کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

طرز تهیه چیز کیک آلبالویی بدون نیاز به فر

218 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 05 آبان,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در اولین مرحله ظرف مورد نظر خود را برداشته و پنیر خامه ای، شکر، وانیل و خامه را در آن بریزید و با هم زن دستی آن ها را به مدت یک دقیقه هم بزنید تا به طور کامل با هم مخلوط شوند. سپس تنها سفیده های تخم مرغ را به محتویات ظرف اضافه کنید و با استفاده از هم زن برقی به مدت پنج دقیقه با درجه بالا محتویات ظرف را هم بزنید به طوری که کاملا مخلوط شود و ماده ای شبیه خامه به شما دهد. برای لایه زیرین ظرف بهتر است از قبل یک لایه نازک کیک اسفنجی از شیرینی فروشی تهیه کنید و در ته ظرف انتخابی خود بگذارید. در ادامه ماده به دست آماده را به صورت صاف و یک دست بر روی آن پهن کنید و آلبالو های شیرین شده خود را بر روی آن بگذارید. 

آیا روش دیگری برای پخت چیز کیک آلبالویی بدون استفاده از فر وجود دارد؟

طرز تهیه چیز کیک

اگر شما به دنبال راه دیگری برا تهیه چیز کیک آلبالویی بدون نیاز به فر هستید باید گفت که خوشبختانه یک را دیگر هم وجود دارد. مواد مورد نیاز برای پخت چیز کیک آلبالویی به این روش عبارتند از بیسکوییت ساقه طلایی ، خامه، پنیر خامه ای، شکر، پودر کاکائو، زرده تخم مرغ، کره و وانیل و آلبالو شیرین  شده. ابتدا قبل از شروع هر کاری خامه مخصوص چیز کیک را تهیه کنید برای آماده کردن این خامه ابتدا خامه، شکر، پنیر خامه ای، پود کاکائو و وانیل را در یک ظرف ریخته و به طول کامل با هم مخلوط و میکس کنید. بعد از آماده کردن این خامه خوش مزه به سراغ تهیه چیز کیک آلبالویی بروید.

برای تهیه ابتدا زرده تخم مرغ، بیسکوییت های ساقه طلایی و کره را در یک میکسر بریزید و خوب آنها را خرد کرده و با هم مخلوط کنید. پس از آن مواد به دست آمده را در یک قالب داری کمر بند بریزید و با کف لیوان یا چیزی همانند آن، محتویات ظرف را صاف کنید و آنقدر فشار دهید که سفت شده و به کف ظرف شما بچسپد. در ادامه قالب را به همراه مواد تا زمانی که محتویات آن به خوبی خودشان را بگیرند در درون فریزر در یخچال قرار دهید. خامه خوشمزه ای را که قبلا با استفاده است پود کاکائو، شکر، وانیل، خامه و پنیر خامه ای آماده کرده اید را بر روی محتویات موجود در قالب بریزید و آن را به خوبی بر روی مواد پهن کنید، در ادامه آلبالو هایی را که از قبل شیرین کرده اید را بر روی محتویات قالبتان پهن کنید. چیز کیک شما آماده است. 

نحوه شیرین کردن آلبالو و راز خوش مزه شدن چیز کیک چیست؟ 

پخت کیک آلبالویی بدون فر

برای این که آلبالو شیرین شده تهیه کنید، ابتدا باید مقداری آلبالو را به خوبی شسته و هسته آن را جدا کنید. سپس آلبالو های بدون هسته را با شکر مخلوط کنید. به این نکته توجه کنید که میزان شکر باید تنها یک سوم میزان آلبالو شما باشد. پس از مخلوط کردن شکر و آلبالو با هم آن را بر روی حرارت گذاشته و به مدت ده دقیقه آن را طبخ دهید، پس از آن حرارت را خاموش کرده و بگذارید که مواد شما سرد شود. پس از اینکه محتویات شما تا حدودی سرد شد آن را در درون یخچال قرار دهید. اگر که می خواهید آلبالو های شما براقی و زیبایی خاصی داشته باشند می توانید مقداری کمی پودر ژلاتین به آن ها بزنید. 

خیلی از افراد به دنبال راه کار هایی برای خوشمزگی بیشتر غذا و دسر هایی که خود می پزند، هستند. در اینجا هم ما می خواهیم به شما نکته ای را گوش زد کنیم که عمل کردن به آن باعث خوش مزگی چندین برابر چیز کیک آلبالویی شما می شود. در طرز تهیه چیز کیک آلبالویی، مرحله درست کردن خامه آن مهم ترین مرحله به شمار می رود. به طور کل بیشترین مزه این کیک به خامه آن است. پس حسابی حواستان به این مرحله باشد. برای این کار باید در هنگام مخلوط کردن مواد دقت به خرج داد و هر کدام از مواد های ذکر شده را به اندازه کافی مورد مصرف قرار داد.

نتیجه گیری 
چیز کیک آلبالویی یکی از خوش مزه ترین خوراکی ها است، این چیز کیک را به روش های مختلفی هم با فر و هم بدون فر می توان تهیه کرد. ما در اینجا برای شما انواع روش های تهیه چیز کیک آلبالویی بدون نیاز به فر را توضیح داده ایم. از این چیز کیک می توان به عنوان عصرانه استفاده نمود. همچنین آن را می توان جایگزینی برای صبحانه خود قرار داد؛ چرا که بسیار مقوی و خوش مزه است.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب