کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

غذای بچه گربه سلبن

158 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 12 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در این مقاله سعی می کنیم درباره غذای بچه گربه سلبن و موضوعات پیرامون آن با شما صحبت کنیم.

انواع غذای گربه از لحاظ رطوبت

چنانچه گفتیم گربه ها نیاز به تغذیه و غذای مناسب دارند. شما می توانید غذای گربه خود را از سه مدل خشک، مرطوب و خام انتخاب کنید. غذاهای خام مانند گوشت خام کاملا طبیعی است و حیوان آن را در طبیعت نیز تجربه می کند. گربه ها صرفا گوشت می خورند که مزیت گوشت خام عاری بودن از مواد نگهدارنده است. این نوع تغذیه گربه هزینه بر است علاوه بر اینکه امکان فاسد شدن دارد و نگهداری آن مشکل است. غذاهای مرطوب برای گربه مثل کنسروها رطوبت خوبی دارند. تغذیه با غذای مرطوب مقداری از کمبود آب گربه را جبران می کند زیرا احساس تشنگی آنها اندک است. ایرادی که به غذاهای کنسروی وارد می شود وجود مواد نگهدارنده در آنهاست. ضرورت این مواد جهت تازه نگهداشتن غذاها است ولی تغذیه حیوان از این مواد به مدت طولانی ضرر دارد.

غذای بچه گربه سلبن
 

غذاهای خشک نوع دیگری از غذاهای مخصوص گربه است. انواع این غذاها با برندهای مختلف در بازار موجود است. در این نوع مدل غذا معمولا تمام نیازهای گربه برطرف می شود. به عنوان مثال این حیوانات به پروتئین ها از نوع گوشت، ماهی یا مرغ نیاز دارند. در خوراک آنها باید ویتامین ها و مواد معدنی وجود داشته باشد. آنزیم ها و اسیدهای چرب نیز از جمله موادی هستند که باید در خوراک گربه موجود باشد.

این حیوانات باید در تغذیه خود از یک اسید آمینه به نام تائورین نیز استفاده کنند که کلیه این مواد در اغلب غذاهای خشک موجود در بازار یافت می شود. نیازهای تغذیه ای گربه ها شامل موادی مانند کربوهیدرات موجود در برنج و گندم و همینطور ذرت نیست. البته در غذاهای کنسروی و خشک گربه ها از این مواد جهت پرکنندگی استفاده می شود. موادی از قبیل رنگ، چسب و طعم دهنده ها نیز در غذای گربه مورد استفاده قرار می گیرد تا برای آنها جذاب باشد. به نکات مهم برای خرید غذای خشک در بخش بعدی توجه کنید.  

نکات مورد توجه در هنگام خرید غذای خشک

تا اینجای مقاله در مورد کیفیت غذای گربه با شما صحبت کردیم. در این بخش می خواهیم به نکاتی که باید هنگام خرید غذا به آنها توجه شود بپردازیم. در هنگام خرید باید سن حیوان خود را در نظر داشته باشید. غذاهای خشک گربه را به گروه های مختلف سنی تقسیم بندی می کنند. به عنوان مثال غذای بچه گربه سلبن با گربه های بزرگ تر متفاوت است. فرمول های تغذیه بهتر در مورد این حیوانات را بررسی کنید. غذاهایی را برای حیوان خود بخرید که این فرمول های تغذیه ای در آنها وجود داشته باشد. اندازه جثه حیوان و میزان فعالیت گربه را نیز در هنگام خرید غذا لحاظ کنید. برندهای مختلفی از غذاهای خشک گربه در بازار وجود دارند که کیفیت آنها با یکدیگر متفاوت است. برندهای گوناگون را بررسی کرده و مورد مناسب آن را خریداری کنید. برندی خوب است که کلیه مواد اولیه مورد نیاز حیوان را داشته باشد.

نکته دیگری که در مورد غذای گربه باید لحاظ کنید ذائقه حیوان است. در مورد ذائقه گربه خود اطلاعات درستی کسب کنید تا بتوانید مورد مناسب آن را انتخاب کنید. برای انتخاب درست می توانید از یک دامپزشک نیز کمک بگیرید. دامپزشک ماهر می تواند شما را در این امر کمک کند. او می داند که مواد لازم برای گربه شما در کدام برند غذای حیوان وجود دارد و شما را راهنمایی می کند.

برای خرید غذا و لوازم حیوانات خانگی مانند تشویقی گربه و غذای خشک گربه  و سگ می توانید این کار را به راحتی از پت استور آنلاین انجام دهید

کیفیت غذای گربه سلبن

گربه ها به غذایی با پروتئین زیاد نیازمندند و فرمول غذای گربه باید شامل مواد مورد نیاز آن باشد. غذای بچه گربه سلبن دارای کیفیت خوبی است و حیوان را راضی نگه می دارد. این حیوانات بعد از اینکه غذای سلبن را می خورند احساس خوبی دارند. غذای سلبن بر اساس سن حیوان طبقه بندی شده است و فرمول موجود در این غذا برای همه سنین تولید می شود. به طوری که غذای گربه های بالغ سلبن کلیه نیازهای تغذیه ای آنها را برطرف می کند.

انواع غذای گربه از لحاظ رطوبت

غذای بچه گربه سلبن بسته بندی های متفاوتی نیز دارد. غذای گربه سلبن ده کیلویی یا دو و نیم کیلویی بر اساس نیاز مشتریان در بازار موجود است. شرکت پروتئین ایمن تاب غذای حیوان را به صورت های دیگری نیز عرضه می کند مانند غذای گربه سلبن کیتن و غذای خشک سلبن سگ نژاد بزرگ که در تهیه کلیه تولیدات خود از مجهزترین و به روزترین ماشین آلات و همینطور مواد اولیه خوب بهره می گیرد.

جمع بندی

گربه ها یکی از حیوانات دوست داشتنی خانگی هستند که تغذیه آنها از اهمیت زیادی برخوردار است. شما بر اساس نیاز حیوان خود می توانید از غذاهای خشک، مرطوب و خام برای تغذیه آن استفاده کنید. غذاهای خشک موجود در بازار به علت نگهداری آسان و دارا بودن کلیه مواد لازم حیوان یک گزینه مناسب برای گربه شماست. غذای بچه گربه سلبن یک غذای ارزان و خوب به شمار می رود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب