کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

فروشگاه اینترنتی پوشاک

227 بازدید
درج شده در روز شنبه, 27 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی پوشاک 

کسانی که با فروشگاه های آنلاین پوشاک سروکار دارند یا مشتریان این سایت های فروش لباس هستند گمان می کنند که راه اندازی این سایت ها کار آسانی است. تصور می شود که برای این نوع کسب و کار نیاز به صرف و پول و زمان زیادی نیست. اما این تصور نادرستی است. بسیاری از افراد سعی کرده اند که یک مرکز فروش آنلاین لباس برای خود داشته باشند ولی در این کار موفقیتی کسب نکردند. ما در ادامه در مورد مراحل این کسب و کارها صحبت می کنیم.
طراحی سایت فروشگاهی
برای داشتن یک فروشگاه آنلاین پوشاک در ابتدا باید بستر آن را ایجاد کنید. برای فروشگاه های فیزیکی نیاز به یک مکان مانند مغازه دارید اما برای فروش اینترنتی لباس باید یک سایت طراحی کنید. برای این کار می توانید از طراحان سایت کمک بگیرید. برخی از شرکت ها صرفا در زمینه طراحی و راه اندازی سایت فعالیت می کنند. 

Image

انتخاب قالب خوب و مناسب

رنگ و دکوری زیبا برای فروشگاه مجازی خود انتخاب کنید که مشتریان از مشاهده آن لذت ببرند. قالب های مختلفی برای این امر وجود دارد.

انتخاب نام مناسب جهت فروشگاه لباس اینترنتی

برای فروشگاه خود یک نام مناسب انتخاب کنید که مورد توجه باشد. اغلب سایت های فروشگاهی موفق اسامی، مناسبی برای خود انتخاب کرده اند. می توانید از نام خود، یا برندی که می فروشید یا نامی مرتبط و زیبا جهت این کار استفاده کنید. استفاده از یک لوگوی خوب نیز یکی دیگر از خصوصیات فروشگاه های آنلاین لباس است. لوگوی ساده و مرتبط جزو بهترین لوگوها محسوب می شوند.

انتخاب محصولات مناسب

قرار دادن کالا در ویترین مغازه مرحله بعدی راه اندازی فروشگاه اینترنتی پوشاک است. برای ابتدای کار بهتر است دو نوع از محصولات را انتخاب کنید و به این دو مورد بسنده کنید. زیرا احتمال موفقیت در فروش انواع محصول در ابتدای کار پایین می آید. در فروشگاه آنلاین به سبب اینکه مشتریان از نزدیک با محصولات آشنا نمی شوند، باید توضیحات کامل و مناسبی برای کالاهای خود درج کنید. قرار دادن تصاویر مناسب و بهینه سازی آنها یکی از راه های اصلی برای فروش اینترنتی است. 

با محتوای متنی مناسب برای محصولات، سئوی سایت را بهینه کنید. 

بازاریابی و تکنیک های فروش خوب

هر فروشگاهی برای جلب مشتری نیاز به دیده شدن دارد. جهت این کار باید از بازاریاب های اینترنتی کمک بگیرید. سئوکاران و کسانی که در زمینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی و بازاریابی محتوا فعالیت می کنند برای این کار مناسب هستند. 
تا اینجای مطلب درباره مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی پوشاک با شما صحبت کردیم در ادامه می خواهیم توصیه ها و پیشنهاداتی در این خصوص برای شما ارائه دهیم.

Image

چگونه یک فروشگاهی اینترنتی پوشاک موفق داشته باشیم؟

شاید تا به حال با سایت های فروشگاهی بسیاری آشنا شده باشید که بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی فعالیت خود را متوقف می کنند. این فروشگاه ها به سبب اینکه در کار خود موفق نیستند به کار خود پایان می دهند.. در این بخش مواردی را که می توان برای موفقیت این سایت های فروشگاهی در نظر گرفت بیان می کنیم.
•    داشتن تبلیغات آنلاین مناسب
برای داشتن یک کسب و کار موفق باید تبلیغات خوبی داشته باشید. تبلیغات در کانال های مرتبط، بهبود سئو، تبلیغات کلیکی، تبلیغ در شبکه های اجتماعی با کمک افراد ماهر بهترین راه برای دیده شدن در فضای مجازی است.
•    توضیحات جامع و تصاویر خوب
فروشگاه اینترنتی پوشاک نیاز به عکس ها و توضیحات واضح و خوب دارد. سایز و طریقه اندازه گیری سایز لباس و جدول آنها را در سایت خود ذکر کنید.
•    قیمت های عادلانه و واقعی
داشتن قیمت های خوب و واقعی موجب جلب مشتریان زیادی می شود. سعی کنید تا جایی که می توانید هزینه ها را پایین بیاورید تا سود مناسب و قیمتی منصفانه و ارزان برای فروش کالاهای سایت داشته باشید.  
•    داشتن گزینه گفتگوی آنلاین با مشتری
کاربران اینترنتی به سبب عدم دسترسی به کالاها دچار مشکلات فراوانی می شوند و سوالات زیادی برای آنها پیش می آید. گفتگوی آنلاین و تعامل با مشتریان باعث می شود که آنها با خیال راحت، انتخاب ها و خریدهای درستی داشته باشند. 
 
جمع بندی

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی پوشاک باید مراحل مختلفی را طی کرد که بهتر است با کمک افراد حرفه ای صورت گیرد. طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای، نامگذاری خوب، قالب درست و زیبا، عکس های واضح، تعامل با مشتریان، قیمت های ارزان و مناسب، بازاریابی درست، انتخاب کالاهای خوب و محتواهای متنی مناسب همگی در داشتن سایت فروشگاهی موفق لباس تأثیرگذار است.     
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب