کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

عمل چال گونه یا لپ چیست و چگونه انجام می شود؟

210 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 05 آبان,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

عمل چال گونه

در مبحث عمل چال گونه یا لپ چیست و چگونه انجام می شود؟ باید گفته شود که اکثر افراد بنا به دلایل گوناگون از قبیل جذاب تر به نظر رسیدن به داشتن چال گونه علاقه زیادی دارند و در حال حاضر اختراع عمل جراحی دیمپل پلاستی برای آنها شرایطی را فراهم کرده تا بتوانند به این خواسته دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که عمل چال لپ بدون بیهوشی و به شکل سرپایی انجام می گیرد و برای انجام آن تنها بیست دقیقه زمان صرف خواهد شد، متخصص با استفاده از بی حسی موضعی این جراحی را انجام می دهد. ولی در صورتی که متقاضی درخواست کند امکان بهره بردن از پزشک بیهوشی جهت بیهوش بودن در طول عمل امکان پذیر می باشد، البته باید این نکته را ذکر کنیم که انجام عمل با بیهوشی یا بدون بیهوشی توسط پزشک تشخیص داده می شود.

نحوه عمل چال لپ

در پاسخ به عمل چال گونه یا لپ چیست و چگونه انجام می شود؟ توضیح دادیم که عمل چال گونه چه نوع جراحی می باشد، پیش از جراحی متخصص یا جراح اکولوپلاستی با توجه به نظر شما برای علامت گذاری کردن قسمت چال اقدام می کند. در این نوع عمل از درون دهان و ماهیچه گونه برش داده می شود سپس بخشی از ماهیچه صورت برداشته می شود، به گونه ای که با عمق تناسب داشته باشد و همچنین بیمار گردی آن را در طول جلسه های مشاوره تایید کرده باشد. بعد از طی کردن این مراحل جراح بار دیگر بخش برش خورده را بخیه می زند و پوست صورت را به وسیله بخیه های جذبی به درون می کشد، البته هیچ گونه اثری از بخیه و برش جراحی بر روی صورت باقی نخواهد ماند در نتیجه چال لپ بر روی صورت متقاصی به وجود می آید.

نکات قبل از عمل چال گونه یا لپ

هزینه عمل چال گونه یا لپ

اکنون که می دانید عمل چال گونه یا لپ چیست و چگونه انجام می شود؟ می بایست پیش از عمل یک سری نکات را رعایت نمایید تا از نتیجه آن رضایت کافی داشته باشید و با مشکل خاصی روبرو نشوید، یکی از مهمترین نکات اجتناب کردن از آرایش در روز عمل می باشد. لاک ناخن های خود را پاک کرده و جواهرات را درآورید، اگر لنزهای چشمی را مورد استفاده قرار می دهید باید بدانید که خارج کردن آنها ضروری است، به مدت 14 روز قبل از عمل چال گونه یا لپ نباید هیچ گونه دخانیاتی مصرف شود، فراموش نکنید که چند ساعت قبل از عمل باید استحمام کامل داشته باشید. پس از دانستن  عمل چال گونه یا لپ چیست و چگونه انجام می شود؟ یک هفته قبل از عمل از مصرف نوشیدنی های الکلی پرهیز نمایید، به دلیل اینکه مصرف آنها باعث طولانی تر شدن دوران بهبودی خواهد شد.

هزینه عمل چال گونه یا لپ

در موضوع عمل چال گونه یا لپ چیست و چگونه انجام می شود؟ باید به این نکته اشاره کنیم که هزینه عمل چال گونه یا لپ با توجه به برخی از عوامل تعیین می گردد، فاکتورهایی وجود دارد که قیمت این نوع جراحی را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهند. زمان یکی از مهمترین عواملی می باشد که در تعیین هزینه جراحی مورد توجه قرار می گیرد، تمام منابعی که برای انجام جراحی به آنها نیاز است و همچنین نوع دارو بی حسی که برای بی حس کردن قسمت عمل چال به کار می رود جزء عوامل موثر دیگر بر هزینه عمل چال گونه به حساب می آیند. علاوه براین نوع چاله ای که قصد ایجاد آن بر روی صورت خود را دارید بر قیمت آن موثر است، اگر فرد یک چال مادرزادی داشته باشد فقط باید عمل یک چال را انجام دهد.

سخن پایانی 
در این مطلب به سوال عمل چال گونه یا لپ چیست و چگونه انجام می شود؟ پاسخ دادیم، همانطور که می دانید داشتن چال گونه یا لپ زیبایی و جذابیت چهره افزایش می دهد، در حقیقت به همین دلیل است که تعداد زیادی از افراد دوست دارند این نوع جراحی را انجام دهند. برای انجام عمل چال لپ اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه کردن به یک متخصص و جراح معبر می باشد، پس از شرکت در جلسات مشاوره پزشک شما را برای انجام عمل آماده می کند. بی حسی موضعی برای عمل چال گونه مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت سرپایی انجام می شود، در صورتی که می خواهید بهترین نتیجه را از عمل به دست آورید ابتدا باید بدانید  عمل چال گونه یا لپ چیست و چگونه انجام می شود؟ و نکات قبل از عمل را رعایت کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب