کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت

302 بازدید
درج شده در روز شنبه, 30 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نقشه سایت نیز می تواند از عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت به حساب آید. در حقیقت این عامل تعیین کننده اندازه وب سایت شما می باشد. اندازه وب سایت نیز تعیین کننده تعداد منو ها و صفحاتی است که در طراحی سایت اجرا شده اند. از این رو هرچه وب سایت بزرگتر باشد، هزینه طراحی سایت نیز افزایش خواهد یافت. اگر شما بخواهید در وب سایتتان از قالب های پیش طراحی شده و آماده بهره بگیرید، هزینه طراحی وب سایت کاهش می یابد. اگر طراحی خاصی را مد نظر دارید و یا امکانات خاصی پیش بینی کرده اید، دیگر نمی توان از قالب های پیش طراحی شده بهره گرفت و باید به طور اختصاصی یک قالب برای وب سایتتان طراحی و برنامه نویسی گردد.

هزینه ی طراحی سایت وردپرس

از عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت با وردپرس باتوجه به امکانات آن متفاوت است. معمولا وب سایت های شرکتی از هزینه کمتری برخوردارند. اما وب سایت های فروشگاهی در مقایسه با امکانات آن می توانند چندین برابر تفاوت هزینه را داشته باشند. بهترین روش برای به دست آوردن هزینه یک وب سایت این است که امکانات مد نظر سایت خود را به شکل یک RFP نوشته و آن را برای شرکت های مختلف ارسال کنید تا آن ها پروپوزال و هزینه های خود را مشخص کنند. اما شما باید بدانید که پروژه شما با چه سیستم مدیریت محتوا و فناوری هایی توسعه داده می شود. هنگامی که در مورد این موضوع انتخاب خود را انجام دادید، می توانید وارد جزئیات شوید. برای مثال قالب وب سایت شما چگونه تولید شده است. هر کدام از امکانات وب سایت نیز تعرفه مشخصی دارد که فقط با استعلام دقیق معین می شود.

هزینه ی طراحی سایت وردپرس

محاسبه هزینه طراحی وب سایت

معمولا اکثر مردم ارزانی را دوست دارند که این امر در طراحی وبسایت حرفه ای برای کسب و کارشان نیز موثر است. پس آنها در پی طراحی سایت ارزان هستند. اما این این مسئله را نمی دانند که ممکن است در آینده به ضررشان تمام شود و متحمل هزینه های زیادی شوند. بعضی از افراد هم تصور می کنند اگر هزینه زیادی برای طراحی سایت پرداخت کنند، سایت با کیفیت تحویل خواهند گرفت. در صورتی که بعضی شرکت ها از غفلت شما سوء استفاده کرده و هزینه های زیادی از شما دریافت می کنند. در مجموع عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت شش مورد هستند. این شش عامل می تواند به شما کمک کند تا بتوانید با انتخاب درست از بین گزینه ها، هزینه های خود را مدیریت نموده و سایتی دقیقا طبق نیاز های خود طراحی نمایید. شش عامل شامل این موارد: امکانات عمومی طراحی سایت، نوع CMS، اعتبار شرکت طراحی وبسایت، ظاهر وبسایت، پشتیبانی وبسایت، سئو وبسایت می شود.

ریز هزینه های طراحی سایت

دامنه سایت یا همان آدرسی که به سایت شما ختم می شود با پسوند گوناگونی شناسایی می گردد. این دامنه ها به طور سالانه یا پنج ساله اجاره می شوند و تا زمانی که پرداخت اجاره بها را انجام دهید سایت به شما تعلق دارد. اگر اجاره را در موعد مقرر پرداخت نکنید، دامنه مجدد آزاد می شود و خریدار جدید قادر است مالک آن شود. ریز هزینه های طراحی سایت و عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت به مشتریان اعلام می شود آن ها می توانند متناسب با بودجه خود وب سایت مورد نظرشان را سفارش دهند. هزینه هاست و دامنه به عهده مشتری است و همچنین تراکنش مالی خرید این موراد نیز باید توسط حساب بانکی مشتری پرداخت گردد. در مورد عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت، می توان گفت که امروزه طراحی سایت با روش ها و تکنیک های برنامه نویسی گوناگونی انجام می شود، این اختلاف تکنیک و روش طراحی و البته سابقه یا تبحر طراح است که می تواند در تعیین قیمت طراحی سایت اثرگذار باشد.

محاسبه هزینه طراحی وب سایت

جمع بندی

در حال حاضر سایت یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار، ارائه خدمات و غیره می باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند تا یک وب سایت داشته باشند. برای طراحی سایت نخستین چیزی که مطرح می شود، هزینه آن است و علاقه مندان می خواند بدانند هزینه آن چقدر است. از عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت می توان به امکانات آن اشاره کرد. هرچه امکانات سایت بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر است. نقشه سایت و نوع و ساختار گرافیکی سایت از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی سایت هستند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب