کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

عمل زیبایی مردان

106 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 05 آبان,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

انواع جراحی زیبایی مردان

لیپوساکشن و کانتورینگ بدن به عنوان یکی از انواع عمل زیبایی مردان به شمار می آید، هنگامی که سن مردان افزایش پیدا می کند چند لایه چربی در نواحی شکم، پهلوها و ناحیه سینه، امتداد چانه و همچنین گردن آنها تجمع می یابد. آقایان با انجام این نوع جراحی می توانند تمام چربی های اضافی بدن خود را تا حد قابل توجهی کاهش داده و به اندامی ایده آل برسند، عمل حذف پوست اضافه بدن یکی دیگر از جراحی های زیبایی مردان است و برای آن دسته از افرادی مناسب بوده که نه تنها دارای چربی اضافه می باشند بلکه پوست بدن آنها نیز شل و آویزان می باشد این افراد به جز لیپوساکشن قادر به انجام جراحی برداشتن پوست اضافه هم هستند. جراحی افزایش عضله و ابدومینوپلاستی یا کوچک کردن شکم از دیگر جراحی های زیبایی مردان می باشند. 

 جراحی های زیبایی پرطرفدار مردان

هزینه جراحی زیبایی مردان

یکی از بهترین عمل زیبایی مردان که در حال حاضر در میان بیشتر آقایان در تمام رده های سنی طرفداران زیادی دارد جوانسازی پوست صورت می باشد که از طریق روش های جراحی و غیرجراحی انجام می گیرند، لیفت صورت با نخ یا لیزر و یا جراحی به عنوان یکی از عمل های بسیار شایع به شمار می آید. خوب است بدانید که تزریق ژل و بوتاکس شیوه های غیر جراحی با تهاجمی کمتر می باشند، به جز این جراحی ها که به صورت مربوط می شوند ایجاد سیکس پک با لیپوماتیک نیز جزء عمل های زیبایی محبوب مردان محسوب می شود. در این نوع جراحی با ارائه خدمات پیکرتراشی کلیه چربی های جمع شده در ناحیه شکم توسط متخصصان جراحی پلاستیک از بین می روند، با حذف این چربی ها شکم شش تکه به وجود می آید، تعداد متقاضیان این نوع جراحی زیبایی مردان بسیار زیاد است.

جراحی زیبایی بینی در مردان

از دیگر عمل زیبایی مردان می توان به جراحی زیبایی بینی اشاره کرد، لازم به ذکر است که این نوع جراحی در میان آقایان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است، افرادی که دارای بینی بزرگ می باشد امکان قرار گرفتن آن در جای نامناسب وجود دارد. در بیشتر موارد پیش آمده که افراد پس از مراجعه به جراح پلاستیک متوجه می شود که بینی آنها از نظر اندازه تناسب نداشته و همچنین نواقص و بیماری هایی نیز دارد، چنین افرادی علاوه بر زیبایی می بایست برای درمان بیماری هایی مانند انحراف بینی، شکستگی های قبلی و غیره هم عمل زیبایی بینی را انجام دهند. اگرچه شکستگی بینی کاملا واضح است اما به طور معمول هنگامی که برای عمل زیبایی بینی اقدام می کنید متخصص جراحی بینی این بیماری ها را تشخیص می دهد، او ممکن است هزینه درمان آنها را به جراحی زیبایی اضافه کند.

هزینه جراحی زیبایی مردان

جراحی زیبایی بینی در مردان

با توجه به اینکه عمل زیبایی مردان انواع مختلفی دارد به همین جهت نمی توان قیمت دقیق و مشخصی را اعلام کرد، به عبارتی دیگر باید کفته شود که عوامل گوناگونی بر هزینه عمل های زیبایی آقایان تاثیر می گذارد. یکی از مهمترین عوامل موثر بر تعیین قیمت نهایی جراحی میزان تجربه و تخصص پزشک می باشد، علاوه براین شما باید بدانید که دقیقا قرار است چه نوع جراحی را انجام دهید، برای مثال هزینه جراحی بینی با لیپوساکشن کاملا متفاوت می باشد، در عمل لیپوساکشن پزشک با توجه به میزان چربی بدن فرد آن را مشخص می کند در حالی که جراح بینی قیمت عمل را براساس بیماری و غضروفی یا گوشتی بودن بینی فرد تعیین خواهد کرد. به همین جهت نوع عمل زیبایی بینی و وضعیت فرد  قیمت آن را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، با مراجعه به جراح مربوطه می توان از قیمت عمل زیبایی موردنظر مطلع شد.   

سخن پایانی
عمل زیبایی مردان از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد که هر یک از آنها توسط متخصص یا جراج مربوطه انجام می شود، لازم به ذکر است که جراحی های زیبایی مردان تقریبا به جراحی های زیبایی زنان شباهت دارند. اما برخلاف تصور برخی افراد که فکر می کنند تنها زنان می توانند این نوع جراحی ها را انجام دهند جای هیچ گونه ایرادی نیست اگر آقایان آنها را برای داشتن ظاهری زیبا و افزایش اعتماد به نفس خود مورد استفاده قرار دهند. لیپوساکشن و کانتورینگ بدن، عمل برداشتن پوست اضافه، کوچک کردن شکم یا ابدومینوپلاستی، جراحی افزایش عضله، ایجاد سیکس پک با لیپوماتیک از انواع جراحی های زیبایی مردان می باشند. جوانسازی پوست، جراحی بینی رینوپلاستی و تزریق ژل و بوتاکس نیز انواع عمل زیبایی مردان هستند که از نظر قیمت متفاوت بوده و این روزها بیشتر آقایان تمایل به انجام دادن آنها دارند.  

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب