کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

فیلتر سرکان

757 بازدید
درج شده در روز شنبه, 11 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
4.5

فیلتر هوا در خودروهای احتراقی نقش مهمی را ایفا می کنند. این فیلترها موجب جلوگیری از ورود ذرات موجود در هوا به داخل محفظه احتراق اتومبیل می شوند. هوا برای این خودروها نقش حیاتی داشته و احتراق بدون هوای کافی در این محفظه ها، به درستی انجام نمی شود. به همین جهت شرکت های مختلفی جهت تولید فیلترهای ماشین اقدام کرده اند. شرکت سرکان یکی از این شرکت های تولیدکننده فیلتر ماشین است. فیلتر سرکان یکی از محصولات این شرکت است که دارای کیفیت بالایی است.

فیلتر سرکان

کمپانی سرکان توسط هوشنگ چراغی در شهر سرکان استان همدان تأسیس شده است. فیلترهای این شرکت یکی از مطرح ترین برندهای معروف کشور در حوزه فیلترهای خودروی داخلی است. محصولات این شرکت به کشورهای اروپایی هم صادر شده و دارای استانداردهای معتبر هستند. اگر می خواهید در مورد شرکت سرکان و محصولات آن اطلاعات بیشتری کسب کنید تا انتهای مقاله را مطالعه کنید. 

شرکت سرکان

چنانچه گفتیم یکی از تولیدکنندگان فیلتر اتومبیل شرکت سرکان است. این شرکت در سال 1355 تأسیس شده است. نام سرکان از شهری در استان همدان گرفته شده است و زادگاه موسس آن است. کمپانی سرکان با تولید انواع فیلترهای هوا فعالیت خود را آغاز کرده و در ادامه کار تولیداتش را گسترش داد. این شرکت تا به امروز توانسته است کلیه فیلترهای اتومبیل های سبک، نیمه سنگین و سنگین را طراحی و تولید کند. فیلترهای هوا، سوخت و روغن سه نوع از فیلترهای مورد نیاز انواع خودرو است که هر سه نوع آنها توسط سرکان تولید می شود. فیلتر سرکان تحت لیسانس کمپانی «مان و هومل» قرار دارد. شرکت مان و هومل یک شرکت آلمانی بزرگ در زمینه ساخت و تولید انواع فیلترهای موتورهای صنعتی است که در بیش از 50 نقطه جهان فعالیت می کند. شرکت سرکان با همکاری با شرکت مان و هومل توانسته است محصولات خود را به برخی از کشورهای اروپایی صادر کند.

شرکت سرکان

این شرکت در سال حدود سه میلیون و پانصد هزار فیلترهای روغن و هوا تولید و به بازارهای ایران و جهان عرضه کرده است. سرکان جزو اولین کمپانی های تولیدکننده فیلتر است که محصولات آن نشان استاندارد را دریافت کرده اند. محصولات سرکان در واقع به عنوان یک مرجع و میزان برای مقایسه کیفیت محصولات کمپانی های دیگر در بازار و صنعت به شمار می رود. امروزه سرکان به یک گروه بزرگ متشکل از چند شرکت تبدیل شده است. کمپانی سرکان می خواهد با به کارگیری فناوری های جدید و مدرنی مثل نانو، تولیدات فیلتر خود را افزایش داده و این تکنولوژی ها را در حوزه فیلترهای صنعتی همانند صنایع سیمان و نیروگاه توسعه دهد.    

فیلتر هوای سرکان

فیلتر هوای سرکان یکی از تولیدات باکیفیت این شرکت است. فیلترهای هوا، سوخت و روغن کمپانی سرکان دارای کیفیت های مناسبی بوده و قدرت فیلتراسیون بالایی دارند. فیلتر هوای سرکان از ورود ذرات گرد و غبار و ریز به درون محفظه احتراق جلوگیری به عمل می آورد. این فیلتر برای خودرو بسیار مفید است زیرا در صورت ورود ذرات گردوغبار به داخل مخزن، سوزن ژنراتور دچار آسیب های زیان باری می شود. شما می توانید برای نصب فیلتر، از کاتالوگ فیلتر سرکان استفاده کنید.  

بعضی از فروشندگان لوازم یدکی خودرو جهت اخذ نمایندگی فیلتر سرکان اقدام کرده اند. فروشگاه های مجازی قطعات یدکی اتومبیل کلیه فیلترهای خودرو را عرضه می کنند. شما باید بتوانید کیفیت خوب را از بد تشخیص داده و سپس آن را خریداری کنید. در صورتی که از فیلترهای نامرغوب در ماشین خود استفاده کنید ممکن است قطعات دیگر ماشین تان دچار آسیب شوند. برای اینکه یک فیلتر مرغوب و باکیفیت را خریداری کنید می توانید به دفتر مرکزی فیلتر سرکان مراجعه کرده و نام شعب فروش و آدرس آنها را جویا شوید.

اغلب دارندگان خودرو با اینکه فیلتر هوای ماشین از اهمیت بالایی برخوردار است باز هم به آن توجه زیادی نکرده و ممکن است تا مدت ها آن را تعویض نکنند. اما این قطعات جزو لوازم مصرفی اتومبیل به حساب آمده و باید پس از مدت معینی تعویض شوند. عمر مفید فیلترهای هوا با توجه به محیطی که خودرو در آن کار می کند و میزان ذرات موجود در هوا، متفاوت است. شما اگر ساکن شهر مشهد هستید به نمایندگی فیلتر سرکان مشهد مراجعه کرده و یک فیلتر باکیفیت تهیه کنید.در ضمن اگر قصد خرید لوازم یدکی خودرو را دارید می توانید به بورس لوازم یدکی خودرو شهر محل زندگی خود مراجعه کرده یا از فروشگاه آنلاین لوازم یدکی معتبر خرید خود را انجام دهید.

موقعیت شرکت سرکان در تهران

چنانچه گفتیم کمپانی سرکان امروزه به یک گروه بزرگ از شرکت ها تبدیل شده است. این شرکت در پایتخت هم سایت های مجزایی تأسیس کرده است. فیلتر سرکان خیابان تیموری و فیلتر سرکان یادگار امام دو سایت از سایت های فروش محصولات شرکت سرکان است که شما می توانید با مراجعه به آنها محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید. 

موقعیت شرکت سرکان در تهران

جمع بندی

کمپانی فیلتر سرکان یکی از شرکت های معتبر کشور در زمینه تولید انواع فیلترهای خودرو است. این شرکت که در حدود نیم قرن پیش تأسیس شده است با تولید انواع فیلترهای هوا برای اتومبیل های سبک، سنگین و نیمه سنگین فعالیت خود را آغاز کرده است. فیلترهای هوا، روغن و سوخت این کمپانی یکی از بهترین کیفیت های فیلتر کشور را دارد. محصولات سرکان تحت لیسانس یکی از کمپانی های کشور آلمان است و به کشورهای اروپایی هم صادر می شوند. فیلتر سرکان را شما می توانید از فروشگاه های معتبر این شرکت خریداری کنید. خرید اینترنتی فیلتر سرکان نیز از طریق سایت های فروش محصولات کمپانی سرکان وجود دارد. شما باید در هنگام خرید اینترنتی فیلتر سرکان، دقت لازم را در مورد اعتبار سایت و محصولات آن داشته باشید.

 

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب