قفس پلاستیکی همستر تاثیر گذار است. شما در هنگام خرید بهتر است به کیفیت ساخت قفس همستر بیشتر از قیمت و ظاهر آن توجه کنید.اگر حیوان خانگی دارید می توانید از طریق پت شاپ انلاین تمامی لوازم حیوانات خانگی خود را تهیه کنید تفاوتی نمی کند شما از یک سگ نگهداری می کنید یا گربه و پرنده تمامی وسایل ، دارو ها ، غذاها ، تشویقی گربه را از پت شاپ سگ ، گربه ، پرندگان می توانید تهیه کنید.

قفس کامل همستر

اگر شما برای راحتی هرچه بیشتر همستر دوست داشتنی خود به دنبال یک قفس استاندارد هستید، بدون شک خرید قفس کامل همستر می‌تواند گزینه مناسب و به صرفه ای باشد؛ چرا که این نوع قفس همستر با تمامی امکانات و تجهیزات خاص تولید شده، مانند:

  • چرخ و فلک
  • ظرف غذا
  • لانه
  • آبخوری
  • لوله اتصالات

می‌تواند محل بسیار جالب، با کیفیت  و راحتی را برای زندگی همستر فراهم کند. شما انواع مختلف گونه همستر را می توانید در قفس کامل نگهداری کرده و به خاطر شستشوی راحت این مدل قفس همستر بسیاری از افراد به خرید آن تمایل فراوانی نشان می دهند.

فروش قفس همستر دست دوم

جمع بندی

همستر از جمله جوندگان بسیار باهوش و البته با پرجنب و جوش خانگی می باشد، که برای نگهداری عالی این حیوان دوست داشتنی و باهوش بهتر است، از انواع قفس همستر در مدل های زیبا، متنوع و جادار شیشه ای و پلاستیکی که به شکل دو طبقه، یک طبقه و نیم طبقه با تجهیزات کامل تولید شده‌اندف استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که توجه به گونه همستر باعث می شود تا شما در خرید قفس برای گونه مورد نظر به صورت آگاهانه تری اقدام کنید؛ چرا که همستر های روبروفسکی مانند همستر سوری به فضای زیادی برای زندگی نیاز ندارند و شما قادر هستید از قفس های همستر کوچک تر نیز برای نگهداری این همستر محبوب استفاده نمایید. شما با خرید آنلاین از سایت اینترنتی معتبر ما می توانید، به خرید انواع لوازم مخصوص نگهداری همستر و حتی قفس های متنوع و زیبا با قیمت مناسب به صورت شبانه روزی بپردازید.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب