کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

غذای خشک سگ

323 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 19 بهمن,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نگهداری از حیوانات خانگی در محیط ‌های آپارتمانی و شهری یکی از فرهنگ ‌ها و رفتارهایی است که می‌توان ادعا کرد که از سوی غربی ‌ها الگو گرفته شده است. تا پیش از این حیوانات خانگی مانند سگ ‌ها تنها در روستاها و در جهت آسان سازی یکسری از فعالیت ‌ها، به سرپرستی گرفته می‌شدند. اما این روزها نگهداری از سگ چندان با توجه به محیط زندگی نیست و اغلب افراد به دلیل علاقه شخصی از آن ‌ها نگهداری می‌کنند. نگهداری از سگ‌ها مسئولیت ‌های زیادی با خود به همراه دارد که به جرئت می‌توان گفت یکی از چالش ‌برانگیزترین آن ‌ها و همین طور مهمترینشان، تعیین رژیم غذایی و چیستی مواد غذایی مورد نیاز سگ است. در پاسخ به چنین چالشی پاسخ ‌های نادرست زیادی وجود دارد که اغلب به دلیل راحت بودن اتخاذ می‌شوند و می‌توانند تبعات منفی بسیاری برای سلامتی سگ داشته باشند. در ادامه این متن به یکی از ایمن‌ترین راه‌ های پاسخ به این چالش یعنی غذای خشک سگ خواهیم پرداخت و در مورد آن اطلاعاتی را با شما به اشتراک می‌گذاریم. برای خرید غذای خشک سگ می توانید این کار را به راحتی از فروشگاه پت شاپ حضوری و فروشگاه اینترنتی پت شاپ انجام دهید.

غذای سگ ارزان

غذای سگ و گربه 

گفتیم که یکی از چالش ‌های اصلی برای کسانی که از حیوانات خانگی مانند سگ و گربه نگهداری می‌کنند، تغذیه آن‌ ها است. بسیاری بر این باورند که سگ ‌ها و گربه ‌ها می‌توانند از همان غذای انسان‌ ها استفاده کنند و مشکلی برای آن ‌ها پیش نخواهد آمد. واقعیت این چنین نیست. اگر به دنبال یک عمر طولانی (14 الی 20 سال) برای حیوان خانگی خود هستید و در عین حال می‌خواهید حیوان شما در این مدت از لحاظ فیزیکی سالم و به دور از بیماری باشد یکی از نکاتی که حتماً باید به آن توجه کنید همین رژیم غذایی است. 
اگر شما به سگ یا گربه خود تنها از غذاهای خود بدهید نمی‌توانید تمامی مواد مغذی و مورد نیاز بدن او را تأمین کنید در واقع با این کار شما تنها آن ‌ها را سیر می‌کنید اما اقدامی در جهت سلامت آن‌ها بر نمی‌دارید. توصیه می‌شود برای افزایش عمر و حفظ سلامتی سگ‌ها یا گربه ‌های خود از دامپزشکان کمک بگیرید و از آن‌ ها بخواهید با توجه به ویژگی‌ها و وضعیت حیوان خانگی شما یک رژیم غذایی توصیه کند. راه آسان‌ تر اما استفاده از غذای خشک سگ یا گربه است. این غذاها که ظاهری شبیه به بیسکوییت دارند تمامی مواد مغذی مورد نیاز حیوان را با توجه به شرایط او در اختیارش می‌گذارند. استفاده از این آیتم به مراتب ارزان‌تر و ساده‌تر خواهد بود.
 

غذای سگ رویال فید

 بهترین غذای خشک سگ

در بازار برندها و نام‌ های تجاری زیادی برای غذای خشک سگ موجود است و شما می‌توانید میان آن ‌ها دست به انتخاب بزنید. اگر می‌خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید بهتر است گزینه ‌های زیر را مد نظر قرار بدهید.

  • اول از همه غذایی که انتخاب می‌کنید باید متناسب با نژاد سگ شما باشد. غذای خشک سگ بر اساس نژاد های مختلف دسته بندی می‌شود. هر نژاد سگ زیست مخصوص به خود را داشته و نیازهای جسمی متفاوتی داراست.
  • دوم اینکه شما باید دوره سنی سگ خود را مدنظر قرار دهید. غذای سگ بر اساس دوره سنی ‌های مختلف دسته بندی می‌شود.
  • مسئله سوم این است که غذای خشک سگ علاوه بر تنوع برای نژادها و سنین مختلف طعم ‌های متفاوتی نیز داراست. انتخاب طعم مناسب با توجه به سلیقه سگ شما صورت خواهد گرفت. باید دید سگ شما کدام طعم از انواع غذای خشک را ترجیح می‌دهد و سپس می‌توانید آن را برای او تهیه کنید.

 

غذای سگ و گربه

غذای سگ ارزان

شناخت دقیق سلیقه سگتان و انتخاب درست غذای خشک سگ باعث می‌شود دور ریز به حداقل برسد و بدین شکل هزینه‌ ها کاهش می‌یابد. نکته دیگر اینکه غذای خشک نیز برنامه مصرف دارد که این برنامه و مقدار آن با توجه به شرایط هر سگ تعیین می‌شود. 

غذای سگ رویال فید

یکی از برند های فعال در این حوزه غذای سگ رویال فید است که در کنار قیمت مناسب، کیفیت خوبی نیز داراست. سعی کنید حتماً از منابع مطمئن غذای سگ خود را تهیه کنید و حتماً از قبل با دام پزشک مشورت کرده و تأیید نهایی را از او بگیرید.  
 

 بهترین غذای خشک سگ

غذای خشک 20 کیلویی سگ 

نکته ‌ای که وجود دارد این است که اغلب غذاهای مخصوص سگ ‌ها قیمت بالایی دارند مخصوصاً اینکه شما باید در کنار غذای خشک سگ، سوپ و کنسرو مخصوص نیز برای او تهیه کنید. برای کاهش حدودی هزینه ‌ها شما می‌توانید به جای خرید از برندهای معروف به سراغ برندهای منزوی اما با کیفیت بروید. دیگر اینکه اگر شما غذای خشک 20 کیلویی سگ تهیه کنید با توجه به حجم بیشتر برایتان به ‌صرفه‌تر خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با تعیین مواد مورد نیاز سگ خود با مشورت دام پزشک تلاش کنید تا با مواد غذایی خانه خود، غذای مناسبی را برای سگتان فراهم ببینید و این چنینی هزینه تمام شده را برای خود کاهش دهید. همچنین برای خرید وسایل سگ خانگی مانند:غذای خشک ، اسباب بازی سگ  و تشویقی سگ و ... می توانید این کار را به راحتی از پت شاپ سگ حضوری و فروشگاه پت استور اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

جمع بندی
نگه داری از حیوانات خانگی مانند سگ این روزها بسیار رواج یافته است. نگهداری سگ ‌ها با چالش‌های زیادی همراه خواهد بود اما مهمترین آن‌ ها تأمین غذای مناسب و نیازهای جسمی سگ به شکل اصولی است که علاوه بر حفظ سلامت جسمانی سگ موجب افزایش طول عمر آن نیز می‌شود. استفاده از غذای خشک سگ یکی از راه ‌های ساده برای تغذیه کامل سگ خواهد بود. انتخاب غذای سگ با توجه به نژاد و سن سگ و سلیقه او و همچنین توصیه دام پزشک انجام می‌شود.
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب