کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

فرم دهی لب با جراحی

199 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 28 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مراقبت ها و اعمال قبل از جراحی لب

مزیت های فرم دهی لب با جراحی

قبل از فرم دهی لب با جراحی لازم است که بیمار اقداماتی را انجام دهد. این اقدامات باعث میشود که ریسک جراحی در بیماران بسیار کم تر شود و نتیجه نهایی جراحی لب بسیار مطلوب تر باشد. اگر شما فردی سیگاری هستید لازم است که چند روز قبل از انجام فرم دهی لب ها با جراحی سیگار کشیدن را متوقف کنید. در روز جراحی شما حتما باید کسی را به عنوان همراه با خود به کلینیک زیبایی یا مطب دکتر ببرید که در کنار شما باشد و در صورت بروز مشکل به شما کمک کند و بتواند شما را تا خانه همراهی کند. بعد از انجام جراحی شما باید به تمامی نکاتی که دکتر به شما می‌گوید دقت کنید و با توجه کامل آن ها را انجام دهید. ممکن است بعد فرم دهی لب با جراحی دکتر ورزش های را برای شما تجویز کند که حتما لازم است آن ها را طبق دستور العمل پزشک انجام دهید. همچنین باید توجه داشته باشید که بعد از فرم دهی لب ها با جراحی تا چند وقت نباید به محل جراحی آب بزنید. برخورد آب با محل جراحی میتواند باعث بروز عفونت شود. همچنین نکته دیگری که حتما باید به آن توجه داشته باشید مصرف دارو ها و آنتی بیوتیک ها سر زمان خود است. دکتر برای جلو گیری از عفونت زخم شما، آنتی بیوتیک تجویز می‌کند. این آنتی بیوتیک ها حتما باید سر زمان خود مصرف شود وگرنه ممکن است که لب ها دچار عفونت شوند. نکته دیگری که بعد از فرم دهی لب با جراحی باید به آن  توجه داشت این است که تا دو هفته هیچگونه مواد آرایشی بر روی لب ها استفاده نشود، زیرا این مواد آرایشی می‌توانند لب ها را دچار بروز مشکلاتی کنند.

مزیت های فرم دهی لب با جراحی

مراقبت ها و اعمال قبل از جراحی لب

فرم دهی لب با جراحی دارای مزیت های بسیاری است که در ادامه می‌خواهیم این مزیت ها را باهم بررسی کنیم. مهم ترین مزیت در این روش این است که این عمل کاملا سر پایی است و بیمار بعد از انجام عمل نیاز به بستری ندارد و به راحتی می‌تواند به خانه خود برگردد. مزیت دیگر این  روش ماندگاری بالای آن است. این روش به نسبت سایر روش های فرم دهی لب از دوام بسیار بیشتری برخوردار است. یکی دیگر از مزیت های این روش حس خوب بیمار بعد از جراحی است. بسیاری از افراد بعد از انجام پروتز لب و یا تزریق ژل احساس بسیار تا خوشایندی دارند. اما روش جراحی هیچ گونه احساس ناخوشایندی را در بیماران ایجاد نمیکند. حتی افرادی که پروتز لب انجام داده اند و یا تزریق ژل انجام داده اند می‌توانند لب های خود را جراحی کنند و در حین تخلیه ژل و پروتز، لب های خود را فرم دهند.  مزیت دیگری که این روش دارا است این است که همچون روش تزریق ژل نیاز به تمدید مراجعه مکرر ندارد. به همین دلیل در بلند مدت فرم دهی لب با جراحی دارای صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به سایر روش ها است.  مزیت دیگری که این روش دارد این است که تمامی برش ها و بخیه های این روش از درون دهان است و هیچ گونه نمود بیرونی ندارد. همچنین به خاطر طبیعی بودن فرم لب ها در هنگام خندیدن و تغییر شکل صورت، لب ها ظاهری غیر طبیعی و مصنوعی پیدا نمی‌کنند و کاملا ظاهری طبیعی دارند.
 
سخن پایانی
یکی از مسائلی که گذر زمان دچار دگرگونی کرده است، معیار های زیبایی است. در گذشته داشتن لب های کوچک نشان از زیبایی بود. اما امروزه داشتن لب هایی بزرگ و پر از معیار های زیبایی است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد تمایل دارند فرم لب های خود را تغییر  دهند. یکی از راه های ایجاد این تغییر، عمل جراحی فرم دهی لب ها است. در این مقاله عمل فرم دهی لب ها را مورد بررسی قرار دادیم.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب