کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

علی پی

493 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 18 آذر,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

با ظهور اینترنت در قرن بیست و یکم بسیاری از تجارت ها مرزها را شکستند و به تجار بین المللی تبدیل شدند. این افراد مدل جدیدی از کسب و کار را راه اندازی کردند. آنها تمامی محصولات خود را به بستر اینترنت انتقال دادند و همین امر سبب شد که تمامی افراد از سراسر دنیا بتوانند کالاهای مورد نظر خود را با خرید از سایت های خارجی تهیه کنند و دیگر فاصله مکانی محدودیتی برای خرید کالا به حساب نمی آمد. در ادامه بیشتر به سرویس پرداخت علی پی و خرید از وبسایت های خارجی می پردازیم.
 

علی پی

 اولین شرکتی که از بستر اینترنت برای معرفی کالاهای خود استفاده کرد، شرکت آمازون بود. اکنون آمازون به برندی معتبر در این زمینه تبدیل شده است و تمامی افراد حتی برای یکبار هم که شده نام ان را شنیده اند. یکی از مواردی که در خرید کالاهای اینترنتی مطرح است، استفاده از درگاههای پرداختی است. همین امر سبب شده است که بسیار از افراد و موسسات مالی اقدام به راه اندازی اپلیکیشن های پرداخت پول کنند که از آن میان می توان به مستر کارت، ویزا کارت، پی پال و علی پی اشاره کرد. این سرویس های نقل و انتقال پول خدمات مختلفی را به مشتریان خود عرضه می کنند و در تلاش هستند تا با ارائه خدمات مناسب از رقیبان خود پیشی بگیرند.

سرویس پرداخت علی پی چیست؟

بهتر است قبل از آنکه در مورد Alipay صحبت کنیم، نیم نگاهی به سرویس پی پال داشته باشیم. این سرویس 1998 در آمریکا راه اندازی شد. با توجه به این موضوع که در آن زمان تجارتهای الکترونیک در حال ظهور بودند، این سرویس مورد توجه قرار گرفت. ذکر این موضوع حائز اهمیت است که این سرویس در ابتدای راه با مشکلات زیادی رو به رو شد، اما به مرور زمان با رفع این مشکلات به برندی برتر در زمینه نقل و انتقالات مالی تبدیل گردید. سهولت در استفاده از این سرویس یکی از دلایل اصلی محبوبیت پی پال به شمار می رود.
 

سرویس پرداخت علی پی چیست؟

ممکن است برای شما پیش بیاید که چرا در مورد سرویس پی پال صحبت کردیم، دلیل این امر این است که علی پی شباهت بسیار زیادی به این سرویس دارد و حتی بسیاری از کارشناسان بر این باور هستند که علی پی سرویس پی پال شرقی است. علی پی در چین تاسیس گردید و یکی از زیر مجموعه های علی بابا به شمار می رود. علی بابا وب سایت معتبر چینی است که تامین کنندگان زیادی از سراسر دنیا (عمدتا در چین) کالاها و یا خدمات خود را در این سایت ارائه می دهند. سرویس پرداخت علی پی را به راحتی می توان بر روی موبایل نصب کرد و از مزایای بیشمار آن بهره مند شد.
 
سرویس پرداخت علی پی

از طریق این سرویس می توان پول را به حسابهای دیگر بانکی در کمتر از دو ساعت انتقال داد. همین امر سبب شده است بسیاری از کسانی که پولهای زیادی را در طول روز باید جا به جا کنند به جای صرف وقت در باجه های بانکی و یا دستگاه های خود پرداز از این سرویس استفاده کنند. همچنین، از روی علی پی می توان قبوض آب، برق و تلفن را پرداخت کرد و همین موضوع این اپ را به اپی محبوب در چین تبدیل کرده است. از ویژگی های منحصر به دیگر سرویس پرداخت علی پی می توان به خرید بلیط اتوبوس، شارژ تلفن همراه و بررسی حساب بانکی اشاره کرد.

چگونه می توان از درگاه Alipay استفاده کرد؟

بسیاری از افراد در مورد نحوه استفاده از این درگاه سوالاتی را می پرسند، در همینجا به شما اعلام می کنیم که پرداخت از طریق این سرویس بسیار ساده است و نیاز به انجام تمهیدات خاصی ندارد. اگر شما از طریق سایتی اقدام به خرید کالا می کنید و می خواهید درگاه علی پی را انتخاب کنید، روشی را که برای پرداخت وجه در روشهای دیگر استفاده می کنید به کار می برید! روشهای دیگر خرید از طریق این درگاه بدین صورت است که می توانید کد QR محصول را با استفاده از اپ علی پی اسکن کنید و سپس وارد پروسه پرداخت پول شوید. همچنین، می توانید وارد حساب کاربری علی پی شوید و اقدام به پرداخت پول کنید.

چرا سرویس پرداخت علی پی از پیپال محبوب تر است؟

بسیاری از کارشناسان اقتصادی بر این عقیده هستند که سرویس پرداخت علی پی از پیپال محبوب تر است و بسیاری از افرادی که در شرق ( به ویژه در چین) زندگی می کنند ترجیح می دهند از این سرویس پرداختی استفاده کنند. شاید بتوان مهمترین دلیل آن را این امر ذکر کرد که این سرویس به حسابهای بانکی افراد متصل است و همین امر روند پرداخت آنلاین را ساده تر می سازد.
 

چرا سرویس پرداخت علی پی از پیپال محبوب تر است؟

دلیل دیگری که برای این امر ذکر می گردد کارمزد پایین سرویس علی پی است. این سرویس برای پرداخت هر تراکنش از طریق فرد 2%  و از طریق شرکت 3% دریافت می کند. در نتیجه این امر سبب می شود بسیاری از افرادی که در چین هستند، استفاده از این سرویس را به سرویس های دیگر بین المللی ترجیح دهند. دلیل دیگری که می توان برای محبوبیت این سرویس در نظر گرفت شاید بتوان گفت حس شرق دوستی و یا کشور دوستی کسانی است که در چین زندگی می کنند. آنها بر این باور هستند که اگر مشکلی برایشان در روند پرداخت پول به وجود بیاید راحت تر می توانند برای پیگیری آن اقدام کنند. همین امر سبب می شود که بسیاری از افراد در شرق به استفاده از این سرویس متمایل شوند.

چرا باید با سرویس های پرداختی آشنا شویم؟

یکی از سوالات پرتکرار این است که چرا باید با سرویس های پرداختی آشنا شویم. بهتر است بدانید که امروزه دنیا وارد عرصه دیجیتال شده است. ظهور ارز دیجیتال نشان دهنده تغییرات عظیمی است که در آینده شاهد آنها خواهیم بود. بسیاری از خریدها از سایت خارجی با پول کاغذی مانند گذشته در دست نیست و افراد تقریبا بیشتر کارهای خود را در بستر اینترنت انجام می دهند. به همین دلیل این امر شگفت آور نیست که شاهد ظهور سرویسهای مختلف پرداختی مانند پی پال و یا علی پی باشیم.
 

چرا باید با سرویس های پرداختی آشنا شویم؟

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سرویس ها این است که استفاده از آنها بسیار راحت است و بستری امن برای نقل و انتقالات مالی را در نظر می گیرند. بنابراین، شناخت سرویسهای پرداختی به شما کمک می کند با دیدی باز این سرویسها استفاده کنید. مسئله دیگر این است که هر یک از این سرویسها برای نقل و انتقالات مالی سقفی را در نظر دارند. شما می توانید با کسب اطلاعات جامع در مورد هر یک از این سرویس ها مناسب ترین سرویس را برای خود انتخاب کنید و بهترین استفاده را از آن ببرید!
 
نقل و انتقالات مالی

شرایط دنیای امروز به صورتی است که شما الزاما باید از سرویس های پرداختی برای نقل و انتقالات خود استفاده کنید. کارشناسان اقتصادی بر این باور هستند که یکی از ویژگی های انسانهایی که در قرن بیست و یکم زندگی می کنند این است که آنها اطلاعات خود را در زمینه هایی که قصد استفاده از چیزی و یا خرید کالا و یا دریافت خدماتی را دارند، بالا می برند. انسانهای قرن بیست و یکم انسانهایی هوشمند هستند که به سادگی به چیزی اطمینان نمی کنند و پس از کسب اطلاعات لازم، برای استفاده از کالا و یا خدماتی تصمیم می گیرند.  
 
خرید کالا

بنابراین به عنوان فردی که در قرن بیست و یکم زندگی می کنید و الزاما مجبور به استفاده از سرویسهای پرداختی مختلف ( حتی برای ساده ترین کارها مانند پرداخت قبوض و یا شارژ تلفن همراه) هستید باید انواع سرویس ها را بشناسید تا سرویسی را انتخاب کنید که با نیازهای شما بیشترین همخوانی را دارد.

همانطور که میدانید خرید مستقیم از سایت های خارجی  بدون ویزاکارت و مستر کارت امکان پذیر نیست و اگر کارت اعتباری برای خرید از سایت های خارجی ندارید و یا با نحوه خرید از سایت های خارجی آشناییت ندارید و می خواهید با خرید اینترنتی از سایت های خارجی اکانت یا کالایی دریافت کنید ، باید این کار را از سایت های معتبر واسط انجام دهید تا بتوانید تهیه اکانت یا خرید از سایت آمازون و خرید لوازم مورد نیاز مانند: موبایل ، تبلت ، لبتاپ ، خرید دارو خارجی یا دکوراسیون داخلی و ... را به راحتی انجام دهید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب