کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

فروش تجهیزات اداری

422 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 10 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

تجهیزات اداری و چیدمان آن امروزه یکی از فاکتورهای مهم در امور کسب و کار محسوب می شود. با تجهیز دفتر کار خود به لوازم اداری و چیدمان درست آن می توانید در شغل خود موفق تر عمل کنید. علاوه بر موفقیت بیشتر در شغل، حرفه ای تر به نظر رسیدن دفتر کار نیز از نتایج به کاربردن لوازم و تجهیزات اداری است.برای خرید لوازم اداری می توانید به وب سایت های معتبر لوازم اداری آنلاین مراجعه کرده و  خرید ملزومات اداری خود را به راحتی و با بهترین قیمت انجام داده و انواع ست لوازم اداری رو میزی را مشاهده کنید و آسانی انتخاب کنید.
 

فروش تجهیزات اداری

اما به راستی لوازم اداری چیست و شامل چه وسایلی می شود؟ برای اینکه جواب این سوال را بیابید با ما همراه باشید. ما در این مقاله می خواهیم درباره انواع تجهیزات و فروشگاه های لوازم اداری صحبت کنیم.

تقسیم بندی تجهیزات و لوازم اداری از جهت نوع و نحوه استفاده

مجموعه وسایل و لوازمی که برای رسیدگی به امور اداری، لازم و ضروری است را تجهیزات اداری گویند. این لوازم برای انجام وظایف شغلی و تسهیل در امور آن مورد استفاده قرار می گیرد. وسایل اداری از یک گیره ساده گرفته تا سرویس مبلمان و دستگاه فتوکپی، همه را شامل می شود. اما به طور کلی لوازم اداری را از جهت مصرف به سه دسته تقسیم بندی می کنند. این سه دسته عبارتند از:
•    لوازم مصرفی که در جهت امور اداری و شغلی مورد مصرف قرار می گیرند و قابل استفاده مجدد نیستند. مانند انواع کاغذها، جوهر، پاک کن و مداد.
•    لوازم و تجهیزاتی که مورد استفاده قرار گرفته ولی ماندگار هستند. مانند زونکن، منگنه، پانچ، گیره های پلاستیکی، پوشه ها، کلاسورها، جعبه های بایگانی، مبلمان اداری، دستگاه پرینتر، دستگاه فتوکپی.
•    لوازمی که برای نگه داشتن وسایلی نظیر مقوا و کاغذ مورد استفاده قرار می گیرند. مانند انواع چسب ها. این لوازم اداری انواع مختلفی داشته و برای مهر و موم کردن و تثبیت وسایل مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع وسایل اداری از جهت ساختار

تجهیزات و وسایل اداری از جهت ساختار به دو دسته تقسیم می شوند. این دو دسته عبارتند از:

وسایل ساده و رومیزی

برخی از وسایل مورد نیاز ادارات بسیار ساده و به عبارتی پیش پا افتاده هستند. وسایل ساده اداری مانند خودکار، مداد، گیره، پوشه و کاغذ و غیره می شوند.

وسایل و ماشین آلات مجهز اداری

برخی از تجهیزات اداری شامل ماشین آلاتی مانند اسکنرها، دستگاه های فتوکپی و دستگاه فکس هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها با توجه به نیاز هر اداره یا شرکت تهیه می شوند.  

انواع تجهیزات جانبی اداری

بعد از توضیح درباره انواع لوازم اداری از جهت نحوه مصرف، در این بخش به انواع لوازم جانبی اداری می پردازیم. این دسته بندی عبارتند از:
•    دستگاه هایی که برای تولید برچسب مورد استفاده قرار می گیرند که این برچسب ها برای مشخص کردن اموال اداره به کار برده می شود. اموالی مانند کامپیوتر، میز، صندلی، یخچال، دستگاه فتوکپی و غیره.
•    دستگاه پرس که برای پرس کردن انواع کارت و اسناد اداری استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که معمولا اسناد و کارت هایی را پرس می کنند که در مدت زمان طولانی تری مورد استفاده قرار می گیرند.
•    تجهیزات الکترونیکی متفرقه اداری مانند هندزفری، فلش مموری و غیره که وجود آنها الزامی نیست ولی توسط آنها بهتر و سریع تر می توانید به امور اداری خود بپردازید.
 

انواع تجهیزات جانبی اداری

راهنمای خرید تجهیزات اداری

اگر شما برای کسب و کار جدیدخود قصد دارید لوازم اداری و تجهیزات مختلف تهیه کنید، این بخش را به عنوان یک پیشنهاد مطالعه بفرمایید.
•    هر اداره یا شرکت نیاز به مبلمان دارد. این مبلمان شامل میز و صندلی رئیس، میز و صندلی ارباب رجوع و میز و صندلی کنفرانس می شود. اگر شما برای تهیه کلیه مبلمان اداری بودجه کافی ندارید، می توانید به یک میز و چند صندلی ساده بسنده کنید و خرید مبلمان کامل را به زمانی که بودجه کافی به دست آوردید، موکول کنید.  
•    برای خرید ماشین آلات اداری مانند اسکنر، دستگاه فتوکپی، دستگاه فکس بهتر است وسایل اصلی و اساسی دفتر را خریداری کنید. زیرا علاوه بر گران بودن ماشین آلات اداری، در طراحی دکوراسیون وسایل دفتر خود، باید فضای کافی برای تجهیزات دیگر نیز داشته باشید. با توجه به اینکه در اول کار حجم فعالیت های اداری کم تر است، صرفا وسایل اختصاصی را تهیه کنید. برای خرید ماشین آلات اداری می توانید به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه کرده و دستگاه های مناسب خود را خریداری کنید.
•    وسایل رومیزی مانند انواع کاغذ، پوشه، کلاسور، مداد، خودکار و غیره را می توانید از فروشگاه های اینترنتی یا غیر اینترنتی به طور عمده خریداری کنید. قیمت عمده این محصولات بسیار مناسب تر قیمت جزئی آنهاست.
•    شما در دفتر کار خود به تجهیزاتی مانند دستگاه تلفن، آبسرد کن، اجاق گاز، بوفه و فایل های اداری نیز نیاز دارید. این لوازم را سعی کنید به مرور زمان و بر اساس اولویت بندی شرکت خریداری کنید.

سفارش اداری

فروشگاه های اینترنتی سفارش اداری جهت فروش آنلاین وسایل و کالاهای اداری، طراحی شده اند. این فروشگاه ها کالاهای مورد نیاز و مصرفی شرکت ها و سازمان ها را تأمین می کنند. برخی از مدیران شرکت ها وظیفه تأمین نیازهای محل کار خود را به این فروشگاه ها می سپارند، زیرا بررسی دقیق محصولات و خرید اقلام با کیفیت با قیمت های مناسب، کاری زمان بر و پر دغدغه است. این فروشگاه ها با صرف زمان و داشتن تبحر در امر خرید کالاهای اداری این امور را به درستی انجام می دهند.  
 

سفارش اداری

فروشگاه لوازم اداری

فروشگاه لوازم اداری به فروشگاهی گفته می شود که برخی یا همه تجهیزات اداری را به فروش می رساند. معمولا مبلمان اداری و ماشین آلات، دارای فروشگاه های مجزایی هستند و همینطور وسایل رومیزی و ساده اداری را در مراکز مستقل دیگری به فروش می رسانند. شما می توانید کلیه ملزومات اداری را از طریق مراکز فروش حضوری یا سایت های اینترنتی تهیه کنید.  

فروشگاه اینترنتی لوازم اداری

فروشگاه اینترنتی لوازم اداری با فروش اقلام و تجهیزات مورد نیاز شرکت ها و موسسات، کالاهای مورد نظر شرکت ها را تأمین می کنند. این فروشگاه ها با فروش مبلمان اداری، وسایل ساده و رومیزی ادارات، ماشین آلات و تجهیزات شرکت ها به صورت اینترنتی و آنلاین، شما را در امر خرید اقلام مورد نیاز اداره کمک می کنند. شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه های آنلاین تجهیزات اداری، کلیه کالاهای مورد نیاز دفتر خود را خریداری کنید.

قیمت تجهیزات اداری

قیمت تجهیزات اداری با توجه به کارکرد و ساختار آنها متفاوت است. ماشین آلات اداری اغلب بیشترین قیمت را در بین لوازم اداری دارند. این تجهیزات دارای کیفیت و امکانات مختلفی هستند به همین جهت شاید خرید ماشین آلات اداری سخت ترین قسمت تأمین اقلام یک شرکت باشد. شما بهتر است برای خرید این اقلام با کارشناسان این دستگاه ها مشورت کنید تا آنها با توجه به نیاز اداره، بهترین ماشین آلات را به شما معرفی کنند. برای تهیه مبلمان اداری به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا مبلمان با کیفیت و راحتی خریداری کنید.
جمع بندی
لوازم و وسایل اداری به عنوان یکی از اقلام ضروری محل کار تبدیل شده اند. شما با این وسایل علاوه بر نظم و سرعت بخشیدن به امور شغلی، موجب تجهیز دفتر و محل کار خود می شوید. این تجهیزات موجب حرفه ای تر به نظر رسیدن محل کار نیز می شوند. اقلامی مانند مبلمان و میز و صندلی موجب راحتی کارکنان در هنگام کار است. شما باید به کیفیت مبلمان و صندلی های کارکنان توجه داشته باشید؛ زیرا راحتی این وسایل در کارایی و بهره وری آنها نقش مهمی ایفا می کند. وسایل رومیزی ساده در امور دفتری، بایگانی، اسناد و اطلاعات و نامه نگاری ها مورد نیاز است. با وجود  لوازم ساده اداری بسیاری از امور انجام می شود. بنابراین بهتر است از وسایل با کیفیت رومیزی استفاده کنید. با تجهیز شرکت به وسیله ماشین آلات اداری می توانید به راحتی به کپی، پرس، اسکن، فکس اسناد بپردازید و امور خود را سرعت ببخشید.برای دیدن لیست ملزومات اداری مانند : انواع ست اداری رو میزی ، لوازم مصرفی اداری ، دکوراسیون اداری ، لوازم دفتر کار و تمامی وسایل مورد نیاز دفتر کار می توانید به وب سایت های معتبر خرید لوازم اداری مراجعه کنید و به راحتی خرید خود را انجام دهید.

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب