کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی

274 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 05 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

علت قطع نشدن اب ماشین لباسشویی

همانطور که در متن بالا درباره علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی و علت ماندن اب در ماشین لباسشویی توضیحاتی را دادیم، در اینجا می خواهیم به یک مشکل دیگر که در خیلی از ماشین های لباسشویی اتفاق می افتد اشاره کنیم؛ این مشکل که بسیار مشکل ساده ای است، دلایل مختلفی دارد. همانطور که می دانید، ماشین های لباسشویی شیر ورودی آب دارند؛ که این شیر باعث می شود آب سرد یا گرم وارد لباسشویی شود. برخی اوقات این شیر ها دچار خرابی می شوند، که ممکن است آبی که به داخل ماشین لباسشویی می آید، قطع نشود و لباسشویی پر آب شود. شما می توانید با تعویض این قطعه، این مشکل را حل کنید یا اینکه ممکن است این مشکل از برد الکتریکی لباسشویی باشد؛ که این مورد هم می تواند علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی باشد. دلیل های دیگری هم برای این موضوع وجود دارد؛ یکی از این دلایل هم می تواند شلنگ تخلیه آب باشد. اگر این شلنگ به هر شکلی دچار گرفتگی شود، می تواند سبب بروز این مشکل شود.

علت قطع نشدن اب ماشین لباسشویی

علت تخلیه شدن اب ماشین لباسشویی دوقلو

ماشین های لباسشویی دوقلو، یکی دیگر از انواع ماشین های لباسشویی هستند که طرفدار زیادی هم دارند؛ البته امروزه دیگر کم تر از این ماشین ها استفاده میشود؛ ولی می توان گفت هنوز هم طرفداران خودش را دارد. یکی از مشکلات رایجی که برای این ماشین ها اتفاق می افتد، جمع شدن آب در زیر این ماشین لباس شویی است؛ دلیل این امر هم می تواند مواردی باشد که به آن ها اشاره خواهیم کرد؛ شما در بالا به صورت مختصر با علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی، آشنا شدید. علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی در نوع دوقلو هم میتواند شلنگ تخلیه آب، پمپ تخلیه آب، کاسه نمد لباسشویی و واشر این ماشین ها باشد؛ که شما باید با بررسی دقیق ببینید که مشکل از کدام یک از این قطعات است تا این مشکل را به راحتی حل کنید. اگر قصد تعمیر یخچال ، تعمیر یخچال بوش ، تعمیر جاروبرقی بوش و یا سرویس امرسان را دارید ، می توانید از طریق وب سایت فروش لوازم خانگی درخواست خود را ثبت نمایید.

علت جمع شدن کف در ماشین لباسشویی

تا اینجا شما با علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی آشنا شدید؛ اما یکی دیگر از مواردی که برای خیلی از کسانی که از ماشین لباسشویی استفاده می کنند اتفاق می افتد، این است که ماشین لباسشویی این افراد زیاد کف تولید می کند. اگر بخواهیم راجع به دلیل بروز این مشکل برای شما توضیحاتی را بدهیم، باید بگوییم که این مشکل بیشتر به دلیل پودر شوینده مورد استفاده در این ماشین ها اتفاق می افتد. قطعا می دانید که پودر های شستشوی دستی، خیلی بیشتر از پودر های ماشینی کف می کنند؛ حال اگر شما به صورت اشتباهی این کار را انجام دهید و پودر های دستی را در ماشین لباسشویی بریزید، این مشکل رخ خواهد داد. برای حل این مشکل می توانید با استاپ کردن دستگاه لباسشویی و تنظیم روی حالت آب کشی، این مشکل را حل کنید؛ البته باید این کار را به صورت مکرر تکرار کنید تا کف ها از بین بروند.

علت جمع شدن اب در جاپودری ماشین لباسشویی

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی را توضیح دادیم؛ اما یکی دیگر از مشکلاتی که می تواند برای هر ماشین لباسشویی اتفاق بیفتد، نشت آب در جاپودری این ماشین ها است. علت این مشکل هم همانند علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی، دلایل مختلفی دارد. یکی از دلایل آن می تواند، شیب موجود در ماشین لباسشویی باشد؛ که با تنظیم پایه ها می توانید این مشکل را حل کنید؛ از دیگر دلیل های این مشکل می توان به شکستگی جاپودری، که ممکن است با ضربه دچار شکستگی شود و چون یک قسمت از این جاپودری ها با شلنگ های ورودی و خروجی آب ارتباط دارد، شکستگی آن می تواند باعث جمع شدن آب در آن شود.

علت جمع شدن اب در لاستیک لباسشویی

لاستیک درون درب لباسشویی، نقش مهمی را در لباسشویی ها ایفا میکنند. حال که با علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی آشنا شدید، بد نیست که با لاستیک های درب لباسشویی و جمع شدن آب در آن هم، نکاتی را ذکر کنیم. لاستیک درب لباسشویی باعث جلوگیری از نشتی آب و شکستگی درب شیشه ای لباسشویی می شود و جلوی لرزش را می گیرد. برخی اوقات با ایجاد روزنه و خرابی این لاستیک ها، ممکن است در درب لباسشویی آب جمع شود؛ که باید این مشکل را حل کنید و لاستیک را تعویض کنید.

علت تخلیه شدن اب ماشین لباسشویی دوقلو

جمع بندی

تا اینجا شما را به صورت کلی با علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی آشنا کردیم و شما فهمیدید که این مشکل به چه دلایلی به وجود می آید؛ پس هنگام بروز این مشکلات اول به صورت درست تحقیق کنید و تا جایی که ممکن است، خود به صورت سرخود دست به کاری نزنید که باعث خرابی بیشتر در ماشین لباسشویی شوید و اگر اطلاعی از این خرابی ها ندارید، بهتر است از تعمیر کار کمک بخواهید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب