کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

قرارداد طراحی سایت و سئو

329 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 02 تیر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نمونه قرارداد طراحی سایت وردپرس

قطعاً شما برای انجام دادن هر کاری، باید طبق اصول و  مواردی خاص آن کارها را انجام دهید؛ که تمامی این موارد، می‌تواند در قرارداد بین شما و مشتری ذکر شود تا هم مشتری و هم شما به دلیل وجود این قرارداد، به این موارد توجه کافی را داشته باشید. طراحی سایت با برنامه وردپرس که یکی از برنامه های مدیریت محتوا به حساب می‌آید و قیمت کمتری نسبت به روش های دیگر طراحی سایت دارد، طرفداران زیادی دارد. در قرارداد طراحی سایت و سئو به صورت وردپرسی، باید مواردی ذکر شود که از نمونه این موارد، می‌توان به آدرس برنامه نویس و کارفرما، موضوع قرارداد سایت وردپرسی، مبلغ و هزینه های قرارداد سایت وردپرسی، مدت زمانی که کارفرما میتواند سایت را طراحی کند، شرایط مهم و خاص و یا فسخ قرارداد و امضای قرارداد اشاره کرد. نمونه قرارداد طراحی سایت و سئو به صورت ورودپرسی، دارای این موارد هستند و هم کارفرما و هم مشتری، باید به این موارد توجه زیادی داشته باشد.

نمونه قرارداد طراحی سایت وردپرس

نمونه قرارداد طراحی سایت

امروزه افراد زیادی برای توسعه و پیشرفت کسب و کار خود، احتیاج به سایتی دارند که بتوانند با استفاده از این سایت، خود و کسب و کار خود را به مشتریان معرفی و کار آنها را برای سفارش محصولات راحت کنندو همانطور که میدانید، برای طراحی یک سایت، ابتدا باید قراردادی  بین مشتری و طراح سایت ایجاد شود؛ این قرارداد، باعث می‌شود که اگر اختلافی هم در طول کار به وجود بیاید، طبق قانون طراح سایت یا مشتری بتواند آن را پیگیری قانونی کند. نمونه قرارداد سایت و سئو به این گونه است که باید مواردی مانند، مشخص نمودن طرفین قرارداد که دارای مواردی مثل نام و نام خانوادگی، شماره ملی و شماره تماس است، درج موضوع قرارداد، مبلغ مورد نظر قرار داد که بستگی به طراح سایت یا نوع سایتی که شما می‌خواهید دارد، مرحله های پرداخت، تعهدات طراح سایت و مشتری و محل مهر و امضای قرارداد اشاره کرد و باید بگوییم که در بیشتر موارد طراحی سایت، این قرارداد یکسان است و بند های آن به این شکل است.

مالیات قرارداد طراحی سایت

قرارداد سایت و سئو، میتواند یکی از مهمترین مواردی باشد که باید قبل از طراحی سایت، بین مشتری و طراح سایت ایجاد شود. این افراد با استفاده از این قرارداد طراحی سایت و سئو، میتوانند کار خود را به راحتی انجام دهند و مشتری و طراحان سایت، باید این مواردی که در قرارداد ذکر شده را رعایت کنند و به آن عمل کند. این قرارداد، می‌تواند کمک کند تا مشتریان یا طراحان سایت طبق قوانین قرارداد عمل کنند و اگر در مراحل سایت با مشکل روبرو شدند، به صورت قانونی می توانند پیگیری کنند. درمورد مالیات قرارداد برای سایت، باید بگوییم که مالیات ارزش بر افزوده، جنبه افزایشی داشته و باید به مبلغ قرارداد اضافه شود. طراح سایت یا شرکت طراحی سایت، موظف است در زمان عقد قرارداد یا ارائه صورتحساب مالیات بر ارزش افزوده را در قرارداد ذکر کند و بعد از پرداخت هزینه کار، باید مبلغ مالیات بر ارزش افزوده را به اداره مالیات واریز نماید. بهتر است این افراد برای راحتی کار خود، از مشاورین مالیاتی استفاده کنند.اگر قصد طراحی سایت دارید و می خواهید برای فروشگاه یا شرکت خود طراحی وب انجام دهید می توانید از طریق شرکت طراحی سایت معتبر انواع وب سایت مانند: طراحی سایت خدماتی ، فروشگاهی ، معماری ، صرافی ، طراحی سایت شرکتی و ... را سفارش طراحی سایت دهید و همچنین می توانید از هزینه طراحی سایت و امکانات وب سایت مورد نظر خود از این طریق مطلع شوید.

وجود وکیل در تنظیم قرار داد سایت چه سودی دارد

قرارداد طراحی سایت و سئو مخصوصاً قراردادهای سنگین، با مشکلاتی روبه‌رو خواهند شد که ممکن است طراح سایت یا شرکت طراحی سایت و یا مشتری سفارش دهنده، نتواند به تنهایی این مشکلات را حل کند؛ از اینرو، بهتر است برای این کار به یک وکیل خبره در زمینه قرارداد طراحی سایت و سئو، مراجعه کنند؛ البته همان طور که اشاره کردیم، شما فقط در صورتی باید از وکیل استفاده کنید که قرارداد شما مبلغ بالایی داشته باشد تا با استخدام وکیل و پرداخت هزینه های وکالت، دچار مشکل یا ضرر و زیان نشوید. شما با استخدام یک وکیل برای عقد قرارداد های سنگین، دیگر نیازی نیست نگران مسائل مهم در قرارداد باشید و تمامی کارهای شما و عقد قرارداد با مشتری را وکیل مورد نظر انجام خواهد داد؛ البته باید بگوییم که دست مزد وکلا در رابطه با این موضوع زیاد است و گاهی به چند میلیون تومان هم میرسد.

نمونه قرارداد طراحی سایت

جمع بندی

همانطور که می دانید، یکی از مهم ترین موارد الزامی در طراحی یک سایت، عقد قرارداد طراحی سایت و سئو بین مشتری و طراح سایت است که باید شما این مسئله را جدی بگیرید تا در روند کاری طراحی سایت به مشکل نخورید. بسیاری از مراکز طراحی سایت، به این موضوع اهمیتی نمی دهند و نتیجه آن هم این می شود که در روند کار با مشکلات زیادی روبرو می شوند و کاری از دستشان بر نمی آید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب