کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

عمل پشت پلک افتاده

237 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 25 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 انجام عمل پشت پلک افتاده 

عمل پشت پلک افتاده را می‌توان از جمله جراحی‌های بسیار ساده در نظر گرفت که حداقل یک ساعت و یا شاید یک ساعت و نیم زمان را به خود اختصاص می‌دهد و برای آن که شما هیچ‌گونه دردی را احساس نکنید، عمدتا از بی حسی‌های موضعی استفاده می‌شود و هیچ دلیلی برای ترس و استرس وجود ندارد؛ چرا که این کار اگر توسط فردی متخصص انجام پذیرد، در کمترین زمان نتیجه قابل توجهی را برای شما به نمایش می‌گذارد.
تنها چند برش‌ کوچک را بر روی بالای پلک شما پزشک انجام می‌دهد که این برش‌ها، برش‌هایی بسیار ظریف به شچم می‌آیند تا بتوان نتیجه آن را در پایان کار یک نتیجه فوق‌العاده در نظر گرفت.

جراحی پشت پلک افتاده

 
باید چربی اضافه پلک را بردارند تا پف و طول پلک رفع شود و در این حین، پزشک متبحر، پلک شما را بخیه زده و بخیه زده می‌شود آنقدر ظریف است که اگر پزشک شما باتجربه باشد، صددرصد شما بعدها هیچ ردی از آن را مشاهده نمی‌کنید. البته کیفیت مهم‌ترین موضوعی است که شما باید برای این کار در نظر بگیرید؛ چرا که کیفیت در کار مطرح نباشد، شاید قیمت پایین تنها باعث شود تا نتیجه کار برای شما یک نتیجه فوق العاده وحشتناک و آزاردهنده به چشم بیاید.
عمل پشت پلک افتاده یک عمل کاملا تخصصی است که تنها افراد جراح می‌توانند این کار را به نحو احسن انجام دهند و توصیه ما به شما این است که حداقل ۸ ساعت قبل از جراحی کاملا ناشتا باشید و به هیچ عنوان از قرص‌های ضد انعقاد خون استفاده نکنید. مصرف دخانیات نیز باعث می‌شود تا مشکل خاصی را در حین عمل تجربه کنید. پس تنها چند قبل از جراحی از دخانیات دوری کنید.

مراقبت بعد از عمل 

مراقبت‌های خاصی بعد از انجام عمل پشت پلک افتاده وجود دارد که اگر شما هر کدام را به صورت درست انجام دهید، صددرصد هیچگونه درد و عارضه خاصی را متحمل نخواهید شد. معمولا یک دوره نقاهت کوتاه برای شما در نظر گرفته می‌شود که باید روند آن را به صورت اصولی طی کنید. بعد از این عمل پلک شما کاملا باز است و تنها یک پانسمان را بر روی بخیه پلک‌ها قرار می‌دهند که البته این پانسمان تا دو روز بعد از جراحی برداشته می‌شود و توصیه ما به شما این است که تحت هیچ شرایطی بخیه را دستکاری نکنید. دو تا سه روز نباید بخیه را شستشو دهید.

عمل پشت پلک افتاده

 
7 تا 10 روز بعد از  عمل پشت پلک افتاده توسط پزشک بخیه کشیده می‌شود و چنانچه دچار خشکی چشم و ورم چشم شوید هیچ گونه نگرانی و استرس نباید به وجود آید. به این دلیل تمام این موارد جزء موارد معمولی و طبیعی محسوب می‌شود و  تنها در چند روز ممکن است این حالت برای شما وجود داشته باشد.  حدود ۸۰ درصد ورم بعد از 3 هفته محو می‌شود تنها ۲۰ درصد تا ۳ ماه برطرف می‌شود اما اگر کبودی و ورم چشم تا حد زیادی مشهود است، می‌توانید از کمپرس آب سرد استفاده کنید و بعد از سه روز از کمپرس آب گرم. همچنین سعی کنید سرخود را حداقل تا دو هفته بالا نگه دارید و در زمان خواب چند بالش را برای این کار اختصاص دهید. شما برای اینکه هیچ گونه زخمی برای پشت پلک شما باقی نماند، این اختیار را دارید که به واسطه دستور پزشک از یک پماد خاص استفاده کنید، حداقل تا ۴ ماه بعد هیچ‌گونه زخمی باقی نمی‌ماند.
 
جمع بندی
عمل پشت پلک افتاده از جمله جراحی‌ هایی است که می‌تواند علاوه بر جنبه زیبایی جنبه درمانی بسیار ویژه‌ای داشته باشد. این نوع عمل برای برطرف کردن افتادگی پلک و رفع پف پلک انجام می‌شود و علاوه بر افرادی که با افزایش سن دچار افتادگی پلک می‌شوند بعرخی دیگر که به صورت کاملا طبیعی پلک ‌های افتاده‌ای دارند می‌توانند یک عمل کاربردی به حساب آید چراکه شل شدن عضلات پلک، جمع شدن چربی اضافه در زیر پوست پلک، چروک شدن اطراف پلک همگی دلایلی هستند برای انجام عمل زیبایی پشت پلک افتاده، به همین دلیل شما بهتر است از این عمل غافل نشوید و این کار را به یک پزشک متخصص و ماهر به صورت اصولی بسپارید تا در کمترین زمان ممکن نتیجه قابل قبولی را برای شما به نمایش بگذارد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب